zpátky

Den bez poplatků

Pravidelní čtenáři mFóra už ví, že se mBank připojuje ke Dni protestu proti bankovním poplatkům. Uskuteční se již zítra - organizátorem je portál bankovnipoplatky.com. Klienti by neměli provádět žádné zpoplatněné úkony. Tak si prosím dnes neobjednávejte papírové výpisy! :)

Zítra dostane prvních 1000 nových klientů mTričko speciálně připravené k této příležitosti (ať už si otevřou účet po internetu nebo ve Finančních centrech či na mKioscích). Informace i obrázek najdete na stránce Den bez bankovních poplatků. Na vaše nápady a tipy jsme se ptali na fóru a diskuse opět předčila naše očekávání. Několik z vás se tak může těšit na poslání mTrička a jedním jsme si udělali radost sami.

Pěkné slečny z mBank

Na fotce výše jsou pěkné slečny z našeho HR a marketingu, na tričku je napsáno "9 z 10ti bankéřů doporučuje poplatky. Desátý je v mBank. Jsem to já." Děkujeme i za tenhle nápad (jeho autor od nás dostane totéž tričko - jen poslední věta je "Tohle tričko jsem pro ně vymyslel já") a určitě se vás budeme i nadále ptát na všechno možné (mimochodem, v poslední anketě vyšlo s drtivou převahou, že mBank je TA).

Povedlo se také ke zdárnému konci dovést akci se zasíláním důchodů: přesný postup najdete na stránce mBank a důchody. Pokud by vám na některé z poboček ČSSZ tvrdili, že to nejde - nedejte se. Dohoda je podepsaná, trvejte na tom, aby si to ověřili na ústředí.

Také jsme upravili některé dokumenty a postupy při změnách, které potřebujete provádět. Vše najdete na stránce Dokumenty, ve zkratce nám šlo o dvě věci: vyjít vstříc těm, kdo nechtějí provádět změny přes mLinku (i když tato možnost samozřejmě zůstává) a výrazněji vysvětlit, že smlouva na stránce Dokumenty je pouze vzorem, nelze ji vyplnit a poslat nám ji s tím, že my bychom vám založili účet. Nyní tedy přibyly možnosti korespondenčních změn: v tom případě ovšem požadujeme notářsky ověřený podpis a v případě změny dokladu i jeho ověřenou kopii. Další možností je přijít na naše obchodní místa: výše uvedené změny sice nemohou zaměstnanci provést na místě, ale žádost s vámi vyplní a přijmou - provádí ji potom back office (čili servisní část banky).

Nakonec bych rád poděkoval za přání k narozeninám. Nevím, kde to kdo vykoumal, ale potěšilo to :) S Tomem (náš tiskový mluvčí) plánujeme na dohlednou dobu mSraz a Martin (sales) chce ještě dřív rozjet member get member program: přípravy finišují, zhruba do týdne zveřejníme detaily. Rozhodně nám nejde o nějaký "letadlo" model - prostě bychom rádi nějak ocenili ty, kteří nás doporučují ve svém okolí. Moje plány (s vámi) jsou ovšem větší: nebude to nejspíš hned, ale přál bych si, aby brzy vznikla mRada a také aby mLidé nebyla jen stránka o nás - ale i o vás. Sbírat nápady budu mimo jiné i mezi svými studenty, tento semestr jsem jedním ze třech vyučujících kurzu Sociální média - teorie a praxe. Tak mi držte palce :)

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (21)

Vložit komentář

AgentX měl teda štěstí, takže nejenom krásná a s milým úsměvem, ale i velice příjemná a dobře se s ní kecá? :-) To se někdo měl, že si s ní popovídal ;-)

No, ta slečna uplně vpravo je mimo jiné velice příjemná a moc dobře se s ní kecá :-))

předpokládám, že Adam na ní kontakt nedá, ale kdo hledá, ten najde :-) číslo to není, ale na webu je k máni :-)))

Pokud je na těch tričkách opravdu "9 z 10ti", tak je to špatně. Mělo by být "9 z 10". Číslovky se v textu neskloňují, pokud jsou napsány číslem.
Možná, že by bylo dobře, kdyby nějaké věci prošly korekturou, třeba u nějaké agentury, která se tím zabývá :-)

ja bych spise uvital pobocku v Karlovych Varech :)

Proč můžu tady opruzovat se svejma kydama a na forum se nedostanu - čekám na registrační mejl? Máte tam napsáno že "Váš nick bude po ověření přidán na seznam BLOKOVANYCH nicků" je to správně?? Díky Dobrou!

Ahoj
Včera v poledne mi kurýr přivez aktivační balíček, teď jsem se zalogoval na účtě mám prd, můžu tam už něco poslat?? Jak dlouho budu čekat na kartu?? Pravdu prosím!

Díky

Zdravim, kdy uz budou konecne kreditky a uvery. Diky

Dobry den,

mrzi me ze jsem nepockal s doporucovanim vasi banky :-) uz jsem k Vam odstal oba rodice, bylo tezke je donutit aby zrusili ucty u KB a CS. Ale povedlo se. Pokud bude program member get member tak na sebe budu hodne nastvanej :D

Jojo, slečny jsou bezva, mě se líbí na první fotce ta sedící a na druhé ta úplně vpravo, což je jedna a ta samá :-) Kromě milého úsměvu mi totiž velice připomíná mou bývalou slečnu, na člověka potom přijde taková nostalgie ;-) Jak říká Ondra, tak za její kontakt taky přivedu hned několik nových klientů pro mBank ;-)))

Rozhodla jsem se ,coby důchodce, pro Vaši moderní banku, abych si provětrala mozkové závity u PC a zbavila se těch nemorálních poplatků. Doufám, že nás bude víc.
Zdravím Saša

pavel1tu: Ale trvalé platby má mKonto už od začátku, bez problémů je používám :-)

Škoda, propásl jsem to, náhle jsem odjel na služebku (ráno před pátou) a vrátil se v noci.
Na další trička čekat nebudu :-D , jen aby se mKonto už rozjelo naplno, potřebuji trvalé platby, SIPO, inkasní platby a pak sbohem stará banko.

Zdar, zajímalo by mě, jestli půjdou korespondenčně řešit i věci ohledně mHypotéky. Dík
Tom

Trička jsou pěkná, copaqovoto, ale ta děvčata - prostě k zakousnutí. Nebo k nakousnutí? Hlavně ta jedna. Která? Ale no tak...

Už jsem se na ZUR356 (Teorie a praxe sociálních médií) díval, škoda, že mi nepasuje do rozvrhu :(

Herdek... holky jsou všechny takříkajíc "mňam" :)

A kdo je ten chlap vlevo?

[3] Jojo to zname... a za 9 mesicu bude jedenactej :-)

Ja bych teda bral tu zrzku, kdyz uz budes zjistovat ty kontakty pro Ondru, jo Adame? ;-)

Pane jo, co všechno se tady člověk nedozví - Adam je "profesorem" na univerzitě - gratuluji.:-) Trička jsou povedená, zvláště té slečně vpravo vzadu (na první fotce) to ohromně sluší. Jestli není zadaná a Adam mi na ní dá kontakt, přivedu mBance 10 nových zákazníků v rámci member-get-member! :-))

Vím, že je to k tomuto článku trochu mimo, ale chtěla jsem se zeptat, zdali plánujete otevřit kiosek nebo finanční centrum v Teplicích nebo alespoň v Ústí nad Labem. Děkuji za odpověď.

(a moc se omlouvám za tu dlouhatánskou pauzu... nebude se to doufám opakovat!)