zpátky

mRadní testovali vkladové bankomaty

Jak už víte, 1. 3. jsme oficiálně vypustili na světlo světa první dva vkladové bankomaty v Praze. Vyslyšeli jsme tak přání mnohých z vás, kteří pracují s hotovostí, ale potřebují si ji vložit na své účty pohodlně a zdarma.


Den předem jsme ovšem první vkladové bankomaty pokřtili s naší mRadou, tedy ambasadory z řad zákazníků. S mRadními se setkáváme pravidelně, představujeme jim novinky a chceme znát jejich názory, nápady a připomínky očima zákazníků a běžných uživatelů bankovních služeb. Ze stejného důvodu to byli právě oni, kdo po úspěšných testech provozovatele bankomatů i našich partnerů z Broker Consulting mohli vložit historicky první hotovost na účet mBank. 
První vklady na účet mBank našimi mRadními

 


 
mRada v téměř kompletním složenímRadní tak dostali informace od našich produktových specialistů, vyzkoušeli si nejen vložit hotovost a ověřit čas, za který se připíše na účet, ale také jsme vyzkoušeli, že nic jiného než pravé bankovky přístroj neakceptuje. Zajímavé povídání si měli možnost vyslechnout i od partnerů z Broker Consulting, od nichž se dozvěděli zákulisní informace o celém průběhu procesu zavádění „vkladomatů“.


Poté jsme už nechali vkladový bankomat vychladnout, aby byl krásně připraven na první vklady od vás, našich milých zákazníků, a s mRadními jsme si připili na úspěšný start vkladových bankomatů, kterých vám postupně přineseme zhruba 70 kusů po celé republice.


 
Úspěšný provoz vkladových bankomatů byl zahájen! Tak ať slouží!

 

Komentáře (13)

Vložit komentář

Ahoj Honzo,
s mBank mám již "společnou" je NDA na dobu neurčitou, kterou mně nechtějí zrušit, tedy problematiku mBank již nějakou dobu systematicky nesleduji včetně tohoto blogu.
Zeptej se na Finexpertu (https://finexpert.e15.cz/) ve vlákně mBank na nechťa bankou odtajněné vlákno mRada ze zrušeného diskusního fóra mFórum. Někdo se určitě najde, kdo jej stihl zkopírovat a pošle ti jej. Z něj pochopíš, proč někteří mRadní jako např. zbijeczka, bojler, zedna i já jsme na vlastní žádost z mRady odešli.

Ahoj Mirku, asi rozumým tvému podezření, že je tohle vše jen fake. Nicméně najdeš mě i tady http://facebook.com/jan.d... , takže jak jsem psal, rád bych si s tebou o všem pokecal, ikdyž je pravda, že jsem nečetl zmíněné vlákno, takže do tvé problematiky nevidím.. :(

Doplnění předchozího příspěvku: pokud jsi byl aktivním čitatelem mFóra, než jej ze zištných důvodů česká pobočka zrušila a četl jsi příspěvky zvláště od autorů zedna, zbijeczka a bojler, nejlépe z bankou nechťa odtajněného vlákna mRada, je Tvé vyslechnutí mých názorů ztrátou času. :-)

Až Tě uvidím v seznamu mRady i s fotkou jako v mém případě na stránkách banky, abych měl jistotu, že jsi skutečný mRadní, rád zavolám a můžeme se někdy někde sejít na "osobní identifikaci". Nezlob se, ale takto na blogu se může vydávat za mRadního kdokoliv a já mám bohužel stále platné NDA s bankou ...

Aho Mirku, tak napriklad ja jsem jeden z clenu mRady, docela by me asi zajimal tvuj duvod techto hatu na mBanku. A milerad bych si te poslechl. Tak jestli budes chtit, muzes mi kdykoliv zavolat na 736488324.
Jan Dovrtěl, Brno

Téměř týden a reakce ze strany banky na můj poslední příspěvek žádná. Pak ho Honzo nediv, že si zde ještě rýpnu a mám vážné pochyby o fyzické existenci nové mRady.

exmRadní

MirekM napsal(a):
"Stále nechápu, proč tajíte složení mRady, když jste v mém případě na vašem webu zveřejnili moje foto, od kdy působím na mFóru, počet příspěvků na mFóru, čím se živím, rodinný stav, bydliště a koníčky."

Zapomněl jsem uvést, také mé jméno a příjmení. :-)

Stále nechápu, proč tajíte složení mRady, když jste v mém případě na vašem webu zveřejnili moje foto, od kdy působím na mFóru, počet příspěvků na mFóru, čím se živím, rodinný stav, bydliště a koníčky.

Poslat zprávu

Mirdo, ano, na fotkách jsou skuteční mRadní z masa a kostí.
Ge0rge, tak to nás těší, že jsme vás mohli potěšit :) Síť vkladových bankomatů budeme dále rozšiřovat.

dobrá zpráva, škoda že to trvalo tak dlouho a že jste doposud dávali přednost budování absurdních kamenných center a bezmocných kiosků, které nejsou užitečné snad ani jako wifi hotspot :-) namísto toho abyste rozmístili alespoň desítku vkladomatů v největších městech nebo alternativně umožnili bezplatné vklady v těchto svých zbytečných kamenných chrámech :-)

Honzo, lidé na fotkách jsou skutečně noví mRadní? Existuje reálně nějaká nová mRada?

Vzhledem k tomu, že jste veškeré informace o mRadě smazali a složení nové mRady důsledně tajíte, napadne normálního smrtelníka otázka, jestli na fotkách nejsou jen pracovníci mBank nebo jednorázový komparz posbíraný na ulici. :-)

Poslat zprávu

Mirdo, Mirdo, na tento komentář jsem čekal už během psaní článku :)

Pánové noví mRadní, přeji vám, abyste procitli v mRadě dříve než se to podařilo mně.