zpátky

mRadní testovali vkladové bankomaty

Jak už víte, 1. 3. jsme oficiálně vypustili na světlo světa první dva vkladové bankomaty v Praze. Vyslyšeli jsme tak přání mnohých z vás, kteří pracují s hotovostí, ale potřebují si ji vložit na své účty pohodlně a zdarma.


Den předem jsme ovšem první vkladové bankomaty pokřtili s naší mRadou, tedy ambasadory z řad zákazníků. S mRadními se setkáváme pravidelně, představujeme jim novinky a chceme znát jejich názory, nápady a připomínky očima zákazníků a běžných uživatelů bankovních služeb. Ze stejného důvodu to byli právě oni, kdo po úspěšných testech provozovatele bankomatů i našich partnerů z Broker Consulting mohli vložit historicky první hotovost na účet mBank. 
První vklady na účet mBank našimi mRadními

 


 
mRada v téměř kompletním složenímRadní tak dostali informace od našich produktových specialistů, vyzkoušeli si nejen vložit hotovost a ověřit čas, za který se připíše na účet, ale také jsme vyzkoušeli, že nic jiného než pravé bankovky přístroj neakceptuje. Zajímavé povídání si měli možnost vyslechnout i od partnerů z Broker Consulting, od nichž se dozvěděli zákulisní informace o celém průběhu procesu zavádění „vkladomatů“.


Poté jsme už nechali vkladový bankomat vychladnout, aby byl krásně připraven na první vklady od vás, našich milých zákazníků, a s mRadními jsme si připili na úspěšný start vkladových bankomatů, kterých vám postupně přineseme zhruba 70 kusů po celé republice.


 
Úspěšný provoz vkladových bankomatů byl zahájen! Tak ať slouží!