zpátky

Vkladové bankomaty a změna VOP a Sazebníku

Vážení zákazníci,


jak jste již možná pochytili na našich sociálních sítích, na základě vašich přání začínáme zavádět vkladové bankomaty! Už od 1. 3. 2017 můžete vkládat hotovost  na své účty (v těchto dnech tedy jen v Praze), což znamená, že je potřeba vše zapsat do Všeobecných obchodních podmínek i Sazebníku.


Co je tedy nového?
- Všeobecné obchodní podmínky jsme doplnili o informace k vkladovým bankomatům, které jsou platné od 1. 3. 2017.
- Sazebník je také platný od 1. 3. 2017, jelikož nedošlo k žádné změně, pouze o doplnění informací o vkladových bankomatech.  Nejdůležitější zprávou pro vás je, že vklad je v našich vkladových bankomatech zcela zdarma! :)Vkladové bankomaty


K 1. 3. 2017 spouštíme dva pilotní  vkladové bankomaty v Praze:
1.    Praha / Klimentská 1216/46, Praha 1
2.    Praha / Vinohradská 101, Praha 3

Během krátké doby přidáme další zhruba desítku zařízení i do dalších míst. Postupně bychom jich chtěli mít kolem 70, aby pro vás bylo vkládání hotovosti na účet co nejpohodlnější.

 


A kde vkladové bankomaty najdete ? Na OK Pointech, pobočkách našeho partnera Broker Consulting. Seznam těchto míst naleznete na našich stránkách.


Vkladové bankomaty mají neomezenou pracovní dobu a využívat je tak můžete kdykoliv včetně víkendů a svátků. Pro vklad stačí použít debetní kartu k vašemu účtu v mBank a na přístroji zvolit funkci „vklad hotovosti.“


Vklady jsou zcela bezplatné a peníze na svém účtu uvidíte nejpozději do konce aktuálního dne. Vkladové bankomaty umožňují zároveň i výběry hotovosti, pro které platí stejná pravidla jako pro výběry našimi kartami na celém světě: výběr od 1500 Kč (nebo ekvivalent částky v cizí měně) je také zdarma. Výběr nižší částky je za 29 Kč.
 

-Všeobecné obchodní podmínky

-Sazebník platný od 1. 3. 2017

 

 

 

Kategorie:

Aktuality, Produkty