zpátky

8 nejzvláštnějších věcí, které se lidé snažili prodat na internetu

Týden před výplatou bývá ten nejdelší. Ale zajímalo by nás, jak strašně dlouhý musel být pro některé z následujících lidí, když na internetu prodávali takové věci…


Znáte to, máte doma starý gauč, křeslo nebo oblečení a chcete se jich zbavit. S největší pravděpodobností zvolíte bazar. Na internetu existuje hned několik on-line burz či jiných webů, přes které můžete prodat nepotřebného zboží nebo udělat opravdu výhodný kup. A mezi vším tím nábytkem a ryze praktickými věcmi se najednou objeví třeba tohle:


1)    Napůl snědený francouzský toast Justina Timberlaka
Ten po rozhovoru zanechala známá hvězda v rádiu v New Yorku. V roce 2000 se prodal za 1 025 dolarů! Dj z rádia zařadil sendvič do internetové dražby a šílenou částku mu za něj nabídl 19letý super fanoušek.


2)    Brnění pro morče
Ano, čtete dobře. Autor slíbil ručně vyrobené miniaturní brnění pro morče (samozřejmě se sladěnou přilbou), které „udrží morče chráněné a v bezpečí v každé situaci“. Prodalo se v roce 2013 za 1 150 amerických dolarů.


3)   Těhotenský test Britney Spears

Test se údajně našel v popelnici před zpěvaččiným domem v Los Angeles. Kupující za něj v roce 2005 dal 5 001 dolarů!


4)  Smysl života
Prodávající napsal: „Objevil jsem důvod naší existence a rád se podělím s tím, kdo udělá nejvyšší nabídku“. Osm lidí bylo dost zvědavých, aby přihodili. Vyhrála nabídka s 3.26 americkými dolary a nás by nesmírně zajímalo, co se kupující dozvěděl!


5)  Kukuřičný lupínek
Anglický student prodal v roce 2004 svůj cornflake za 1,63 dolaru. Přestože prodej provázely komplikace, (server požadoval stažení nabídky, protože u ní nebylo uvedené datum minimální trvanlivosti), lupínek se nakonec podařilo prodat včas. Uf.


6)  Grilovací prostor o velikosti autobusu
Téměř 23 metrů na délku doplněných 7 komíny se v roce 2015 prodalo za 350 000 dolarů. V této netradiční kuchyni si nový majitel může uvařit až 4 tuny masa najednou.


7)  Dorita ve tvaru papežova klobouku
Prodáno v roce 2005 za neuvěřitelných 1 209 dolarů. Stejný kupující si o rok dříve koupil také grilovaný sýr ve tvaru Panny Marie za 28 000 dolarů.


8)  Zábavný víkend se 4 australskými muži

Ačkoli to zní zvláštně, muži řekli, že nebudou hradit cestovní náklady, ale slíbili víkend plný piva, dobré konverzace a neskutečně hodně smíchu. Skoro nás mrzí, že jsme nemohli jet… i když to zní trochu podezřele :)
 

Kategorie:

Volný čas