zpátky

Změna Sazebníku, úprava Pojištění zneužití karty

Vážení zákazníci,

od 1. 3. 2017 dojde k několika úpravám na Pojištění zneužití karty a hypotečních úvěrech:Jedno pojištění pro všechny karty mBank

Od 1. 3. 2017 už nebude potřeba mít pojištěnou každou kartu zvlášť, jedno pojištění pokryje všechny vaše karty od mBank.


Jedno pojištění pro vše
Dalším velkým vylepšením je změna, díky které už nebude nutné, aby vám byl zcizen například telefon společně s platební kartou, aby se pojištění vztahovalo i na telefon. Nově není žádná návaznost na kartu potřeba a zcizený telefon bude pojištěn i samostatně. Inovovaný produkt se tak přibližuje k pojištění osobních věcí a zneužití karty.


Rozšiřujeme krytí Pojištění
Ve snaze přizpůsobit pojištění tak, aby pokrylo co nejvíce osobních věcí, které u sebe všichni nosíme, jsme rozšířili seznam pojištěných věcí o časový kupon na MHD, stravenky, elektronickou čtečku knih a malý technický průkaz. Hotovost bude kryta až do výše 3000 Kč.


Sdružený limit
Nově zavádíme také sdružený limit pro 30 000 Kč na doklady, klíče, tašku, peněženku, apod., díky čemuž dojde k vylepšení i zjednodušení pojištění.


Nová cena
Vzhledem k rozšíření pojištění, jeho návaznosti nejen na jednu kartu, ale všechny karty od mBank, a vzhledem k dalším vylepšením uvedeným v následující tabulce, bude od 1. 3. 2017 také navýšena cena za Pojištění zneužití karty, a to na 49 Kč měsíčně.
 

 

Věříme, že všechny novinky a vylepšení uvítáte i přes novou měsíční sazbu. Chceme vám v pojistných produktech věnovat maximální péči a mít jistotu, že pokryjí vaše potřeby, abyste se nemuseli bát o své finance a osobní majetek.

 

Změna Sazebníku hypoték: Druhá změna je v části hypoték, kde jsme upřesnili znění poplatku za mimořádnou splátku a vyhotovení a zaslání bankovní informace – smlouvy s variabilní úrokovou sazbou mají tyto poplatky zdarma.

Sazebník s uvedenými změnami naleznete na našich stránkách
 

mBank

 

Kategorie:

Aktuality, Produkty