zpátky

Změna úrokových sazeb na depozitních produktech

Vážení zákazníci,

aktuální vývoj na finančních trzích má za následek neustálé snižování sazeb na depozitních produktech, kvůli kterým musí banky postupně snižovat úrokové sazby na svých spořicích účtech a termínovaných vkladech. Tato situace vyplývá z toho, že je na trhu přebytek peněz a jejich cena je nízká.

Všeobecně však platí, že by úroková sazba neměla být jediným a směrodatným kritériem při rozhodování zda spořit nebo ne. Pravidelným spořením i malých sum si vytváříte finanční rezervu do budoucna na pokrytí neočekávaných událostí nebo si můžete nashromážnit dostatečnou sumu na splnění svých snů.

Od 1. 6. 2016 se naše úrokové sazby mění následovně:

eMax Business - základní úroková sazba 0, 10 % p.a.

 

Ostatní úrokové sazby zůstávají beze změny.

Věříme, že i navzdory úpravě úrokových sazeb nám zachováte svou přízeň i nadále,

vaše mBank

Tagy:

depozita

Komentáře (3)

Vložit komentář

Poslat zprávu

rutat napsal(a):
> Zpětně jsem dohledal zprávu zde na blogu o snížení úrokové
> sazby na mSpoření, nicméně se domnívám, že tak důležité
> sdělení byste měli dát klientům navědomí minimalně formou
> e-mailu a ne spoléhat na, troufnu si tvrdit příliš
> nenavštěvovaný a "dosti zapadlý", blog.

Dobrý den, aktuální články z blogu jsou viditelné přímo na naší domovské stránce, takže věříme, že "dosti zapadlý" není. Stejně tak i návštěvnost mBlogu nás těší :) Pokud budete naše aktuality číst pravidelně, určitě vám už žádná informace neuteče a jako bonus se jistě dozvíte i pár zajímavostí :)

Zpětně jsem dohledal zprávu zde na blogu o snížení úrokové sazby na mSpoření, nicméně se domnívám, že tak důležité sdělení byste měli dát klientům navědomí minimalně formou e-mailu a ne spoléhat na, troufnu si tvrdit příliš nenavštěvovaný a "dosti zapadlý", blog.

Dobrý den,

nevím, jak mám rozumět Vašemu sdělení zde na blogu: "Ostatní úrokové sazby zůstávají beze změny."
Náhodně při prohlížení aktuálního úrokového lístku platného od 1.6.2016 (!!!) jsem objevil nikde jinde neavizovanou změnu úročení u Programu mSpoření (z 1% p.a. na 0,5% p.a.).

Jaké Vaše sdělení je tedy správné, resp. aktuálně platné? - to zde na blogu vyjadřující se ve smyslu, že k žádné změně úročení mSpoření nedošlo nebo informace uvedené v úrokovém lístu viz http://www.mbank.cz/infor... ?!?!

V tomto byste měli mít skutečně jasno a neuvádět navzájem rozporuplné informace!!!
...taková situace je velmi neprofesionální a v bankovním sektoru až neomluvitelná...