zpátky

Doporučte svým známým mKonto nebo mKonto Business a získejte oba 500 Kč

Jak jste si už možná zvykli, s mBank nejen šetříte na poplatcích, ale dokonce s námi můžete i vydělat velice příjemné peníze. Asi už tušíte o čem je řeč, že? Přesně tak, oblíbená akce s doporučením za odměnu je zpět!

V současné době probíhá podobná akce, během které všichni naši noví zákazníci dostávají na mKonto vstupních 500 Kč, aby se jim start v nové bance rozjížděl co nejpříjemněji a mohli si tak vyzkoušet, co vše mohou od své banky získat.

Ovšem ani na stávající zákazníky jsme nezapomněli, a tak tu máme možnost získat odměnu 500 Kč i pro vás a vaše známé, které k nám doporučíte.

Doporučit může každý, kdo má u nás mKonto a nezáleží, jestli je našim klientem dlouhé roky, nebo pár dní. Důležité je, že je spokojený a má důvod mBank doporučit svým přátelům. Pokud kamarád nebo známý dá na moudrou radu a aktivuje si u nás účet, dostanete oba po 500 Kč, abyste u nás byli ještě spokojenější :)

Je důležité vědět, že doporučit a získat můžete i mKonto Business. Pokud je tedy mezi vašimi přáteli obchodník, který by využil výhody našeho podnikatelského mKonta, rozhodně ho rádi přivítáme. Odměna 500 Kč pro oba je jasná věc :)

Podnikáte přímo vy a stále ještě nemáte naše podnikatelské mKonto Business? Máme pro vás tip: sjednejte si mKonto Business, do kolonky Promo vyplňte telefonní číslo spojené s vašim běžným účtem u mBank a získáte 500 Kč na oba účty ;)

 

 

Neváhejte a osvoboďte své blízké od poplatků, díky čemuž mohou ušetřit až 2000 Kč ročně. Není lepší rada, než ta založená na osobní zkušenosti a doporučení. Pro získání odměny stačí zadat telefonní číslo doporučitele do kolonky "promo" v žádosti o osobní účet mKonto nebo mKonto Business a stát se dalším spokojeným klientem mBank. Poté se už můžete oba těšit na odměnu a na výhody z nového mKonta.

 

 

 

Nezapomeňte telefonní číslo vyplnit ve správném tvaru, jinak se zbytečně připravíte o odměnu. Promo kód je devítimístný tvar telefonního čísla doporučitele.

Akce trvá od 15. 2. do 28. 2. 2016 takže dlouho nečekejte, odměníme vás až za 5 doporučení, takže si můžete přijít až na 2 500 Kč.

Podmínky akce

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagy:

doporučení

Komentáře (6)

Vložit komentář

Poslat zprávu

Dobrý den, joky, na tento zkopírovaný dotaz jsme vám již odpovídali na mFóru.

Som klientom mbanky.cz+sk,pytam sa Vas pracovnici mbanky:"Ako chcete prilakat novych klientov do banky,ked zavadzate?"Vsetky podmienky su v poriadku,ale zamyslite sa nad zrusenim 29Kc poplatku ako podmienky mesacnej najnizssej 500kc platby kartou pre 3 vybery zdarma v mesiaci,inak to nikoho nezaujme.Sam by som Vam dohodil viac ako 50 novych klientov a pekne si privyrobil na Vas...Zamyslite sa tam nad tym.S pozdravom Vas dlhorocny klient od zrodenia banky...

Poslat zprávu

Dobrý den, ano, i při založení účtu na našich obchodních místech je možné vyplnit doporučení.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli doporučený může uvést telefonní číslo i v případě, že si chce založit účet osobně ve finančním centru?
Děkuji!

Poslat zprávu

Dobrý den, v tomto případě můžete klidně za odměnu doporučit :)

Měl bych dotaz.

Může být doporučený ten, kdo kdysi byl disponentem se speciálním zmocněním, ale nikdy neměl mKonto? S připsáním bonusu samozřejmě.

Díky