zpátky

Nové obchodní podmínky a Sazebník poplatků

Vážení zákazníci,


z důvodu rozšíření našeho portfolia o debetní a kreditní karty MasterCard doplňujeme s účinností od 3. 12. 2015 obchodní podmínky pro vybrané produkty. Primárně se jedná o rozšíření stávajících obchodních podmínek, v případě již existujících produktů a služeb se mění jen náležitosti související s kreditními kartami VISA, které však nemají dopad na současné klienty.


Znění nových obchodních podmínek najdete na následujících odkazech:


-    Obchodní podmínky vydávání a používání debetních platebních karet v mBank
-    Obchodní podmínky vydávání a používání kreditních karet v mBank
-    Obchodní podmínky k běžným, spořicím a vkladovým účtům a povolenému přečerpání v mBank

Informace o poplatcích pro kreditní karty MasterCard najdete v Sazebníku poplatků a podrobné informace o mKreditce MasterCard naleznete na našich stránkách.


Zároveň s účinností od 3. 12. 2015 začínáme pro nové zákazníky vydávat pouze kreditní karty společnosti MasterCard. Pokud využíváte některou z kreditek VISA, můžete ji využívat tak jako doposud, nic se pro vás nemění. Informace o souvisejících poplatcích pro kreditní karty VISA nově naleznete v Sazebníku již nenabízených produktů.


Tým mBank
 

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (6)

Vložit komentář

PTS napsal(a):
> Rozlišení tarifů kreditních karet je od 1.3 zrušeno a sjednoceno
> za jednotný poplatek 29 korun při nesplnění podmínky obratu 500
> na kartě a jednotné procento z úvěru. Dá se to vyčíst z archivu
> tarifů a poplatků.

Nejsem si úplně jistý, ale řekl bych, že kreditky Visa s tarifem 2 a 3 mohou být ještě platné (asi do konce své platnosti), jen se od 1.3.2015 nevydávají nové. Jestli se obnovují s tarifem 2 a 3, to nevím. Ale možná to bude podobné jako kreditky Visa s tarifem 1, které se nově od včerejška nevydávají, ale obnovují se i nadále.

Rozlišení tarifů kreditních karet je od 1.3 zrušeno a sjednoceno za jednotný poplatek 29 korun při nesplnění podmínky obratu 500 na kartě a jednotné procento z úvěru. Dá se to vyčíst z archivu tarifů a poplatků.

Poslat zprávu

Děkujeme za upozornění. Odkaz byl opraven :)

Jo, a taky byste mohli do článku vecpat info o doplněném úrokovém lístku s odkazem na něj.

No výborně, už se objevil nový OLD ceník, tak ještě v článku opravte odkaz na Sazebník již nenabízených produktů, nyní je to odkaz na OLD sazebník z 1.3.2015.

V Sazebníku již nenabízených produktů jsou jen kreditky Visa , tarif 2 a 3. A co tarif 1? Na foru jsem se ptal, ale nikdo zatím neodpověděl...