zpátky

Staňte se ambasadorem mBank a podělte se o své nápady a připomínky přímo s námi

Být skvělou bankou v různých směrech se může zdát jako ambiciózní cíl, ale my víme, že s vaší pomocí je všechno hračka. Mít mezi sebou tým z řad zákazníků se ukázalo jako veliká výhoda už před osmi lety, kdy jsme oslovili několik nadšenců a dali dohromady první mRadu. Nyní jsme se rozhodli pro velký restart s ještě větším cílem a vizí do budoucna. Bez vás to ale nepůjde! Abychom se vám, našim zákazníkům, mohli přizpůsobit co nejlépe, musíme znát váš názor, vaše nápady, váš hlas.


Kdo jiný může bance sdělit potřeby zákazníka lépe, než zákazník sám?


Každý jsme jiný, a proto i od banky každý očekáváme něco jiného. Máme jiná zaměstnání a jiné koníčky. Každý jinak využíváme moderní technologie, každý jinak spravujeme své finance. A právě proto se ptáme: Jak můžeme zlepšit naše služby, aby vyhovovaly vám i všem ostatním? A jak můžete pomoct vy nám?


Že o bankovnictví nic nevíte? Kdepak. Vždyť každou chvíli používáte svou platební kartu od mBank, několikrát v měsíci pracujete s naším internetovým bankovnictvím, mobilní aplikaci máte pořád v kapse, v kabelce nebo na stole a účty platíte častěji, než byste možná chtěli. Běžně tedy řešíte situace, na které chceme znát váš názor. Jaké jsou vaše nápady, postřehy, doporučení na vylepšení, ale samozřejmě i kritika a stížnosti?

Každý zákazník nám má co říct!


Sedmá řada mRady tak bude co nejvíc odpovídat složení zákazníků mBank: student, důchodce, technologický nadšenec, bloger, vloger, otec, hlava rodiny nebo strážce rodinného rozpočtu, tedy maminka... Uvítáme zástupce nejrůznějších zaměstnání: prodavačku, zedníka, IT specialistu, manažera, podnikatele, kadeřnici, řidiče autobusu, ředitele zeměkoule… Prostě kohokoliv s chutí popovídat si párkrát do roka o bankovnictví a lépe vidět do mKuchyně.


Jak to bude probíhat?


Na schůzkách na centrále v mBank se setkáte s našimi manažery. Společně povečeříme a vše důkladně prodiskutujeme. Řekneme si, co se nám líbí či nelíbí a co můžeme udělat pro to, aby se nám vše už jen líbilo. Dáme hlavy dohromady a další výsledky budou na světě.


mRadní není jen člen týmu, který radí a kritizuje, mRadní je ambasador mBank, její fanoušek, který je ochotný poradit ostatním například na sociálních sítích. Rádi uvítáme i blogera či vlogera, který by k nám občas přišel na návštěvu i mimo pravidelné schůzky a něco o své mBank vytvořil. mRadní je aktivní kdykoliv, když může pomoct vytvářet nejlepší banku na trhu, aniž by to dělal ze zištných důvodů. Odměnou mu bude možnost přímo ovlivnit služby své banky a získat i nějaké to zvýhodnění našich produktů.


Jak se stát mRadním?


Jestli sami sebe vidíte jako posilu mRady, pošlete nám na e-mail jan.molina@mBank.cz stručné informace o sobě:

Jméno
Věk
Zaměstnání
Místo, kde žijete
Číslo účtu – pro ověření aktivity využívání služeb
Důvod, proč byste se chtěli připojit


Rádi bychom vybrali co nejrůznorodější mRadu, aby škála zpětné vazby byla co nejširší. Vybraným příznivcům mBank  se následně ozveme a budeme se s nimi chtít setkat osobně. Všem ostatním brzy představíme nový hvězdný tým mRadních.


Těšíme se, až vás poznáme!
 

Tagy:

mRada

Komentáře (13)

Vložit komentář

Honza_mBank napsal(a):
> Pánové, doufám, že s novou Radou bude minimálně stejná zábava
> jako tady s vámi :)

jj, Broucajz už se klepe :)

No bude evidentně třeba založit stínovou mRadu.

Poslat zprávu

Pánové, doufám, že s novou Radou bude minimálně stejná zábava jako tady s vámi :)

bojlere nevim na cem zrovna jedes, ale musi to byt hodne dobry material.
Uz to fakt nehul.

Měnová reforma byla taky popírána ještě den předem. Zedňa se členem FioRady stává čistě ze zištných důvodů - budou mu propláceny náklady za jízdenky při cestách do nejbližšího spádového města. Pro Brno je nejbližším místem s bankomatem Fia Praha 4. Zedňa tak bude mít možnost naplno využít 10 bezplatných výběrů a nepodpořit jím nenáviděné molochy [kyticka]

Dalšími členy FioRady bude osobně, vlazy, Richard Falbr, Jiřina Bohdalová a za intelektuály Tomáš Řepka. Původně měl být členem za Vatikán také Halík. Ten sice řekl, že je to boží nápad, ale ďábelsky nebezpečný pro jeho těžce vydělané stamiliony.

Zdroj: FioLeaks a agentura Famisdat

bojler napsal(a):
> Jinak Zedňa se od prosince stává členem FioRady. To je teda síla!!

Musim zavcasu zastavit tento HOAX!!
Je to smutne, kdyz nam bojler klesl tak nizko, ze uz zde placa totalni nesmysly ve snaze udelat se zajimavym :-(
[ne]

Takze samozrejme ze to neni pravda.
Zadna FioRada neni/nebude, o nicem nevim a
ani by to neodpovidalo stylu FIO banky.

Bojlere, ve svém věku již naprosto nevěřím, že by mohla stejná banka se stejným ansámblem mávnutím proutku diametrálně změnit přístup k mRadě.

Howg, dále nebudu již toto vlákno "plevelit".

Odešel jsem, protože byla mRada ignorována a ztratila podle mě tehdy smysl. Na jedné straně bylo extrémní očekávání a omílání "jeden výběr pro každého", na druhé ignorace mRady i u věcí, kteřé nezáležely ani na ekonomice, ani na vztahu k Polsku.

Konkrétně se jedná například o "kauzu" mVklad, kde konstruktivní a nikoho neomezující nápad byl jedním z (nyní už dávno ex)bankéřů úřednicky shozen. Tehdejší odpověď byla na pár facek a na úrovni slavného výroku "naši zákazníci vědí, za co platí". Ale podle mForumLeaks ti tahle konkrétní situace zřejmě není úplně neznámá.

mRada má smysl i v rámci omezených možností. Jen to chce říct.

Bojlere, to není zhrzene srdíčko, ale konstatování reálných faktů. mRada zcela jistě neživořila kvůli přístupu členů k bance.

A mimo jiné, proč ty jsi na vlastní žádost odešlel z mRady?

Oživení bylo potřeba. Ať je to jak chce, tak partička ITíků není vypovídající vzorek a mRada už cca tři roky živořila. Teď je na mBank, aby vedle potřebné obměny mRady obměnila i svůj přístup k ní.

A ukázala Mirdovi, že dopředu nadávat a vylívat si tady zhrzené srdíčko je k ničemu.

Jinak Zedňa se od prosince stává členem FioRady. To je teda síla!!

Doporučují bourače a když chcete i zedníky, tak i Petra Zedníka alias zednu. :-)

PS: kdyby banka přistupovala k mRadě jak zde slibuje, neodcházel bych z mRady před několika měsíci po více jak 2 letech na vlastní žádost ...

vypadá to na kvalitativní posun, "večeře" takže už ne chlebíčky, že bych se přihlásil? :D

Chcete-li ztrácet čas a energii, staňte se novým mRadním.

Člen poslední mRady.