zpátky

Staňte se ambasadorem mBank a podělte se o své nápady a připomínky přímo s námi

Být skvělou bankou v různých směrech se může zdát jako ambiciózní cíl, ale my víme, že s vaší pomocí je všechno hračka. Mít mezi sebou tým z řad zákazníků se ukázalo jako veliká výhoda už před osmi lety, kdy jsme oslovili několik nadšenců a dali dohromady první mRadu. Nyní jsme se rozhodli pro velký restart s ještě větším cílem a vizí do budoucna. Bez vás to ale nepůjde! Abychom se vám, našim zákazníkům, mohli přizpůsobit co nejlépe, musíme znát váš názor, vaše nápady, váš hlas.


Kdo jiný může bance sdělit potřeby zákazníka lépe, než zákazník sám?


Každý jsme jiný, a proto i od banky každý očekáváme něco jiného. Máme jiná zaměstnání a jiné koníčky. Každý jinak využíváme moderní technologie, každý jinak spravujeme své finance. A právě proto se ptáme: Jak můžeme zlepšit naše služby, aby vyhovovaly vám i všem ostatním? A jak můžete pomoct vy nám?


Že o bankovnictví nic nevíte? Kdepak. Vždyť každou chvíli používáte svou platební kartu od mBank, několikrát v měsíci pracujete s naším internetovým bankovnictvím, mobilní aplikaci máte pořád v kapse, v kabelce nebo na stole a účty platíte častěji, než byste možná chtěli. Běžně tedy řešíte situace, na které chceme znát váš názor. Jaké jsou vaše nápady, postřehy, doporučení na vylepšení, ale samozřejmě i kritika a stížnosti?

Každý zákazník nám má co říct!


Sedmá řada mRady tak bude co nejvíc odpovídat složení zákazníků mBank: student, důchodce, technologický nadšenec, bloger, vloger, otec, hlava rodiny nebo strážce rodinného rozpočtu, tedy maminka... Uvítáme zástupce nejrůznějších zaměstnání: prodavačku, zedníka, IT specialistu, manažera, podnikatele, kadeřnici, řidiče autobusu, ředitele zeměkoule… Prostě kohokoliv s chutí popovídat si párkrát do roka o bankovnictví a lépe vidět do mKuchyně.


Jak to bude probíhat?


Na schůzkách na centrále v mBank se setkáte s našimi manažery. Společně povečeříme a vše důkladně prodiskutujeme. Řekneme si, co se nám líbí či nelíbí a co můžeme udělat pro to, aby se nám vše už jen líbilo. Dáme hlavy dohromady a další výsledky budou na světě.


mRadní není jen člen týmu, který radí a kritizuje, mRadní je ambasador mBank, její fanoušek, který je ochotný poradit ostatním například na sociálních sítích. Rádi uvítáme i blogera či vlogera, který by k nám občas přišel na návštěvu i mimo pravidelné schůzky a něco o své mBank vytvořil. mRadní je aktivní kdykoliv, když může pomoct vytvářet nejlepší banku na trhu, aniž by to dělal ze zištných důvodů. Odměnou mu bude možnost přímo ovlivnit služby své banky a získat i nějaké to zvýhodnění našich produktů.


Jak se stát mRadním?


Jestli sami sebe vidíte jako posilu mRady, pošlete nám na e-mail jan.molina@mBank.cz stručné informace o sobě:

Jméno
Věk
Zaměstnání
Místo, kde žijete
Číslo účtu – pro ověření aktivity využívání služeb
Důvod, proč byste se chtěli připojit


Rádi bychom vybrali co nejrůznorodější mRadu, aby škála zpětné vazby byla co nejširší. Vybraným příznivcům mBank  se následně ozveme a budeme se s nimi chtít setkat osobně. Všem ostatním brzy představíme nový hvězdný tým mRadních.


Těšíme se, až vás poznáme!
 

Tagy:

mRada