zpátky

mBank a Broker Consulting spojily síly!

Největší internetová banka mBank a přední finančně poradenská společnost Broker Consulting uzavřely strategické partnerství pro český trh.


Co takové spojení přinese zákazníkům?


Díky spolupráci postupně vznikne až 70 obchodních míst na franšízovém principu pod názvem BrokerPOINT. Franšízy budou vznikat až do roku 2017 a na předběžný návrh, jak takové obchodní místo bude vypadat, se můžete podívat na obrázku:
 Internet, v němž jsme prostřednictvím našich inovací na poli mobility a přímého bankovnictví lídry, doplníme prostřednictvím strategického partnerství o fyzický svět a naše produkty nově nabídneme skupinám zákazníků, kteří preferují poradenský model komunikace s bankou,“ říká Paweł Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku.


mBank do České republiky přinesla model moderního nízkonákladového on-line bankovnictví a s ním také zkušenost ve vytváření bankovních produktů a procesů jejich prodeje především prostřednictvím internetu. Broker Consulting je naopak velice silný v osobním servisu na kamenných pobočkách i v domácnostech. Obě společnosti mají podobné hodnoty jako je férovost a zaměření na potřeby klientů a jejich spolupráce jim umožní využívat synergie svých obchodních modelů.


mBank si od partnerství s Broker Consulting slibuje především oslovení nových klientských segmentů, jenž dávají přednost poradenskému modelu. Na druhé straně Broker Consulting umožní svým klientům těžit z široké produktové nabídky mBank.


Obě strany plánují otevření pilotních BrokerPOINTů ještě během letošního roku, v příštím roce by těchto prémiových obchodních míst mohly vzniknout přibližně dvě desítky.


Tým mBank