zpátky

mBank zlevňuje hypotéky!

Bydlet ve vlastním zní jistě lákavě. A nejlepší na tom je, že nyní je to vážně hračka. mBank od 1. června totiž přichází s dalším zlevněním hypoték, takže až dočtete následující řádky, můžete se začít poohlížet po novém bydlení :)


mBank od 1. června 2015 zlevňuje hypotéky – nejnižší garantovaná sazba bude nově začínat na 1,69 % p.a. při tříleté fixaci. Nejen díky nízkým úrokům, ale také díky tomu, že u ní zákazníci nemusí platit žádné zbytečné poplatky, je mHypotéka Light skutečně výhodnou možností, jak si půjčit na vlastní bydlení, a to buď na jeho nákup nebo rekonstruci. „Stejnou úrokovou sazbu navíc garantujeme všem zákazníkům bez ohledu na to, zda u nás již účet mají, přicházejí k nám poprvé nebo mají starou, nevýhodnou hypotéku v jiné bance, nebo jim končí fixace a rozhodli se refinancovat. Výše sazby se odvíjí pouze od délky fixace a výše vypůjčené částky v poměru k hodnotě nemovitosti,“ říká Martina Holúbková, produktová manažerka hypotečních úvěrů mBank pro Českou republiku a Slovensko.


O tom, že je mHypotéka Light jedním z nejvýhodnějších produktů, svědčí i fakt, že v letech 2013 a 2014 obsadila první místo v kategorii hypoték v rámci soutěže Finparáda – Finanční produkt roku pořádanou portálem Finparáda.cz. Nejvyšší počet bodů získala především za výši úrokové sazby, transparentnosti poplatků a podmínek a možnost předčasného splacení úvěru.

Ještě si prostudujte úrokový lístek mHypotéky Light a výběr nového bydlení může začít. Se zařízením hypotéky vám vždy rádi pomůžeme, na vás tak zbyde pouze vyřešit kolik metrů čtverečných bude potřeba pro vaši rodinu a kolik ložnic by se mohlo hodit :)
 

Kategorie:

Aktuality, Produkty