zpátky

mPes

Kdo nás baví. Je pátek odpoledne, tak si můžeme dovolit něco trochu nevážného...

Kiki prozkoumává mBank

Lukáš, šéf risku (pro nebankéře: to je to oddělení, které vám schváli nebo zamítne hypotéku, nastavuje pravidla pro půjčky a tak podobně) je poslední dobou velice populární: všichni ho otravují a lezou mu do kanceláře, aby se podívali na mPsa - několik týdnů staré štěně, křížence jezevčíka a bišonka. Jmenuje se Kiki a všichni si ji hrozně oblíbili. Když má Lukáš schůzku, tak koš s pelíškem hodí někomu jinému, takže Kiki putuje a nechává se všemi rozmazlovat. Osobně mám radši kočky než psy, ale ona je úplně super a zvedá náladu všem o 100% (tedy, pokud někomu zrovna nepočůrá kostým ;)

Kiki odpočívá

Takže když už někdo nemůže, hraje si chvíli s Kiki. Pomáhá víc než Redbull a čokoláda dohromady :)

mPes :)

Kategorie:

Volný čas

Komentáře (22)

Vložit komentář

dneska už asi bude vypadat jinak, ale je to mazel a :-)) říkám si, kdo je tady větší zvíře, šéf risku nebo mDog?

váš komentář

Hm, tak jsem nějak první přihlášení do nového "blogu" nezvládla... Tak dvojité přání snad nevadí.... Hezký den.

I já pejsky můžu... Tenhle je opravdu povedený.... Všem vám přeji hezké vánoce a do nového roku hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a trochu penízků (nevypadá to tak, ale opravdu nejsou v životě to nejdůležitější - i když, co si budeme povídat, bez nich to prostě nejde....)

Mně se pejsek taky líbí.... Doma mám dva. Do po dřívějšího zaměstnání jsem si je v případě nutnosti brát mohla, do nového jsem to zatím nezkoušela.... A jen tak na okraj - všem přeji překrásné vánoce a do nového roku hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a něco penízků....

jeden aktualizační odkaz po téměř roce:
http://picasaweb.google.c...

Pejsci i kočičky jsou zlatíčka, mám dva psy, ale do práce si je vodit nemůžu. Tomu Vašemu stačí, když se proběhne po psacím stole, zatím co ti moji potřebují alespoň 5 - 6 km procházku :)

Nic nového dělám v pojišťovně a tady si do baráku vodí psi všichni a někteří je mají po celý den u stolu, což mne zprvu velmi udivilo ted jsem si již zvyk. :)

Když u Vás zažádám o zaměstnání, budu moci mít svého psíka také u sebe v kanceláři? :) Jejda, to by byl benefit, který by mě oslovil :)))

VS: už mám zažádáno, než bude v ČR platit Euro, možná budu mít i zřízeno :)

Aho Ales,
ako odmenu dosatnes moznost zriadit si ucet bez poplatkov :-)

ahoj, moc se mi pejsek nelibi. Rozhodne bych ho nechranila a neverim, ze vsechny odpovedi muzete mit tak pozivitni. Asi se zamestnanci dost nudi a vytvari dojmy, ze?

Polská banka se drží tradic: "Čtyři z banku a pes" - ten slogan si nechám rád odměnit :)

Hezky den,
dalsi pes jako maskot? Seznam, Centrum, mBank - neni uz tu trochu prepesovano?
.M.

Ahojky.
Vybrali jste si super maskota. Já mám sice dva pejsky(Kavalíra a Špringlšpaněla) ale ten váš je opravdu roztomilý....vypadá tak vlídně a rozumně, doufám že tak budou vypadat i vaše všechny produkty....zatím vám držím palce, moc se mi zamlouvají.....na 95% jsem už rozhodnuta stát se vaší klientkou.

alena.yxz

Pies jak pies:) Pozdrawiam krajanow z południa:)
Vookie, mRadny

Noooo, sluchajcie, to jest mPiesek i ten wlasciwie nie powinnien byc razem z Lucia (piesek Pepego31), bo to pies wyjatkowy, origynalny, sprytny, uroczy, elegancki, tak jak mBank! ;)

mpes rox! :D urcite by si hodne rozumel s lucíou...

Pejska mají i u Seznamu, ale tenhle je slaďoučkej. Havně na tom červeném polštáři!

Sice preferuji také kočky - 4, které se mnou sdílejí domácnost sice stačí, ale takového rozkošného KOČKO-mPejska bych určitě také ochránil......:-)

Well,
I prefer cats and have two for my own.
But this mDog is really sweet
regards
W.

Omlouvám se, že fotky se nezobrazovaly - po odeslání příspěvku vše vypadalo ok, nasedl jsem na autobus domů a tam zjistil, že to hlavní chybí... tak teď už můžete obdivovat :)