zpátky

Časté dotazy: Odměny za doporučení a založení mKonta

Vážení zákazníci,


V dalším blogu o nejčastějších dotazech si povíme něco o odměnách za doporučení a založení účtu. Podobných akcí jsme spustili již několik a vždy je cílem motivovat vás, stávající i nové zákazníky, k doporučení služeb mBank a k následnému založení mKonta.


Stávající zákazníci mají další důvod nás doporučit, a získat tak odměnu za přivedení nového klienta. Noví zákazníci, kteří doposud váhali se založením mKonta zdarma spolu s internetovým bankovnictví a nejnovější aplikací, dostanou odměnu také, jako dárek na přivítanou.


Akce s odměnou v posledních měsících běžely dvě:

1)    Jedna odměňuje nově příchozí za založení účtu a jedinou podmínkou pro získání finančního přivítání je podat žádost o mKonto v podmínkách vymezeném časovém období.
2)    Odměnu za doporučení získává doporučující i doporučený a lehce splnitelnou podmínkou je pouze vyplnění telefonního čísla doporučujícího do žádosti o mKonto. Je tedy také nutné, aby žádost byla podána v období trvání akce a aby telefonní číslo bylo vyplněno ve správném tvaru, tedy v 9 místném tvaru bez mezer (např. 723123456).


Upozorňujeme, že pokud telefonní číslo do kolonky promo kód vyplníte v jiném tvaru, není možné, aby systém přiřadil žádost ke správnému doporučujícímu, a zaniká tak nárok na odměnu pro obě strany. Pokud nebude číslo vyplněno vůbec, odměny také není možné vyplatit.


Otázky k posledním akcím:
-    Za jak dlouho dostanu odměnu?  Podle podmínek akce vyplácíme odměnu do 60 dní od aktivace účtu.
-    Co mám dělat, když jsem ani po 60 dnech odměnu nedostal?  V tomto případě podejte reklamaci, ve které bude uvedeno číslo žádosti doporučeného.
-    Jak dlouho trvá taková reklamace?  Reklamace trvá až 30 dní, většinou kratší dobu.
-    Když neznám číslo žádosti, co mám dělat?  Zjistit si číslo žádosti. Vzhledem k tomu, že doporučujete bank svým známým, není jistě nijak složité zeptat se jich na číslo žádosti.

Nereklamujte prosím odměnu na více kanálech (mLinka, sociální sítě, písemně, …). Proces reklamace tak neurychlíte, pouze by mohl vzniknout zmatek. Také doporučujeme přečíst si pravidla akce, které se zúčastňujete.
 

Doufáme, že vám toto stručné shrnutí a připomenutí pravidel pomohlo.

Tým mBank
 

 

Kategorie:

Aktuality, Volný čas

Tagy:

mkonto, Odměna