zpátky

Finparáda 2014 – mBank získává dvě zlatá místa!

I letos finanční zpravodajský portál Finparáda.cz přináší vyhlášení nejlepších finančních produktů. Odborníci ze Scott & Rose na základě každodenního zpracování, srovnávaní a analyzování dat z finančního trhu sestavují žebříčky nejlepších finančních produktů, ve kterých mBank i letos získala několik ocenění:


1.    místo za mPůjčku Plus
1.    místo za mHypotéku Light
3.    místo za mKonto
 


mPůjčka Plus – zlato v kategorii Půjčky získala mPůjčka Plus od mBank s garantovanou úrokovou sazbou 9,9 % p.a. a bez zbytečných poplatků. Zdarma tak kromě vedení a vyřízení mají zákazníci  také mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Více informací o nejlepší půjčce na trhu naleznete zde.
 


 


mHpotéka Light – Své prvenství mBank znovu obhájila i v kategorii Hypotéky, kde mHypotéka Light zvítězila již třetí rok v řadě. Žádné poplatky za zpracování žádosti, poskytnutí úvěru, založení i vedení účtu jsou naprostou samozřejmostí. mHypotéka Light v současnosti nabízí úrokovou sazbu 1,84 % p.a. a mimořádné splátky hypotéky do 20 % ročně také zdarma. Více informací nejlepší hypotéce roku naleznete zde.


 

 


mKonto – Osobní účet od mBank je a vždy bude zdarma. Využívat ho zákazníci mohou v novém internetovém bankovnictví a mobilní aplikaci, díky které mají svou banku stále u sebe. Nabízí například příchozí i odchozí platby zdarma, stejně jako inkaso, SIPO a trvalé příkazy zdarma. V rámci mBank probíhají platby okamžitě a elektronické výpisy zákazníci mají samozřejmě také zdarma. O dalších výhodách mKonta si můžete přečíst zde a založit si mKonto (nyní s odměnou 500Kč za založení) můžete na tomto odkazu.

 


Tým mBank

Kategorie:

Aktuality, Soutěže