zpátky

Vyzkoušejte si mKonto zdarma prostřednictvím nové aplikace a získejte 500 Kč

Naši současní zákazníci mají možnost denně využívat mKonto zdarma už přes 7 let. Svou banku mají stále u sebe díky zbrusu nové mobilní aplikaci, pomocí níž se správa financí stala pohodlnější a intuitivnější než kdykoliv předtím. Pro nové zákazníky jsme do 15. 2 . 2015 připravili bonus navíc v podobě 500 Kč na jejich nové mKonto.


Maximální pohodlí a jednoduché ovládání bez zbytečných poplatků – takové je mKonto, které využívá už přes 500 000 zákazníků. Naše nová aplikace stihla posbírat už několik mezinárodních ocenění za inovace a orientaci na opravdové potřeby zákazníků. Například v rámci soutěže EFMA Awards 2014 konané v Barceloně překonala mBank mobilní aplikace více než 3300 finančních institucí z více než 130 zemí světa. Vyzkoušet si ji nyní mohou i ti, kteří doposud váhali se vstupem do naší stále rostoucí mRodiny. Stačí si do 15. 2 . 2015 založit mKonto, a dostanete 500 Kč jako bonus k využívání nejnovějšího internetového bankovnictví a mobilní aplikace.


Podmínky akce naleznete zde. Těšíme se na vás!


Tým mBank
 

Kategorie:

Aktuality

Tagy:

mkonto, aplikace

Komentáře (4)

Vložit komentář

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdy my dojdou tyto peníze? Vím, že banka má 60 dní, aby mi je poslala.. Ale pro zajímavost se ptám :))
Děkuji

Poslat zprávu

poll napsal(a):
> chci 700,- kč za doporučení, víte co to dá práce přesvědčit
> tchýni ?

To naštěstí nevím :D 700 Kč vám ale nyní bohužel nabídnout nemůžeme ani za takovou snahu :)

Smůla ;)

chci 700,- kč za doporučení, víte co to dá práce přesvědčit tchýni ?