zpátky

Spouštíme mFórum

Říká se, že když nenapíšete druhý příspěvek na blog během týdne, tak jste neuspěli. Dnes byl tedy poslední den, ale věřte, že těch sedm dní jsme neseděli se založenýma rukama. Hodně jsme cestovali, dohadovali se nad detaily kampaně, seznamovali se s novými kolegy, diskutovali nad tím, kolik toho můžeme na blogu prozradit, aby se s námi nepřestali bavit novináři. A taky jsme nachystali ke spuštění mFórum :)

mFórum má být po blogu druhým, a ještě přesvědčivějším důkazem, že to s tím otevřeným přístupem ke Klientům myslíme vážně. Budeme rádi, když nám řeknete, co od nás čekáte, co by vás potěšilo, nebo naopak co vám na našem webu vadí. Kritiku nemažeme (jen vulgární výpady), ale budeme se na ni snažit věcně odpovídat. Rádi bychom vytvořili živé prostředí, které bude po spuštění našich služeb sloužit i k tomu, abychom se vždy včas dověděli o problémech, mohli Klientům vysvětlit jakékoliv případné nejasnosti, vyměňovali si zkušenosti...

Na mFóru také potkáte nejen mě, ale i další zaměstnance mBank, kteří se nemusí schovávat v anonymitě. Naopak jsme rádi, že máme v týmu inteligentní a komunikativní odborníky: a co si budeme nalhávat ? oni toho o bance a bankovnictví ví mnohem víc než já. Ale i když jsem tu teprve velice krátkou dobu, vím toho dnes asi 10x tolik co na začátku. Být ve zbrusu nové bance je velká škola, protože všichni chtějí vědět všechno. Někdy příště plánuju napsat o tom, že kreditní karta (používá-li se zodpovědně), je výborná věc, díky které ušetříte - nikoliv reklamštinou, ale úplně jednoduše, že to pochopí každý.

Takže se těšíme na všechny na mFóru a díky za spoustu povzbudivých komentářů pod prvním příspěvkem. Věřím, že to závěrečné období čekání a tajnůstkaření ještě nějak vydržíte :)

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -at- cz.mbank.eu

Kategorie:

Ze života banky