zpátky

Změna na pozici správce sociálních sítí

Život je změna a jedna nastává i na marketingovém oddělení. Dnes je můj poslední den v mBank na pozici správce webu a sociálních sítí. Rád bych se s vámi proto rozloučil a představil vám svého nástupce.

 

V mBank jsem strávil přesně 1003 dnů, a byla to pro mě nezapomenutelná zkušenost. Poznal jsem tady spoustu skvělých lidí, naučil se mnoho nových věcí a posunul hranice své trpělivosti na úroveň mistra stoicismu. :)

 

Díky všem, které jsem jsem poznal na mFóru nebo našich sociálních sítích a naučili mě něco nového. Vím, že to nebylo vždy jednoduché, ale doufám, že jsem pomohl nejlépe, jak jsem mohl. Díky mRadě za trpělivost ale i neúnavný optimismus. A především díky všem kolegům, kteří mi pomohli vždy, když jsem je potřeboval a dělají super práci.

 

Fotku na perex jsem vybral leteckou, což je ostatně oblast kam směřuji a symbolizuje, že za každým temným mrakem se může skrývat nová naděje.

 

S pozdravem všeho dobrého

Vítek Novák

Pokud byste rádi zůstali ve spojení tak zde pár možností: 

Twiiter: @vitekno

Blog: http://blog.viteknovak.cz/

Instagram: awacs707

 

Můj nástupce bude Honza Molina, kterému tímto pomyslně předávám slovo: 

 

Zdravím,

abyste věděli, kdo po Vítkovi převezme fórum a sociální sítě, něco málo o sobě tedy prozradím. Jmenuji se Honza Molina a vzdělání jsem ukončil (možná spíš vzdal) titulem Bakalář umění v oboru Tvůrčí psaní a publicistika.

Další dva roky studia mi tehdy přišly jako plýtvání mládím a energií, a tak jsem se pokoušel o získávání praxe. Psal jsem pro několik různých médií, od novinařiny v regionálním týdeníku přes filmovou kritiku v časopisech jako je Cinema nebo Svět filmu. Film a rozhovory se známými lidmi tak nějakou dobu tvořily podstatnou část mé zábavy, ačkoli živit se tak nedalo. Z toho důvodu mne osud zavál do mBank, kde sedím přesně rok a půl na oddělení logistiky.

Po marketingovém oddělení aktivně pošilhávám téměř od začátku a několikrát jsem se do výpomoci i zapojil. Teď se naskytla šance využít Vítkova úprku a já se jí chopil. Budu se snažit využít Vítkovy vybudované základny, aby se vám po něm tolik nestýskalo a aby vše fungovalo alespoň z větší části tak, jak jste všichni zvyklí.

Honza Molina

jan.molina@mBank.cz

Profil na mFóru

 

Tagy:

rozloučení