zpátky

Utrácejte a spořte najednou s novým mSpořením

Vážení zákazníci,

rádi bychom vám oznámili, že jsme od odnešního dne  (30. 4. 2014) spustili nový produkt – mSpoření, díky kterému můžete spořit pravidelně a efektivně. Vaše úspory na spořicím účtu zhodnotíme atraktivním úrokem 3 % p.a.
mSpoření si můžete aktivovat a spravovat pouze v novém internetovém bankovnictví mBank.

 

Původní internetové bankovnictví zůstává i po 1. 5. 2014 k dispozici. O jeho vypnutí vás budeme informovat s dostatečným časovým předstihem.

 

Více o informací naleznete na stránkách věnovaných mSpoření
 

Věříme, že se vám nový produkt bude líbit.

 

Tým mBank

Komentáře (8)

Vložit komentář

Poslat zprávu

boobika: tyto platby nic neprovedli ale je to tak nastaveno z interních důvodů.

Poslat zprávu

Ano. Úroky se připisují měsíčně.

Jako není to úplně špatný produkt, ale zajímal by mě důvod, proč se na mSpoření nevztahují platby prostřednictvím odložených příkazů, ttrvalých příkazů, inkasa a SIPO. Copak špatného tytp platby provedly proti klasickému příkazu k převodu?

Účelem je zatěžovat si systémy vícenásobným přihlašováním do IB a zvyšovat si náklady za zasílání autorizačních SMS? Může někdo z banky odpovědět?

Trochu mi uniká smysl celé akce z pohledu klienta. Z pohledu banky je to jasné - donutit klienta k co možná největšímu toku peněz. Ale z pohledu klienta mi to fakt uniká. Že by šlo o to získat úrok 3% p.a.? Tak to je fakt srandovní. Když si představím, jak si v duchu počítám, kolik mě bude staát platba a jak na tom vlastně vyvařím... Ha Ha - fakt výborná akce.
Nejsmutnější na tom je, že se asi fakt najde dost lidí, kteří si budou myslet jací jsou borci a jak se starají o rozmnožování svých aktiv :-(

Tom

Urok je p.a. ale v jakych frekvencich se pripisuje? Mesicne ?

Perfektní akce.

Děkuji za večerní vložení sazebníku. Jen bych prosil, příště si to připravte pečlivěji, ten nový sazebník je původní z 9.2.2014, doplněný o slovo mSpoření. Věcně tam chyba není, ale to doplněné slovo mSpoření v nadpisu části III. na 3. stránce je psáno jiným (menším) písmem a slovo Spořicí je s mezerou mezi "S" a "p" .
Vypadá to takhle "III. S pořicí účet eMax Plus, mSpoření." (samozřejmě nyní není vidět rozdíl ve velikosti písma, ta mezera tam vidět je)
A v pravém dolním rohu poslední stránky je svisle "sazebník_09. 02. 2014"
Ani se raději neptám, jestli u mSpoření skutečně stojí změna předdefinovaného příjemce 20 Kč přes mLinku....

Podle kterého sazebníku je první převod v měsíci zdarma a každý další je zpoplatněn částkou 19 Kč ?