zpátky

Správce financí a možnost přihlášení do Nové mBank

Nová mBank

Na informační stránce o Nové mBank jsme zpřístupnili další sekci. Podívejte se jak v novém internetovém bankovnictví můžete pomocí Správce financí hravě třídit a analyzovat vaše příjmy i výdaje, nastavovat rozpočty a mnohem více.

Další novinkou je, že se můžete přihlásit a mít tak jako první v únoru přístup do Nové mBank.


Na základě aktuálního výzkumu až 27 % lidí chce v roce 2014 kontrolovat lépe své finance. A přesně k tomuto je určen náš Správce financí. Představujeme ho na informační stránce NovamBank.cz pomocí tří výukových videí. V prvním uvidíte jak můžete své příjmy i výdaje třídit, označovat a komentovat. Ve druhém se dozvíte jak Správce financí využít k jejich analýze a ve třetím k čemu slouží rozpočty a jejich plánování.

 

 

A pokud vás funkce nového internetového bankovnictví zaujaly, můžete se už nyní přihlásit jako první k jeho vyzkoušení v únoru 2014 v sekci Přihlaste se.  

 

 

 

Veškeré otázky a odpovědi najdete v sekci FAQ.

   
 
Věříme, že se vám připravované novinky budou líbit. Přejeme příjemný předvánoční čas.

Tým mBank

Komentáře (2)

Vložit komentář

výborná funkce - třídit a analyzovat jednou měsíčně dorazivší výplatu, eště že se podařilo dík offline platbám totálně znepřehlednit kolik má člověk vlastně na účtu...

Hezky, ale pro me osobne naprosto zbytecny. Doted jsem na mBank ocenoval jednoduche a rychle bankovnictvi,coz asi zda se konci.