zpátky

Ukončení akce mKlub 2 k 31. 12. 2013

mKlub

Deset tisíc.
Přesně tolik z vás využilo akce mKlub 2, v rámci které jste mohli doporučit náš osobní účet mKONTO a získat tak 2x 500 Kč. Akce splnila svůj cíl a proto ji k 31. 12. 2013 ukončujeme.   

Využijte poslední šance doporučit a získat odměnu.


Jako vánoční dárek mohou nyní do konce akce doporučovat i zákazníci, kteří si mKONTO založili do konce listopadu 2013. Ostatní podmínky zůstávají beze změny a pro každého doporučeného i doporučujícího máme připraveno 500 Kč.

 

Odměny vyplácíme průběžně (dvakrát do měsíce) po splnění podmínek. 

 

 

 

 • Dodatek k pravidlům o ukončení akce
 • Více informací

    

   

  Lidé, kteří nestihnou této akce využít, toho nemusejí litovat. mKONTO je velmi výhodné i bez tohoto bonusu. Získáte maximálně jednoduchý a přehledný osobní účet, bez zbytečných poplatků, dostupný vždy a všude. Zadarmo získáte i bezkontaktní platební kartu, můžete si stáhnout aplikaci pro nejrozšířenější operační systémy Android a iOS a mnohem více.

   

  Rádi bychom poděkovali všem zákazníkům, kteří naše služby doporučili svým známým. Je to nejcennější hodnocení naší práce, které můžeme získat.

   

  Tým mBank

   

 • Kategorie:

  Aktuality

  Komentáře (2)

  Vložit komentář

  Poslat zprávu

  Omlouvám se, opraveno.

  http://www.mbank.cz/blog/ - odkaz po kliknuti na obrazek vede na puvodni blog z ledna a ne na soucasny prosincovy blog. Uvnitr blogu se to chova stejne, ale tam bych to i chapal, ale ze seznamu clanku/blogu by po kliknuti na obrazek u clanku mel skocit na aktualni blog a ne na ten puvodni.