zpátky

Změny úrokových sazeb na spořících účtech

Provoz obchodních míst o svátcích 

Vážení zákazníci,
s ohledem na situaci na mezibankovním trhu jsme bohužel  nuceni k dnešnímu datu snížit úrokové sazby na eMAX a eMAX plus o desetinu procenta.
Akční nabídky 2 % na eMAX Plus se snížení nedotkne.

 

Nové sazby s platností od 8. 7. 2013 jsou následující:

eMAX 0,3 % p.a.
eMAX Plus 0,4 % p.a.

 

 

Na této stránce naleznete celý úrokový lístek

 

 

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (8)

Vložit komentář

Už to pitomé rozdělení na 3 typy účtů, konečně zrušte. Nazývat spořícím účtem účet, kde je nula, nula nula nula nula nula nula nula nula nula nula nula nula nula nic úroku, je pěkná blbost.

Vraťte se zpět na zašátek, jak byly jen 2 typy ůčtů: normální a spořící. Na normálním si klidně nechte nic, ale na spořícím dejte ty 2% bez podmínek, ať v tom není guláš.
Takhl ejste to měli na začátku a je to jednoduché. Né ty zpytvořeniny, co jste udělali potom. Teď se v tom prase vyzná. Hlavně že se oháníte o tom jak máte jednoduhé služby, kterým porozumí každý. To bývalo. Teď Vás válcují ostatní, co se chtějí přiživit.

Fakt nechápu, proč jste si nechali ujet vlak. Když jste v ČR byli první a měli jste obrovský náskok nad ostatními a obrovský jak ve službách, tak v jednoduchém sazebníku. Proč? Proboha proč?

Já teda spořicí účty mBank používám. Ne na nějaké dlouhodobé spoření, ale na rezervu přibližně na měsíc. Je to lepší dát pryč z mKonta kvůli případné ztrátě karty, ale hodí se mít ty peníze okamžitě dostupné.

zuno-bú=0,sp.ú´1%,sp.ú.+=1,5%§§§w¨stenrot-s.ú=1,5%. blokace vkl.3-6-9-12 měs.+0,1% za 3měs.

http://www.mesec.cz/spore...
také mám více účtů přesouvám dle úroku :-)

ruffe, prosím info, kde spořit výhodněji. hodlám odejít pryč od MBANK, díky Pavel

hm, právě jsem nalétl jejich pitomé úrokové politice a převedl si na emax plus s úrokem 0,5 % místo 2% dosti vysokou částku, tedy měsíc úroků v pr......už se v tom fakt ztrácím a o to jim asi jde... chudák důchodci, se jim ani nedivím, že v tom tápou a zůstávají u jedné banky. Tyhle neustálé změny, jak ušetřit, koho to může dlouho bavit??? začínám mapovat ostatní banky, zřejmě to převedu do stabilnějšího přístavu Pavel (pokud by mě někdo z mbank chtěl kontaktovat, kontakt zanechám)

On ještě někdo spoří u mBanky??

ha..to už rovnou mohli snížit na 0,01 %