zpátky

Foursquare akce na mFesťácích

Foursquare 

Plánujete se podívat na některý z letních mFesťáků? Nezapomeňte se checknout na naší venue! Připravili jsme pro vás Special ve formě stylového trika.   

mBank bude v rámci naší letní akce mFesťák na desíti festivalech v České republice a jednom na Slovensku. A vy se tam můžete podívat s námi. Stačí jen doporučit naše mKONTO kamarádovi a dostanete lístek na festival oba dva.

 

A když už tam budete, tak se nezapomeňte checknout přes Foursquare na naší festivalové venue! Najdete ji jednoduše, bude se jmenovat vždy mBank na (jméno festivalu), takže například mBank na Basinfirefest.

 

Připraven pro vás máme Special ve formě krásného stylového trika z limitované edice. Pro jeho získání se stačí jen checknout a ukázat obrazovku se Specialem naší hostesce.

 

 

A jak poznáte, že jste Special takzvaně odemknuli? Měla by se vám objevit obrazovka s tímto sdělením: 

náhled Special mBank

 

Pak už jen stačí  najít naši hostesku, ukázat ji obrazovku a ta vám triko předá. Pokud se vám objeví šedivá obrazovka s uzamčeným zámkem, tak na něj nárok bohužel nemáte. Může to být způsobeno například tím, že už jsme všechna trika rozdali. 

 

Takže pozor, triček je omezené množství. Máme je jen pro prvních padesát nejrychlejších!
 


S akcí začínáme na Basinfirefest už v pátek 28. června od 17:00, v sobotu bude možné vyzvednout trika do 20:00

 

 

Prosíme o shovívavost v případě, že vše nepůjde, jak bychom chtěli. Ne vždy má Foursquare vše stoprocentně odladěné a systém občas zlobí.

 

Pár zajímavých odkazů na závěr:

Nevíte co je Foursquare? Přečtěte si tento článek.

Stránky mBank na Foursquare

 

Tým mBank

Kategorie:

Soutěže