zpátky

Nový člen online týmu

Helena představení

 

Ráda bych se vám tímto blogem představila jako nová členka marketingového týmu mBank.

Jmenuji se Helena a budeme se spolu setkávat na sociálních sítích, (kde se některé mé příspěvky již objevily) a samozřejmě také na mFóru.

   


Pocházím z Hradce Králové, ale vysokoškolská léta jsem strávila v Olomouci, kde jsem vystudovala obor Mezinárodní rozvojová studia. Bylo těžké se rozhodnout ve kterém městě zakotvit, a tak nakonec vyhrála varianta úplně jiná, a sice Praha.  Do mBank jsem nastoupila v listopadu a pracovala jsem na projektu s občanskými sdruženími. Nyní jsem se přesunula na marketingové oddělení, kde se kromě komunikace na sociálních sítích věnuji také oblasti PR.  Pevně doufám, že oceníte snahu zintenzivnit komunikaci s vámi, které se nyní budeme s Vítkem věnovat oba dva.

 

Volný čas trávím nejraději někde v přírodě, ale především využívám každé příležitosti podívat se do zahraničí, kde mohu využít cizí jazyky a poznat jiné kultury. Nejčerstvější dojmy mám z Indie, částečným domovem při studiu mi pak bylo překrásné Norsko. Slabost pro skandinávskou kulturu mě drží doteď.
 

 

 

 

Těším na vás a doufám, že budete s moji prací spokojeni. 

 

Helena
 

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (5)

Vložit komentář

Dobrý den!
Žádáme u mbank o hypotéku. Protože však oba pracujeme v sociálních službách za sociální platy, schvalovatelé hypotéky už nevědí, jak nám cestu k ní znepříjemnit a zkomplikovat. Dokonce vyši pracovníci neváhají volat postiženému, kterému partnerka dělá asistenta!! Uvažuji o tom, že náš příběh poskytnu médiím.

Poslat zprávu

Díky Gandalfe :)

Poslat zprávu

Děkuji Aleši :)

Pěkný výskok :-) Přeji vše dobré v aktuálním působišti.
Gandalf

Vážená Heleno,
k přesunu do nové funkce Vám srdečně gratuluji a přeji hodně zdaru.
Aleš V.