zpátky

V akci mKlub si mKONTO pořídilo deset tisíc lidí

mKlub

Lednové kolo mKlubu zaznamenalo mimořádný úspěch. Díky této akci si účet založilo více než deset tisíc nových zákazníků. Tím jsme splnili cíl této akce, proto bude ke konci ledna ukončena. Děkujeme všem, kteří se zapojili.   


Na začátku akce jsme si stanovili počet zákazníků, které chceme touto akcí získat. Náš cíl, získat deset tisíc nových zákazníků prostřednictvím osobního doporučení, se nám ale podařilo splnit a proto v souladu s pravidly ve čtvrtek 31. ledna akci mKlub ukončíme. Díky úspěchu tohoto kola mKlubu již přemýšlíme nad dalším pokračováním.

 

Nikdo se nemusí bát, že by o svou odměnu přišel, pokud se k němu kurýr nedostane včas. Pro nás je rozhodující datum podání žádosti, ne aktivace účtu. Odměny vyplácíme průběžně, nejpozději však do konce února. Aktuálně bylo k pátku 25.1. bylo vyplaceno 2260 doporučujících a 3092 doporučených. Další vlna je připravena na tento týden a je zhruba ve stejném rozsahu.

 

Lidé, kteří nestihli této akce využít, toho nemusejí litovat. mKONTO je velmi výhodné i bez tohoto bonusu. Získáte maximálně jednoduché a přehledné konto, bez zbytečných poplatků, dostupné vždy a všude. Zadarmo získáte i bezkontaktní platební kartu, můžete si stáhnout aplikaci pro nejrozšířenější operační systémy Android a iOS a mnohem více.

 

Rádi bychom poděkovali všem zákazníkům, kteří naše služby doporučili svým známým. Je to nejcennější hodnocení naší práce, které můžeme získat. 

 


Tým mBank

 

Kategorie:

Aktuality, Soutěže

Komentáře (18)

Vložit komentář

Nelis, pročtěte si mFórum - Vítek na to odpovídal mnohokrát. Odměnu dostanete nejpozději do konce února.

Dobrý den, je možné, že jsem aktivovala účet 2 známým, kteří odměnu už dneska obdrželi, ale mě ještě nic nepřišlo?
Děkuji moc za odpověď

Dobrý den, minulý čtvrtek si na moje doporučení aktivovali účet 2 známí. dnes jim přišla odměna a mně ne. Nevíte, kde je chyba?
Děkuji moc za odpověď

Poslat zprávu

Odměny se vyplácí průběžně, aktuálně jsme už vyplatili přes 5 tisíc lidí. Nejzazší termín je konec února, do kterého už budou mít peníze na účtech všichni.

Ráda bych se zeptala dostala jsem takové kupony na 500 kč, pro nového člena, ty se dají použít i když už je akce u konce, nebo nedají. díky..

Kdy se budou vyplácet provize??? psal jsem na mBanku a ticho po pěšině

Poslat zprávu

M.J.K: Vouchery na 1000 Kč samozřejmě dále platí.

Dobrý den, dostal jsem takový "reklamní šek" 1000 kč přímo pro osobu, která si tento účet založí, platný do konce března. Chci se zeptat...to je jiná akce nebo jen modifikace této, a tedy není možné tento bonus již také uplatnit? Děkuji.

TO SE NEDĚLÁ !!!!!! TAKTO LIDI ZKLAMAT !!!!! :-(

A není to náhodou jinak pokud to chápu správně tak akce 500 + 500 končí. No spíše si myslím že došel Badget. A nebo jste to akci potřeboval splnit Qotu aby jste dodrželi čísla ? Můj nízor na tohle myslím že to ale pochopí každý prumněrný Manager.

Poslat zprávu

Dawid: Ano

Dobrý den, můžu někoho doporučit pokud mam zatím jen odeslánu žádost? Nemám aktivovaný účet, ani u mě zatím nebyl kurýr k podpisu smlouvy. Děkuji za odpověď

Poslat zprávu

Ondrrej: Ano může, máte čas do dnešní půlnoci :)

Hezký večer, chci se zeptat, zda mne může doporučit i kamarád, který si účet zřídil teprve minulý čtvrtek, kurýr už u něj však byl.
Díky za odpověď

Poslat zprávu

Žádost musí být podána do 23:59 dne 31.1.2013.

Jen bych rád upozornil. Účet během soutěže byl zřízen hned první den. Aktivován 3dny později. Doporučující ani nový zákazník dosud nedostal 500kč na účet. Marek

Dobrý den, znamená to, že je třeba poslat žádost do 31.1. včetně, nebo do 30.1.? Děkuji předem za odpověď

No, tak to už moc doporučit nestihnu... ;-(