zpátky

V akci mKlub si mKONTO pořídilo deset tisíc lidí

mKlub

Lednové kolo mKlubu zaznamenalo mimořádný úspěch. Díky této akci si účet založilo více než deset tisíc nových zákazníků. Tím jsme splnili cíl této akce, proto bude ke konci ledna ukončena. Děkujeme všem, kteří se zapojili.   


Na začátku akce jsme si stanovili počet zákazníků, které chceme touto akcí získat. Náš cíl, získat deset tisíc nových zákazníků prostřednictvím osobního doporučení, se nám ale podařilo splnit a proto v souladu s pravidly ve čtvrtek 31. ledna akci mKlub ukončíme. Díky úspěchu tohoto kola mKlubu již přemýšlíme nad dalším pokračováním.

 

Nikdo se nemusí bát, že by o svou odměnu přišel, pokud se k němu kurýr nedostane včas. Pro nás je rozhodující datum podání žádosti, ne aktivace účtu. Odměny vyplácíme průběžně, nejpozději však do konce února. Aktuálně bylo k pátku 25.1. bylo vyplaceno 2260 doporučujících a 3092 doporučených. Další vlna je připravena na tento týden a je zhruba ve stejném rozsahu.

 

Lidé, kteří nestihli této akce využít, toho nemusejí litovat. mKONTO je velmi výhodné i bez tohoto bonusu. Získáte maximálně jednoduché a přehledné konto, bez zbytečných poplatků, dostupné vždy a všude. Zadarmo získáte i bezkontaktní platební kartu, můžete si stáhnout aplikaci pro nejrozšířenější operační systémy Android a iOS a mnohem více.

 

Rádi bychom poděkovali všem zákazníkům, kteří naše služby doporučili svým známým. Je to nejcennější hodnocení naší práce, které můžeme získat. 

 


Tým mBank

 

Kategorie:

Aktuality, Soutěže