zpátky

Nyní je možné přečerpat účet až o 300 tisíc Kč

Nový sazebník 

Máme pro vás další příjemnou novinku. Od včerejšího dne je možné požádat o povolené přečerpání až do výše 300 tisíc Kč!

Do včerejška bylo možné mít kontokorent jen do maximální výše 50 tisíc Kč. Uvědomovali jsme si, že tato částka není pro každého dostačující a proto jsme vytvořili více variant, podle vaší potřeby. Ceník nových variant je na přiloženém screenshotu Sazebníku označen červeným rámečkem:

 

Sazebník - změny

 

 Úrokové sazby jsou podle velikosti úvěrového limitu:

 

Velkou výhodou nových variant je také to, že v případě, že kontokorent čerpáte z více než 50 % je vám měsíční poplatek prominut.  

 

V současné době bohužel nenabízíme kontokorent všem zákazníkům, ale jen na tzv. předschváleném principu. Vyplatí se tak například posílat na náš účet výplatu. Na základě pohybů na účtu se vygeneruje nabídka, kterou zákazník vidí ve svém Internetovém bankovnictví.

 

Více informací o kontokorentu 

 

Doufáme, že budete s novou nabídkou spokojeni.

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (6)

Vložit komentář

"Velkou výhodou nových variant je také to, že v případě, že kontokorent čerpáte z více než 50 % je vám měsíční poplatek prominut." - Tak za ten úrok by bylo s podivem chtít ještě stovku navíc, ne? Účtovat si poplatek za vedení úvěru, pokud NIC NEČERPÁM, je hnus, jaký nemá jinde obdoby! Že vám není hanba!

Zajímavé :)
U mBank jsem již od roku 2010, mám aktivní mKonko, mBusiness, eMax. Mám pravidelné pohyby, využívám i Pojištění+ za 99,-/měs. a doposud jsem nedostal žádnou nabídku na úvěrová předschválený rámec ani mKreditka mi nebyla dopřána... :(
Škoda no.

ale není to pro každého...minule jsem dostala nabídku na účet-šla jsem si ji vyřídit-a nebyla schválená..tedy-ta předschválená..asi mám hodně velký škraloup v registrech, že? :-)
jsem ale ráda, že v případě, že si vyřídím předschválenou-neschválenou půjčku a budu čerpat polovinu, odpustíte mi poplatek-já ale ušetřím! a kdo šetří, má za tři roky úplné nic ( slušně řečeno i napsáno ). A Anketní otázka Dali jste si jako novoroční přání spořit? je po stránce čestiny děsivá.... Ladule

A je možný někde nastavit, aby se mi obden nezobrazovaly nabídky na předschválený kreditky, úvěry apod? Fakt si nic takovýho nevezmu

To je cool, při využítí plné palby 300 000 Kč - je 150 Kč při nákladech 3725 skoro zanedbatelná částka ... :-)

Sazebník bez hvězdiček, jedině u mBank :D