zpátky

Chcete se stát hvězdou naší reklamní kampaně?

Hvězda kampaně

Pokud je vaše odpověď ano, tak pro vás máme jedinečnou příležitost. Nechceme v reklamní kampani ukazovat modely a modelky. Chceme vás, naše skutečné spokojené klienty.


Spustili jsme speciální webovou stránku www.hvezdakampane.cz, na kterou můžete nahrát svou nejlepší fotku - ideálně portrét.
  
 

 

Pro nahrané fotografie máte možnost hlasovat už nyní! Prvních deset účastníků s nejvyšším počtem hlasů dostává automaticky pozvánku na casting a focení v Praze, které se uskuteční 11.9. Spolu s nimi vybere castingová agentura dalších asi 100 účastníků, takže šance jsou skutečně velmi vysoké.

 

 

Během castingu, který bude pojat zábavnou formou bude vybráno 25 tváří, které budou reprezentovat mBank v ČR a na Slovensku. Samozřejmostí budou profi fotky s vizážisty a skvělým fotografem!

 

 

Chceš se stát hvězdou a vyzkoušet jaké je to být modelem nebo modelkou? Tohle je jedinečná příležitost. Neváhej a pošli svou fotku už teď!

Pravidla akce


 
Těšíme se na vás!

Tým mBank

 

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (8)

Vložit komentář

Dobrý den, chtěla bych smazat svoji fotografii z veřejné databáze. Poradíte mi jak? Děkuji.

Dobrý den, chtěla bych smazat svoji fotografii z veřejné databáze. Poradíte mi jak? Děkuji.
účastnice

Poslat zprávu

Účastníci castingu už jsou vybráni. Zítra z nich vybereme 25 finalistů, které nafotíme ve středu. Těšíme se!

Poslat zprávu

O hlasy přišly ty, kteří je navyšovali nepovoleným způsobem a fotky mažeme jen pokud porušují pravidla. Nahrávání fotek by mělo fungovat bez problémů.

A nyní fotky nejdou přidávat .(

To je tak trochu nespravedlive :(((
Bud to jde jednou z jedne IP anebo vickrat..jake mazani. Jak k tomu prijdu :(

Poslat zprávu

Smazaly se jen ty hlasy, které byly přidány nepoctivě - tj. například vícenásobným hlasováním z jedné IP adresy, nebo pomocí skriptu.

Fotky a hlasy se vymazaly??? Už tam nejsou ti, co tam byli!!!