zpátky

Samolepka na auto s logem mBank

Festivaly s mBank

Máme pro vás vyhlášení soutěže o nejlepší samolepku na auto s logem mBank. Gratulujeme Martymu, který vymyslel slogan: "V poplatcích nejedu, mám mBank". A jak vítězný návrh vypadá? Mrkněte do blogu.       


Ještě trochu k tomu, jak celá akce vznikla. Na mFóru bylo založeno vlákno, kde si lidé přáli nějak podpořit mBank (například samolepkou na auto), což je úžasné a moc si toho vážíme. Nemohli jsme to proto nechat bez odezvy a vyhlásili jsme soutěž o nejlepší text. Vtipných návrhů bylo mnoho, ale vítěz může být jen jeden a tady máte výsledek:

 

Líbí se vám? Chtěli byste jinou samolepku? Komentujte pod blogem.

 

Samolepku budeme brzo rozdávat na obchodních místech, nebo si ji můžete stáhnout v tiskovém formátu (PDF, 609 Kb).

 

Tým mBank

 

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (6)

Vložit komentář

super

Super,JA JI CHCI TED HNED,BUUUUUU

Poslat zprávu

Dobrý den,

jsme rádi, že je o samolepku zájem. Na centrále by měly být v půlce srpna, na obchodních místech potom někdy na jeho konci. Budeme včas informovat.

Už jsou samolepky k dispozici? Konkrétně mne zajímá mKiosek Brno - Avion (doufám, že tam někdo bude, až si pro samolepku přijdu...). Díky.

A kdy a kde jí budete v Praze rozdávat? Jarda

No lepka je OK hlavně když ji chci především z důvodu propagace mBank. Horší je to ale s tím, že kvuli ní do Práglu nepojedu. Blíž to nikam nemám. Samožřejmě, že nepočítám s tím, a by jí mBank nesmyslně posílala poštou. Nešlo by to aspoň případně poslat v obálce s vydanou novu karetou k účtu při obnově? To by ale systém PL CZ nedokázal.

Jinak blahopřeji bance k zájmu jejích klientů o aktivity a propagaci mBanky.