zpátky

Soutěž: 400 tisíc klientů v ČR

soutez o mBike

Tak, je to tady, mBank už má 400 tisíc klientů v ČR. Chtěli bychom to oslavit a zároveň poděkovat vám všem za to, že jste s námi. Proto jsme se rozhodli uspořádat netradiční soutěž.


Zahrajeme si v ní na klasické bankovní molochy, kde při čekání na pořadový lístek strávíte své mládí. V této soutěži vás ale na konci nečeká otrávený bankovní poradce, místo toho máte šanci vyhrát originální kolo v barvách mBank.

 

Stačí jen kliknout na tento odkaz: www.400tisicklientu.cz

 

Po zadání svého emailu (pro kontrolu kvůli spambotům) máte 5 pokusů na trefení výherního čísla.

 

Přejeme vám hodně štěstí!

Tým mBank

 

Kategorie:

Ze života banky

Komentáře (11)

Vložit komentář

Poslat zprávu

Vyhlášení soutěže se pozdrželo z toho důvodu, že jsme čekali na vyjádření výherce. Ve stanoveném termínu se první výherce neozval, proto jsme oslovili dalšího v pořadí.
Vyhlášení je zde v blogu: http://www.mbank.cz/blog/...

Dobrý den, soutěž o mBike byla zrušena nebo už skončila? Ať klikám, jak klikám, nemohu dostat další pořadové číslo a odkaz 400tisicklientu směřuje pouze na stránky mBank, kde o soutěži není ani slovo?

Soutěž vyšuměla do ztracena pro neúspěch ?

Tak stránka se soutěží zmizela. Byla soutěž zrušena nebo bude vyhlášen vítěz? Díky.

Link na pravidla je dostupný pouze před přihlášením. Po přihlášení už nikde na obrazovce není a musí se počkat až přihlášení vyprší protože odhlásit se taky nejde.

Poslat zprávu

Pravidla jsou přímo na microsite soutěže, přímý link je:
http://www.400tisicklient...

hele a proč tu nikde ty pravidla (odkaz) nejsou???

Poslat zprávu

Číslo je 400 tisíc, ale naše pravidla pamatují i na variantu, že toto číslo nepadne. V takovém případě se celkový počet účastníků na konci soutěže (31.7) vydělí 2 a vlastník tohoto čísla (zaokrouhleného nahoru) výhru dostane.

jaky musi byt to cislo aby bylo kolo??:D

Poslat zprávu

Společného to nic nemá, jednalo se o chybku, která už je opravena. Díky za upozornění.

A proč když kliknu na obrázek kola, tak se dostanu na stránku s informací o plánované odstávce? Mám to chápat tak, že odstávka a kolo mají něco společného? Nebo že je odstavené to kolo?