zpátky

mTip: Hromadné odeslání plateb

mTip 2 

 

Po delší odmlce tu máme další mTip. Tentokrát na téma hromadného odesílání plateb z našeho Internetového bankovnictví. Pokud rádi šetříte svůj čas čtěte dále.   

Tuto funkci jsme do IB implementovali už před nějakou dobou, ale nikdy jsme o ni nepsali, tak teď konečně zjednáváme nápravu.

Proč využívat hromadné odesílání plateb? Především kvůli vašemu pohodlí neboť nemusíte pro každou platbu zvlášť vypisovat autorizační kód. Čím více máte plateb k odeslání, tím více času uspoříte.

Nyní si projdeme krok za krokem, jak této funkce využít.

V prvním kroku si klasicky zvolíte příkaz k úhradě, jediný rozdíl oproti normálnímu odeslání platby je, že zatrhnete ano v posledním řádku - Přidat do operací k autorizaci. První operace vyžaduje klasický autorizační kód, takže ho přepíšete do potvrzovacího řádku. Každý další příkaz, který jde do hromadného odeslání plateb, už tento kód nevyžaduje. Stačí jen potvrdit.

 

Takto můžete do svého košíku přidat libovolné množství příkazů k úhradě. Jejich přehled a možnost odeslání naleznete v položce menu nazvané Operace k autorizaci.  Můžete si i vybrat, které platby odeslat pomocí zatrhávacího boxu.
Jejich odeslání je pak už jednoduché, kliknete na tlačítko potvrdit a všechny platby najednou autorizujete pomocí jedné autorizační SMS.

 

Doufáme, že se vám bude tato funkce líbit a usnadní vám používání našeho IB. 

 

  

mTipy mají pomáhat našim stávajícím i novým klientům získávat zajímavé a užitečné informace o mBank, jejích produktech a službách. Rádi uvítáme i vaše příspěvky nebo nápady na příští mTip. Posílat je můžete na vit.novak@cz.mbank.eu

Vítek Novák

Vítek Novák / mBank


web marketing

vit.novak-zavináč-cz.mbank.eu

Kategorie:

Volný čas