zpátky

Zeptejte se odborníka – banky a jejich produkty pod lupou nezávislého finančního experta

 

Spolu se začínajícím novým rokem jsme pro Vás připravili i novou aktivitu na našich sociálních sítích – pravidelné on-line diskuze s nezávislým finančním odborníkem –ochráncem spotřebitelů Patrikem Nacherem, provozovatelem serveru Bankovnipoplatky.com.


V pravidelných časech budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co Vás zajímá z oblasti bankovnictví a finančnictví či poradit se, pokud právě řešíte nějaký „bankovní oříšek“.


První on-line chat se bude konat v pondělí 16.1.2012 od 16,00. Každý další potom vždy první pondělí v měsíci od 16 hodin.


První chat bude zkušební a bude probíhat na našem Facebookovém profilu a Google+. Příležitost dostanou i příznivci mFora, kde založíme nové vlákno, kam budete moci psát své dotazy. Pokud se ukáže, že záplavu dotazů na těchto třech kanálech nebude možné zvládnout, přistoupíme pravděpodobně ke snížení počtu kanálů.


Patrik Nacher se zabývá nejen oblastí bankovních poplatků, a tak se každý měsíc bude diskutovat na různá témata. Zde je ochutnávka prvních tří:


• První chat ponecháme na volné téma, budete mít možnost zeptat se na cokoliv, co Vás ze světa financí zajímá.
• V únoru budeme probírat bankovní poplatky v České republice a v zahraničí.
• V březnu se můžete ptát na vše, co souvisí se spotřebitelskými úvěry.

 

Přepis otázek a odpovědí pak naleznete na našem blogu.

Věříme, že pro Vás tato naše nová aktivita bude užitečná a dozvíte se spoustu zajímavých věcí.

 

Tým mBank

 


 

 

Patrik Nacher

Absolvent vysoké školy Bankovní institut, obor bankovní manažer (2006). V letech 1996 až 2004 pracoval v různých tiskových a mediálních pozicích ODS a pak Unie svobody. V tomto období se také podílel na volebních kampaních do PS, Senátu a do krajských zastupitelstev. Mezi roky 2002 a 2004 byl poradcem místopředsedy vlády Petra Mareše. V letech 2004 až 2006 pak mediálním poradcem ministra obrany Karla Kühnla. Od roku 2005 se angažuje pro Národní radu osob se zdravotním postižením, aktuálně je mediálním poradcem této organizace. Je majitelem společnosti Digitaiment, která se zabývá mediálním a PR poradenstvím a provozuje několik internetových stránek, z nichž nejznámější se zabývá bankovními poplatky – www.bankovnipoplatky.com. Patrik Nacher je ženatý.

Kategorie:

Aktuality