zpátky

První měsíc v mBank

4. narozeniny mBank

Je tomu už měsíc, co jsem nastoupil k mBank týmu na pozici bloggera, a tak bych se rád podělil o pár postřehů. Pokud Vás zajímají jen produktové informace, tak rozhodně nečtěte dále, žádné zde nenajdete :).


Hned první věc, která člověka zaujme po cestě do práce, je adrenalinová jízda proskleným výtahem do šestého patra pražského Nile House, která bezpochyby vytřídí slabší povahy už při cestě na pohovor. Atmosféra na centrále mBank je moc příjemná a mé počáteční obavy z práce v „korporaci“ byly rychle rozptýleny přátelským kolektivem. Zajímavostí je například fakt, že si všichni zaměstnanci tykají a generální ředitel sedí mezi námi u jednoho stolu v open space kanceláři.


Proniknout do tajů všech polských počítačových systémů nutných k práci je spíše úkol pro vědce z Ústavu pro výzkum mimozemských inteligencí než pro bloggera, ale nakonec se podařilo. Samotná práce je velmi zábavná a ještě po měsíci mě překvapuje, že je někdo ochoten mě za ni platit (doufám, že to nečte naše HR oddělení :) ). mFÓRUM vnímám jako unikátní službu a jsem rád, že žije svým vlastním životem i s přesahem mimo témata vztahující se k mBank. Pořád je ale co zlepšovat, například v oblasti uživatelského komfortu, nebo většího zapojení kolegů na mFÓRU.


Sociální sítě jsou kapitola sama pro sebe. Domnívám se, že byly dlouhou dobu používány velmi laxně a to je potřeba změnit. V tomto směru už jste mohli vidět určité aktivity, jako byl například chat s generálním ředitelem na Facebooku. A na další se můžete v brzké době těšit.


Obecně mě překvapilo, že na tak velkou firmu je možné poměrně rychle realizovat různé nápady. Pokud tedy máte návrh na vylepšení mBank po komunikační stránce, tak mi napište na email (vit.novak@cz.mBank.eu), popřípadě na mFÓRUM.

 

Vítek Novák

Vítek Novák / mBank


web marketing

vit.novak-zavináč-cz.mbank.eu

   

Kategorie:

Ze života banky