zpátky

Další video z kampaně Za běžné věci se neplatí

Guerilla mBank

Představujeme vám další video vzniklé v rámci naší kampaně "za běžné věci se neplatí"


Tentokrát se pražané mohli setkat s pokladničkami umístěnými například u přechodu, nebo ve výtahu. A některé to skutečně velmi překvapilo.

Smyslem kampaně je,  aby si lidé uvědomili, že platit v dnešní době za vedení běžného účtu je stejně absurdní.

A tady už slibované video.

 

Vaše mBank.

 

 

   

Komentáře (5)

Vložit komentář

Už tady byly jeptišky udivené ze zázraku - a co příšlo, to byl ďábelský m-podraz. Takže co je dnes v mBank běžná věc, to může být zítra zneužívání.

Flegy má pravdu, ale kampaně jiných bank (např. KB) jsou šity na míru IQ jejích stávajících klientů...

Vím, bylo zrušeno, tedy se z pohledu mBank jedná při více než deseti příkazech o běžnou věc? Proč to tedy bylo vůbec zavedeno? Zatím mi na to nikdo z mBank smysluplně neodpověděl. Řečičky o zneužívání neobstojí, nenapadá mě jediný způsob jak odchozí příkazy zneužít třeba k podnikatelským aktivitám. Čekám, až mi nějaký příklad dáte. A pokud se našli jedinci, kteří mBank takhle chtěli škodit, tak přece není problém jim vypovědět účet.

Zkrátka nemyslím si, že platí stalo se, zapomeňte. Na jednu stranu tajtrdlíkuje s kampaní. Na druhou stranu zase v mBank nějaký myslitel něci chytrého vyplodí a zavedete zase nějaký podobný úlet. Kdysi by to možná mělo smysl, ale teď už s tím asi nikoho moc nenadchnete.

Poslat zprávu

to Flegy: ale toto omezení již neplatí, bylo zrušeno. Honza

Co je to bezna vec? Ja mivam treba bezne vic jak 10 odchozich platebnich prikazu. Toho chytraka co to v mBank nechal zpoplatnit byste meli vyznamenat.