zpátky

Nový přírůstek do marketingového týmu

 

Vážení čtenáři blogu,


je mi ctí se vám představit jako nový člen marketingového týmu mBank. Budu především zodpovědný za sociální média, blog, fórum a částečně i webové stránky.

 


Klientem mBank jsem od jejích počátků v ČR a plně si uvědomuji jedinečnost komunikace, kterou tato firma vyznává, a rád bych pokračoval v tradici, kterou přede mnou započal Adam Zbiejczuk a Tomáš Vokroj.

Něco málo o mé osobě, abych Vás ušetřil usilovného googlování. :) Narodil jsem se v Praze, ale posledních 5 let jsem strávil na studiích Přírodovědecké fakulty v krásném městě smradlavých sýrů – Olomouci. Mezi mé koníčky patří hlavně létání na větroních.

K internetovému marketingu jsem se dostal při škole, kdy jsem začal vytvářet webové stránky. Pro téma diplomové práce jsem si zvolil analýzu internetové komunikace vybraných neziskových organizací. Práce byla kladně přijata zkoumanými organizacemi a definitivně mě utvrdila v tom, že bych se této oblasti chtěl věnovat i nadále. mBank mi nabídla tuto příležitost, a tak jsem ji rád popadl za pačesy.

Pevně doufám, že s mou prací budete spokojeni a jsem si jistý, že se ozvete, když nebudete. :)

 

S pozdravem Vítek Novák (mBlogger)

 

P.S.: Na mFÓRU zakládám vlákno s názvem mBlogger, kde se na mě můžete obracet.

Vítek Novák

Vítek Novák / mBank


web marketing

vit.novak-zavináč-cz.mBank.eu

Kategorie:

Ze života banky