zpátky

Plánovaná odstávka systémů mBank

hodiny Vážení klienti, dne 24.7.2011 od 00:40 do 9:30 (v noci ze soboty na neděli) proběhne odstávka systémů mBank.
Prosíme, pozorně si přečtěte informace v blogu.


V době odstávky nebudou dostupné:

  • internetové bankovnictví
  • SMS služby
  • systém žádostí o produkty
  • autorizace platebních karet (od 00:40 do 8:40)
  • mLINKA bude dostupná pouze v informačním módu

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Přejete-li si, aby Vám mBank zasílala informace o plánovaných odstávkách emailem, zašlete prosím z emailové adresy, kterou máte registrovanou v mBank, text ANO v předmětu e-mailu na adresu: planovane_odstavky@cz.mBank.eu.

Tým mBank

 

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (3)

Vložit komentář

K čemu je dobrá taková banka, která si jako rukojmí bere své klienty ?
Přijeli jsme trajektem do Švédska ve 3 ráno, natankovali u pumpy a nic nešlo, platit, ani nejbližší bankomat nefungoval. Museli jsme tam nechat doklady a přespat. 8 hodin odstávka je v dnešní době výsměch.
David Malinkovič

Poslat zprávu

@ evcajan - Mrzí mě, že jste prožila popisovanou zkušenost. Upozornění na plánovanou odstávku je vždy na našem webu na několika místech - blog, aktuality a pak také logovací stránka do internetového bankovnictví. Mimoto využíváme i Facebook a twitter. Pakliže toto sledujete, vždy se dostanete na blog, kde je zpráva pro ty, kteří si podobné informace přejí zasílat na e-mail. Jsme především nízkonákladová banka, která funguje primárně přes internet, proto si myslím, že upozornění bylo v dostatečném předstihu a na všech kanálech, které máme k dispozici.

Tahle omluva mi včerejší ostudu naprosto nenahradí. :-( vůbec nechápu, proč mi nepřišlo varování třeba do mailu nebo smskou na telefon!! Ráno jsem jela nakoupit a nedělní snídaně a nejenom ta byla fuč, protože odmítání karet, nemožnost si vybrat hotovost, nákup, kterého byla zdravá půlka košíku a útrata čtyřmístná, za mnou fronta, dva další zákazníci již vyložené zboží na pásu. Opravdu děkuji za zkušenost. Jsem u mBank již téměř 4 roky a zatím mi vadilo jen zpoplatnení výběrů z bankomatu, i když bylo slibováno, že nikdy jinak .... a teď tohle. Tohle nebylo vychytané a už mám dva vroubky u této banky ..... zatím zůstávám, ale už si nejsem 100% jistá ......