zpátky

Další kolo Kartománie je tady. Získejte jeden ze 2 automobilů a další atraktivní ceny.

3d Plaťte kartou a vyhrávejte! Můžete získat jeden ze 2 automobilů Ford Kuga, wellness weekend pro 2, poukaz do e-hopu za 6 000 Kč nebo sestavu Playstation 3.

 
Vážení klienti,

připravili jsme pro vás další kolo Kartománie a doufáme, že tím zpestříme vaše letní prázdninové období. Pokud rádi soutěžíte, nyní máte opět šanci vyhrát jednu z velmi zajímavých cen. Hlavně mějte kartu od mBank stále u sebe a použijte ji vždy, když budete potřebovat něco zaplatit.

Do soutěže se započítávají veškeré platby kartou u obchodníků v hodnotě minimálně 100 Kč. Je možné platit debetní kartou k osobnímu účtu mKONTO, debetní kartou ke spořicímu účtu eMAX nebo kartou kreditní. Ze soutěže jsou vyloučeny platby na internetu.

O co hrajeme?

Denní soutěž

21x wellness víkend pro 2 v Hotelu Pod Kyčmolem
21x Playstation 3 320 GB + Bundle Move Starter Pack + hra Virtua Tennis
20x poukaz v hodnotě 6 000 Kč do e-shopu mall.cz

Každý týden bude na stránkách mBank vyhlášen seznam výherních časů ve formátu HH:MM:SS. Transakce, která bude provedena přesně v uvedený výherní čas, se stává výherní transakcí a klient, který ji provedl, získá šanci vyhrát jednu z uvedených cen. O jakou cenu se daný den hraje, bude vždy dopředu známo.
Tento nový výherní systém dává všem velkou šanci vyhrát. Stačí jít nakupovat každý den v ten správný čas.

2měsíční soutěž


2x automobil – Ford Kuga 4x4

Ford Kuga
K zapojení do 2 měsíční soutěže je nutné se zaregistrovat.

Kritéria pro zapojení do 2 měsíční soutěže:

Klient provede max. 4 výběry z bankomatu platební kartou k mKONTU v průběhu soutěže. V období soutěže je objem klientových plateb u obchodníků vůči výběrům z bankomatů v poměru min. 50:50 ve prospěch plateb u obchodníků.

Je to opravdu jednoduché a spravedlivé. Každá platba má šanci vyhrát. A vaše šance na výhru můžete ovlivnit pouze vy počtem svých plateb a časem jejich uskutečnění.

Přejeme hodně úspěchů.

Tým mBank

Podrobná pravidla soutěže.

Honza Valtera
Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mBank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (14)

Vložit komentář

kdo vyhral to auto

nerozumím pravidlu 50:50. Znamená to, když zaplatím u obchodníků 4000, tak musím ještě vybrat 2000 v hotovosti, abych se zúčastnil soutěže, nebo nemusím vybírat v hotovosti vůbec nic a přesto se zúčastním?

test

Ty casy vyhernich plateb jsou opravdu extremni..... docela by mne zajimalo, kde se da v pul treti rano platit kartou... tak mozna na benzince... haha

"Tyto platby seřadíme vzestupně a vydělíme dvěma..."
Vzestupně podle jakého klíče?

To je sice hezké, že už jste pravidla soutěže opravili, ale tím jen porušujete vlastní pravidlo o způsobu provádění změn v pravidlech. Cituji:

Pravidla a podmínky soutěže

Tato pravidla mohou být Pořadatelem pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu.

(konec citátu)

Já nikde žádný odkaz na písemný dodatek k pravidlům soutěže nevidím. Je tam stále jen jeden ukazující na opravený dokument s podmínkami a to ještě s překlepem.

Poslat zprávu

Omlouváme se za chybu, samozřejmě má být slovo nezapočítávají. Hned bude opraveno a díky za upozornění. Honza

> Redcarevic: Totez. Jakozto kazdej spravnej posahanej spartan si i Valtera mysli, ze Repka se v sestave pocita, i kdyz je permanentne vyloucen.
;-)

> iamswan: Valtera je proste spartan, no. Ta taky onehdy vyhrala v Teplicich 2-2.
;-)

Redcar... Zrovna jsem na to chtěl upozornit :-).

Kartománie

Základní parametry

Platby na internetu jsou ze soutěže vyloučeny.


Pravidla a podmínky soutěže Kartománie 3:

1.4 Za autorizovanou platbu kartou ve smyslu této soutěže je považován nákup zboží anebo služby, kdy účastník soutěže zaplatí kartou na území České republiky nebo v zahraničí u obchodníka, přičemž do soutěže se započítávají internetové platby, výběry hotovosti z bankomatu, služby „cashback“ a „cashadvance“ nebo převody peněžních prostředků na účet nebo na adresu (dále jen „platba kartou“).

Tak počítají se platby na internetu nebo ne? Výše uvedené informace si dost odporují.

no ted, nevím nevím jak dosáhnu poměr 50:50 ve prospěch plateb u obchodníků - mám obavy že to budu mít 50:50 ve prospěch výběrů!!:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

bourač: Naopak, teď máš hrozně velkou šanci, ještě větší než v minulých kolech :)

3. kola se neúčastním, stejně zas všechno "vyžere" Pavel... :):)