zpátky

Další kolo Kartománie je tady. Získejte jeden ze 2 automobilů a další atraktivní ceny.

3d Plaťte kartou a vyhrávejte! Můžete získat jeden ze 2 automobilů Ford Kuga, wellness weekend pro 2, poukaz do e-hopu za 6 000 Kč nebo sestavu Playstation 3.

 
Vážení klienti,

připravili jsme pro vás další kolo Kartománie a doufáme, že tím zpestříme vaše letní prázdninové období. Pokud rádi soutěžíte, nyní máte opět šanci vyhrát jednu z velmi zajímavých cen. Hlavně mějte kartu od mBank stále u sebe a použijte ji vždy, když budete potřebovat něco zaplatit.

Do soutěže se započítávají veškeré platby kartou u obchodníků v hodnotě minimálně 100 Kč. Je možné platit debetní kartou k osobnímu účtu mKONTO, debetní kartou ke spořicímu účtu eMAX nebo kartou kreditní. Ze soutěže jsou vyloučeny platby na internetu.

O co hrajeme?

Denní soutěž

21x wellness víkend pro 2 v Hotelu Pod Kyčmolem
21x Playstation 3 320 GB + Bundle Move Starter Pack + hra Virtua Tennis
20x poukaz v hodnotě 6 000 Kč do e-shopu mall.cz

Každý týden bude na stránkách mBank vyhlášen seznam výherních časů ve formátu HH:MM:SS. Transakce, která bude provedena přesně v uvedený výherní čas, se stává výherní transakcí a klient, který ji provedl, získá šanci vyhrát jednu z uvedených cen. O jakou cenu se daný den hraje, bude vždy dopředu známo.
Tento nový výherní systém dává všem velkou šanci vyhrát. Stačí jít nakupovat každý den v ten správný čas.

2měsíční soutěž


2x automobil – Ford Kuga 4x4

Ford Kuga
K zapojení do 2 měsíční soutěže je nutné se zaregistrovat.

Kritéria pro zapojení do 2 měsíční soutěže:

Klient provede max. 4 výběry z bankomatu platební kartou k mKONTU v průběhu soutěže. V období soutěže je objem klientových plateb u obchodníků vůči výběrům z bankomatů v poměru min. 50:50 ve prospěch plateb u obchodníků.

Je to opravdu jednoduché a spravedlivé. Každá platba má šanci vyhrát. A vaše šance na výhru můžete ovlivnit pouze vy počtem svých plateb a časem jejich uskutečnění.

Přejeme hodně úspěchů.

Tým mBank

Podrobná pravidla soutěže.

Honza Valtera
Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mBank.eu

Kategorie:

Soutěže