zpátky

mBank nově nabízí pojištění výdajů

O pojištění mBank nově nabízí pojištění výdajů k běžnému účtu mKONTO. Toto pojištění ochrání při výpadku pravidelných příjmů a poskytuje tak jistotu pro případ nenadálých nepříznivých životních situací.Pojištění je určeno na zajištění pravidelných měsíčních výdajů jako například plateb za elektrickou energii, plyn, vodu a podobně.

Pojistit se můžete pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, invalidity III. stupně nebo úmrtí. V případě pracovní nechopnosti či ztáty zaměstnání pojišťovna měsíčně zaplatí klientovi až po dobu 6 po sobě jdoucích měsíců 4 000 Kč. V případě invalidity III. stupně nebo úmrtí pojišťovna jednorázově uhradí klientovi resp. jeho rodině 50 000 Kč. 

Pojištění si rychle a pohodlně sjednáte prostřednictvím svého internetového bankovnictví a na výběr máte ze tří pojistných souborů. Podle pojištěných rizik se cena pojištění pohybuje od 99 do 169 korun.

Přečtěte si více informací o Pojištění výdajů


Václav Mareš

 

Václav Mareš / mBank
product specialist
vaclav.mares -zavináč- cz.mbank.eu

 

Kategorie:

Produkty

Komentáře (5)

Vložit komentář

yes or no ?

vlazy: pletes si podporu v nezamestnanosti a socialni davky. to jsou dve odlisne veci. na podporu v nezamestnanosti ma narok kazdy kdo pracoval, i kdyby mel na ucte miliony, na socialni davky jen ten, kdo je nemajetny, bez ohledu na to, zda nekdy vubec pracoval. majetek se priznava jen pro socialni davky.

HonzaV_mBank:
Předpokládám, že jste asi nikdy nebyl nezaměstnaný a nepobíral podporu v nezaměstnanosti. Nevím jak to je nyní, ale kdysi se pro výplatu podpory v nezaměstnanosti muselo přiznat veškerý majetek včetně peněz na účtech a různých příjmů. Ne každý tak měl na tu podporu nárok. Předpokládám, že k nějakým změnám ve prospěch pobírajících podporu v nezaměstnanosti asi nedošlo.

Poslat zprávu

Sjednáním námi nabízeného, komerčního, pojištění nezaniká nárok na výplatu podpory v nezaměstnanosti.

Na tu má nárok každý, kdo řádně odvádí pojistné na důchodové pojištění a příspěvek na státní politiku nezaměstnanosti. To samé platí i v případě pracovní neschopnosti klienta, který řádné odvádí příspěvek na zdravotní pojištění. Výplata pojistného plnění z Pojištění výdajů tak navyšuje rozpočet domácnosti, která je po dobu dočasného výpadku příjmu závislá na státních příspěvcích.

"či ztáty zaměstnání pojišťovna měsíčně zaplatí klientovi až po dobu 6 po sobě jdoucích měsíců 4 000 Kč."
V tomto případě nezaměstnaný asi nedostane žádné sociální dávky když sociálka zjistí, že tento člověk byl pojištěný a dostává peníze od pojišťovny. Vyjde ho to možná nastejno jestli se pojistí nebo ne.