zpátky

Změny v sazebníku mBank

Poznámka Dnešním dnem vstupuje v platnost nový sazebník mBank. Vzhledem k tomu, že na následující týdny chystáme zavedení hned několika produktových novinek,  bylo potřeba tyto novinky zohlednit i v našem sazebníku.
V nejbližší době budou uvedeny do nabídky například povolené přečerpání (kontokorent) na běžném účtu mKONTO, nové typy pojištění a připravili jsme pro vás i novinku týkající se kreditních karet. O všech novinkách vás budeme postupně informovat tak, jak budou produkty uváděny na trh.

Další pozitivní změnou pro klienty jsou úpravy v sekci Ostatní poplatky, konkrétně položky Ostatní služby v sazebníku konkrétně neuvedené. Do této kategorie spadají činnosti, které pro klienty banka provádí a které svou povahou nelze zařadit jinam.
Zde jsme vyjmuli dvě služby, o které naši klienti nejčastěji žádají – potvrzení o trvalém příkazu a potvrzení o ukončení úvěru - a u těchto služeb jsme snížili poplatek z 300 korun na 100 korun.

K dalšímu snížení došlo u poplatku za odklad splátek u hypotečního úvěru. Tento poplatek činil 2500 korun, nově je tento poplatek stanoven na 1000 korun.

Jak se můžete v novém sazebníku přesvědčit, změn je skutečně pouze několik a týkají se zejména plánovaných novinek. Ceny již existujících produktů zůstávají nezměněny. mBank tak i nadále zůstává nejlevnější bankou na českém trhu.

Věříme, že vás připravované produktové novinky potěší

Vaše mBank

Kategorie:

Aktuality