zpátky

Hlasujte v soutěži o nejlepší vzhled

A je tu finále! Zapojte se do hlasování a vyberte vítězný návrh!
Skončila první etapa soutěže "Navrhněte nový vzhled internetového bankovnictví a vyhrajte!" a deset finálních návrhů čeká na Vaše hodnocení. Od 6. listopadu jsme dostali 60 zajímavých návrhů od vás z České republiky, Slovenska a Polska. Vybrat ty nejlepší a z ještě lepší bylo opravdu náročné.

Do 31. ledna 2011 probíhá na našich stránkách hlasování o vítězný návrh vzhledu. Všech deset finalistů bude odměněných cenami, takže nikdo neodejde s prázdnou.

Jak hlasovat?

Na stránce k soutěži se můžete seznámit s finálními návrhy. Po výběru toho nejlepšího, prosím, hlasujte v anketě. Hlasování je ochráněno kromě jiného i bezpečnostním prvkem captcha, aby nedošlo ke zneužívání hlasovacího systému.

iPad Hlasovat můžete do 31.1.2011 do 12:00, pak následuje krátká pauza na vyhodnocení výsledků a do 15.2.2011 zveřejníme vítěze a umístění ostatních soutěžících.

Autor vítězného návrhu získá Apple iPad, druhou cenou je smartphone HTC Wildfire, pro třetího v pořadí je přichystána navigace Pentaram Nomad Evo 4.3. Čtvrté až šesté místo oceníme soupravou reproduktorů Logitech LS21, sedmé až desáté místo bezdrátovou myší Logitech M195. Každý finalista získá i balíček dárkových předmětů mBank.

 

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže