zpátky

Hlasujte v soutěži o nejlepší vzhled

A je tu finále! Zapojte se do hlasování a vyberte vítězný návrh!
Skončila první etapa soutěže "Navrhněte nový vzhled internetového bankovnictví a vyhrajte!" a deset finálních návrhů čeká na Vaše hodnocení. Od 6. listopadu jsme dostali 60 zajímavých návrhů od vás z České republiky, Slovenska a Polska. Vybrat ty nejlepší a z ještě lepší bylo opravdu náročné.

Do 31. ledna 2011 probíhá na našich stránkách hlasování o vítězný návrh vzhledu. Všech deset finalistů bude odměněných cenami, takže nikdo neodejde s prázdnou.

Jak hlasovat?

Na stránce k soutěži se můžete seznámit s finálními návrhy. Po výběru toho nejlepšího, prosím, hlasujte v anketě. Hlasování je ochráněno kromě jiného i bezpečnostním prvkem captcha, aby nedošlo ke zneužívání hlasovacího systému.

iPad Hlasovat můžete do 31.1.2011 do 12:00, pak následuje krátká pauza na vyhodnocení výsledků a do 15.2.2011 zveřejníme vítěze a umístění ostatních soutěžících.

Autor vítězného návrhu získá Apple iPad, druhou cenou je smartphone HTC Wildfire, pro třetího v pořadí je přichystána navigace Pentaram Nomad Evo 4.3. Čtvrté až šesté místo oceníme soupravou reproduktorů Logitech LS21, sedmé až desáté místo bezdrátovou myší Logitech M195. Každý finalista získá i balíček dárkových předmětů mBank.

 

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (18)

Vložit komentář

To je jen vtip, co se nevydařil!!?? To nemůžete myslet vážně!? I malé dítě má víc fantazie, než autoři/autor těch návrhů. Začínám pochybovat, jestli svěřuji peníze těm správným lidem. Místo svým produktům se věnovat změně vzhledu, který je pouze v barvě! U Windows si barvu oken nastavíte ve vlastnostech a nevyhlašují na to soutěž, protože je to standardní a to zvládne každý.

>> Toto jsou návrhy klientů = soutěžících. Ne návrhy mBank.

No a právě tím bych si tak úplně jistý nebyl :)

To vsechny navrhy delal jeden clovek v jeden den? Opravdu nic originalniho, aby to stalo za zmenu.

>> premyslim jestli u mBank nekdy slyseli o webdesignu.

Toto jsou návrhy klientů = soutěžících. Ne návrhy mBank.

Tohle je asi opravdu spatny vtip. Kde je tam nejaky cesky navrh? Navic jsou vsechny navrhy uplne, ale uplne stejne, to ze se tam do hlavicky prida jina barva nebo obrazek je prece naprosto druhorade, premyslim jestli u mBank nekdy slyseli o webdesignu.
Des a hruza.

Doufám, že hlasujeme jen o výchozím (default) stylu. Dejte je tam všechny, ať si uživatel sám vybere, co se mu hodí. Když už nic, byla by škoda tolik práce nepoužít.

škoda že tak našláplá banka jakou mbank byla na začátku, že to tak všechno upadlo :-( spořící účty,půjčky, do dnes nemáte ani kontokorent, m-slib u vás nic neznamená nic nového netvoříte,je to škoda přeju vám vše dobrý ale chce to změnu ne vzhledu ale myšlení !!!!

>> To muselo zabrat furu casu ...

A přitom taková blbost, co? :-))

To muselo zabrat furu casu ... Takovych navrhu ... A kazdy uplne jiny :D
Tipoval bych tak 2 hodiny "prace" :D

Prosim,zavolejte nazpět Báču a Adama!!!Teď se vymýšlejí neustále jen hlouposti,aby klienti zapomněli na msliby.Ti,co jsou u banky od počátku,se určitě nestačí divit.Design mi vcelku vyhovuje,dejte radši do pořádku mbanku jako kdysi.Což se zde neustále opakuje.

můj favorit do dalších bojů bohužel nepostoupil, co je důležité - kdo nebude nový styl chtít, nemusí na něho přecházet.

Naprosto souhlasím s názory přede mnou. Ani jeden z nabízených návrhů není natolik originální, aby bylo nutné měnit ten stávající. Místo toho, aby se banka zaměřila na zlepšení svých stávajících služeb, případně rozšířila své portfolio o ty, které již slíbila, tak se snaží zalíbit nepodstatnými kravinami typu různých trapných soutěží či změnou vzhledu. Vzpamatujte se tam, prosím, a rozpomeňte se na své začátky......bylo to dost o něčem jiném......

Abych moh hlasovat, tak by tam musela být 11. možnost, že ani jeden.... Souhlas s mufem, že aktuální červená je nejlepší.

Všechny návrhy na jedno brdo a všechny z Polska. Naprosto bez nápadu, pouze hrátky s barvičkami a fonty. Přikláním se k názoru, že mnohem více by klienty potěšily např. mezinárodní převody, investiční fondy, opravdové spořicí účty nebo třeba užitečné funkce (vyhledávání) v IB.

Nazdar.

to Lukáš: Třeba právě jen tyto "opičárny" je možné změnit. Ostatní je nalajnováno z matrixu :-)

Klienty mBank vzhled IB nezajímá - stali se vašimi klienty z jiných důvodů

A mě se líbí jako už standardně místo vopičáren přehledný ceník bez různých kliček a podmínek. Ale to stále nechápete ....
Taky se mě líbí když se dodržují sliby a ne již několik let připravený na spuštění třeba fondy a podobně ...
A až tohle všechno bude u vás fungovat tak pak si hrajte s blbostma jako je vzhled IB.

nemůžu si pomoct, ale v předložených návrhů se mi nejvíc líbí ... aktuální červená šablona, co už mám nastavenou