zpátky

Nejnižší náklady na běžný účet mají klienti mBank

Poplatkožrout Z Klientského indexu, který pravidelně zveřejňuje server Bankovnípoplatky.com, vyplývá, že nejnižší náklady na běžné účty mají klienti mBank.
Klientský index je unikátní nástroj sledující náklady bankovních klientů v České republice za vedení běžných účtů. Výsledky jsou pravidelně zveřejňovány na serveru Bankovnípoplatky.com.

Klientský index podrobně sleduje chování klientů, zachycuje užívání retailových bankovních služeb a díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová.

Podrobné informace ke Klientskému indexu a tabulku průměrných nákladů klientů v jednotlivých bankách naleznete na stránkách bankovnipoplatky.com.

Kategorie:

Volný čas

Komentáře (8)

Vložit komentář

Moje poplatky u mBank jsou nulové.
Na mKontě jedno SIPO a občas jednorázový příkaz za účelem minimalizace zůstatku. Debetní platební kartu od července 2010 (zpoplatnění výběrů z bankomatu) nepoužívám.
Naprostou většinu transakcí realizuji přes běžný účet zadarmo u PS, včetně neomezených a nepodmíněných bezplatných výběrů debetní platební kartou z bankomatů ČSOB/PS a plateb v obchodech.
Jako spořící účty využívám bezpoplatkový triangl AXA-ING-Červené konto a peníze operativně přesouvám tam, kde je aktuálně nejvyšší úrok (t.č. AXA).
Podnikatelský běžný účet (bezpoplatkový) mám u FIO (všechny transakce zdarma, včetně neomezeného počtu příkazů k úhradě).
Prostě u každé banky využívám jen to, co je zadarmo.

Já mám taky nejnižší náklady, většinou nulové. Je to ale díky tomu, že některé výběry dělám přes PS, stejně jako některé převody. Pomalu se přesouvám jinam...

Přesně tak - klienti se naučili využívat služby mBank k tomu, k čemu jsou nejvhodnější, a kombinovat služby více ústavů. Včetně mě.
Takže pro mě je mBank skutečně nejvýhodnější - neutrácím tolik, aby se mi zaplatila kreditka s bonusy ale poplatky, jeden výběr z bankomatu za dva měsíce mi stačí, a to zase utratím dost na to, abych ten výběr měl zdarma.
A spořím jinde...

Je to prima - od července jsem zredukoval finance v mBank jen patby kartou s minimálním zůstaqtkem.
Úspory šli k jiným baqnkám - donutil mne k tomu marketing této baqnky

Mám u mBank snad veškeré služby krom mHYPOTÉKY od té doby, co tu mBank je. Neodvažuju si spočítat, kolik Kč jsem za ta léta nasypal do chřtánu České spořitelně. Jsem s vámi moooc spokojenej! Za celou dobu mě mBank stála na poplatcích 500Kč za založení úvěru a 9Kč za výběr z bankomatu. To je vše, přátelé. Úroky n eMAXECH mi fakt žily netrhají a platím kartou kde se dá. Takže není problém. Ani nemusím vybírat kačáky po každé výplatě, jako to pak vidím u nás ve městě. Mám na mysli fronty u bankomatů. A pak ať si lidi nadávají. :-) Jsem moderní člověk a nestojí mě to nic. Jen mě mrzí občasný výpadek, jako to bylo před Vánoci, kdy se nedalo žádným kanálem dostat k penězům a ani zaplatit u pokladen. Byla to jedna předvánoční neděle... Na to mám už bezplatnou kreditku MoneyCard Grátis od GE Money Bank. Opravdu mě nestojí ani kačku. Jinak na mBank samá chvála. A za tím si stojím. Tak asi tak. :-)
Mára z hor.

Však mKonto je pro mě už to poslední co u mBank využívám. Nic jiného mě nedokáže zatím nabídnout aby to stálo za to.
Ale přehlednost ceníku bankovních služeb se rapidně zhoršuje!!!
A kdopak si vzpomene jak nás ředitel před rokem lakoval, že do jara budou spuštěny již několik let připravené mFondy??? A do dnes NIC. O dalších mSlibech ani nemluvím ....

Já ti nevím Jelimáne, ale mě se ten index nějak nezdá. Nejlepší je když každý ví jak se chová a podle toho si spočítá svůj vlastní "index". Tenhle index je vhodný leda pro ty, kdo se chovají naprosto průměrně nebo pro ty, kteří si vybírají banku a nevědí jak se budou chovat. Například mě mbank za minulý měsíc naúčtovala 24kč na poplatcích (nechápejte to jako stěžování si) a přitom je banka u které bych podobné chování měl bez poplatku.

Nezbývá než souhlasit.