zpátky

Hlavní cena Kartománie vybrána - 3x FORD Focus

3d Plaťte kartou a vyhrávejte!  A nyní je již jasné, jaké auto můžete vyhrát.Kino Hlasování o hlavní ceně druhého kola Kartománie již skončilo a těsně zvítězil FORD Focus s počtem 2 039 hlasů.

Tady je více informací o hlavní výhře:

Focus 5D Trend Plus 1.6 Duratorq TDCi 66kW – červená barva

A čeká na vás také velmi zajímavá výbava:

Vyhřívané čelní sklo a trysky ostřikovačů

ICE 60 - stereorádio Sony s CD/MP3 přehrávačem, RDS EON, 8 HiFi reproduktorů, vstup pro externí přehrávač, dálkové ovládání na sloupku řízení
Parkovací senzory – zadní

16" kola z lehkých slitin D2XD1,

automatická duální klimatizace

prémiová středová konzola s posuvnou loketní opěrkou

Vnější zpětná zrcátka - elektricky ovládaná s integrovanými blikači, vyhřívaná, v barvě karoserie

Palubní počítač

Volant - kožený, se 3 rameny s hliníkovou povrchovou úpravou

Airbag řidiče a spolujezdce a boční airbagy, stropní airbagy 1. a 2. řady sedadel

Elektronický stabilizační systém ESP (obsahuje ABS, protiprokluzový asistent TCS a bezpečnostní brzdový asistent EBA)

Imobilizér a další

Tak teď už jenom vyrazit na nákupy a hlavně nezapomenout platební kartu.

K zapojení do soutěže je nutné se zaregistrovat.

Přejeme hodně úspěchů.

Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE.

Honza Valtera
Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (8)

Vložit komentář

Dobrý den,
do kartománie jsem se zaregistroval až ted. Započítají se mi do soutěže i platby kartou které jsem provedl před registrací, ale v termínu, kdy už soutež probíhala?

Poslat zprávu

Dobrý den,
registraci můžete provést vícekrát, ale v našem systému budou duplicitní registrace následně zrušeny. Tedy žádnou výhodu vám to určitě nepřinese.
Honza

Kolikrát se mohu do soutěže o Forda přihlásit? pokaždé když jdu na svůj účet mi portál nabídne registraci a již 3x mne úspěšně zaregistroval.Děkuji za odpověď

oprava posunu významu u (4): první myšleno svou první, ne pro prvního. :-) Díky

navazuji na údiv (3) a připojuji i jedno doporučení omýlané v reakcích na úpravu úroků a prosazování platby kartami. Nemohu si vynachválit mKONTO, ovšem v kombinaci se spořícím účtem u ING, kde sice také úrok slezl, a to jen na 1,75% p.a., ale bez dalších kliček s kartami. A aby mé doporučení nebylo bez užitku, tak ten kdo uzavře první Smlouvu o spořicím účtu ING Konto v termínu od 25. října 2010 do 30. listopadu 2010 (včetně) a použije unikátní kód --- editováno reklama na konkurenci ---.

Vždyť Bourač jen laškuje. A dovolím si zopakovat úsudek z předchozího, že nižší aktivita v organizaci cen a vyšší úroky by se byly jevily býti správnější cestou. Ale už uznávám, že tyto m-antinázory nemá smysl na m-stránkách vyjadřovat.

Bourači to je tedy hodně trapnýýýý, ale jak vidno forma řiťolezectví Ti není neznámá. Co asi běží hlavou klientům, kteří nemají možnost nákupů kartou a platí nesmylný poplatek za jeden výběr v měsíci raději nepíšu ...

:-) díky Honzo, škoda že sem nejdou vkládat smajlíky :) tak díky tem stabilizačním prvkům na podvozku budu platit kartou mBank co to půjde!