zpátky

Plánované odstávky

Poznámka

Vážení klienti,

Tento týden plánujeme dvě odstávky.

Prosíme, pozorně si přečtěte bližší informace v blogu.


  • Dne 28.10.2010 od 2:00 do 4:00 (v noci ze středy na čtvrtek) plánujeme údržbu SMS brány. V průběhu odstávky budou všechny SMS služby nedostupné (týká se autorizačních a notifikačních SMS).
  • Dne 31.10.2010 od 1:00 do 5:00 (v noci ze soboty na neděli) plánujeme odstávku všech systémů z důvodu přechodu na zimní čas.


Nedostupné bude Internetové bankovnictví, SMS a Systém žádostí o produkty. Transakce platebními kartami nebudou autorizovány a mLinka bude dostupná pouze v informačním módu.

Děkujeme za pochopení

Tým mBank

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (18)

Vložit komentář

Jdete s tema odstavkama uz laskave do P...E kdyz nejde zaplatit kartou cca v pul devate zimniho casu!

Což se týče přechodu na zimní čas, tak tato odstávka ve své délce je úplně normální. Dělá pro pojišťovnu, která je páteřně napojena na Vídeň a k tomu ještě je v systému (od IBM :-D) i vše k zákonnému pojištění zaměstnavatelů a ono to chvíli trvá - jinak by se systém zblaznil a začal přepisovat tabulky - následně by se z bezpečnostních důvodů vše odpojilo... no a vše se děl ručně. Lidi. Už vás vidím jak v uvedeném čase potřebujete nutně banku... jo a s příchozíma platbama - mě taky vše chodí ok - spíše ti někdo tvrdí, že zaplatil a ono nic... :-)

Již asi 1 hodinu čekám na autorozační SMS, stále nic nepřišlo.

Nevím, jestli Vám problém přetrvává, ale já s přihlášením problém nemám. V případě přetrvávání problému, doporučuji řešit přes mLinku, nebo prostřednictvím mFóra.

Dnes se nemůžu přihlásit od rána! Teď už to dokonce hlásí: The webpage "cz.mbank.eu" cannot be found DNS error occurred. Server cannot be found. The link may be broken.

Nelze se přihlásit k účtu, co se děje?

Souhlasim s bouracem. Taky jsem cekal na penize a nadaval na mBanku, ze to musi byt prece hned... na druhe strane penize odesly - to mi bylo sdeleno... ale na uplne jiny ucet... fakt je transakce podana spravne? V mem pripade mBank nikdy penize ani o den nepozdrzela.

potvrzuji slova bankéře Tomáše, mBanku používám už tři roky a to hodně, pokud dojde ke zdržení platby nikdy není příčina na straně mBanky.
S tím časem je to takhle: V zimě podle boha, v létě podle vola! (citát mojí babičky starý 30let) :)

Poslat zprávu

@ stefa - v uvedeném případě doporučuji ověřit u odesílatele platby, zda uvedl v platebním příkazu správně číslo účtu, případně ověřit u odesílající banky, zda platbu odeslala. Pokud byla bankou odesílatele platba odeslána na správné číslo účtu, naše banka by tuto platbu připsala na Váš účet následující pracovní den od odeslání platby.

a jen tak pro info pro Lutzi - Jako zimní čas se však někdy nesprávně označuje i standardní pásmový čas (jako protiklad letního času).

koukám, nové vyjmenované slovo po v - VYDĚT

Vydím že na Wikipedii maji dost velkou chybu.Jinak dobré vědět že bude něco mimo provoz.

Zimní čas? Ten mělo Československo naposledy (i poprvé) v zimě 1946/1947 a pokud vím, na letošek se neplánuje. http://cs.wikipedia.org/w...

Nevím jak je to možné, ale ve čtvrtek minulý týden odpollledne mě byla poslána z jiné banky hotovost na můj účet u Vaší banky. Máme úterý a nic tam nemám. Před 14 dny mě byla převedena hotovost z účtu u Vaší banky na můj účet, to znamená v rámci jedné banky a došlo to až za 3 dny. Na to, že inzerujete, že v rámci Vaší banky to je ihned máte opravdu skvělé služby. Opravdu super, nic lepšího mě nemohlo potkat.

nesmysl. pracoval jsem na informatických projektech v daleko větších peněžních ústavech, nikdy jsme nic podobného jako odstávku kvůli přechodu na letní/zimní čas neřešili. krom toho máte chybu v internetovém bankovnictví - chce-li uživatel jít do akce zvýhodněného úročení na e-maxu, musí nejdříve zahájit registraci, aby se dostal k podmínkám, ale poté už nelze dát "Zpět" a i po opětovném přihlášení nejde registraci přes "Zpět" zrušit a nutí uživatele souhlasit s podmínkami a registraci dokončit.

Prechod na zimni cas 4(3)h? To servery mBank objizdi spravce na kole a rucne meni cas? :)

spíš bych byl radši kdyby jste odtavili platby a další nesmysly spojené s placením účtu! Tak jak je obvyklé na západ od našich hranic.

dobrá, dík za info tak si v neděli poležím - nebudu hned po ránu platit kartou, hlavně aby IB do pondělního rána běželo ok a bez "novinek"