zpátky

Kartománie - výherní transakce pro týden od 18.10.

Vážení soutěžící,

3d Plaťte kartou a vyhrávejte!


Zde jsou výherní transakce denní soutěže pro příští týden:

18.10. – 1 000

19.10. - 550

20.10. – 1 231

21.10. - 222

22.10. – 1 450

23.10. - 888

24.10. – 756

Ještě jste se nezaregistrovali? Odkaz je zde.

Tomáš Vokroj Tomáš Vokroj / mBank
webmarketing specialist
tomas.vokroj -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (19)

Vložit komentář

Poslat zprávu

@ Minářová 18 - omlouvám se za pozdní reakci. Pošlu kolegům upozornění v této věci. Posílal jsem Vám zprávu na e-mail.

Dobrý den,
taky jsem chtěla podpořit svoji oblíbenou banku a začala jsem vše platit kartou. Stalo se, že jedna transakce byla zaúčtována dvakrát. Sice šlo o malou částku, ale i tak je to nefér. Není to chyba mBanky, ale pokladní v Albertu. Stalo se to 1.10.2010, zaúčtováno 3.10.2010.Poslala jsem písemnou žádost, aby bylo možné platbu reklamovat. Zatím se nic neděje, tak nevím, jestli mám znovu psát, nebo ty penízky oželet. Ale i přesto je pořád je pro mne mBank nejlepší. Minářová

ta soutěž je na hlavu (?) - četli jste ta pravidla? Grrr

To je naprostý nesmysl. Ano, soutěž (loterii) považuji za naprostou zbytečnost a plýtvání penězi, ale pokud už probíhá, měli by mít možnost vyhrát všichni klienti, a nemělo by se je otravovat nutností se do ní explicitně přihlásit.

Poslat zprávu

Registraci jsme zavedli právě kvůli tomu, aby soutěžili pouze klienti, kteří o to mají zájem. Sama můžete vidět zde na blogu i fóru, že někteří klienti soutěžit nechtějí a soutěž se jim zdá zbytečná. Tedy každý má na výběr a registrace je velmi jednoduchá a rychlá.
Honza

Já hlavně nechápu, proč se do celé soutěže musí člověk registrovat - to nestačí, že mám zřízený účet a prostě kartou platím?? Je to snad kvůli tomu, že by náhodou někdo mohl nesouhlasit, že soutěží a vyhrál třeba auto?

to: HonzaV_mBank
Děkuji za odpověď. Tím jste potvrdil to co jsem si myslel. Vše je interní záležitost, nikdo nad tím nemá dohled, takže si to "zašolicháte" jak chcete a uděláte výhercem kohokoli dle svého gusta.

Poslat zprávu

to skleroza:
Dobrý den,
pořadí své transakce nezjistíte, protože my musíme nejprve počkat 7 dní, než jsou Vaše transakce zaúčtovány. Následně musíme ze všech transakcí vybra pouze ty, které splňují podmínky soutěže - transakce 100 Kč a více, vyloučit transakce za internetové platby, transakce kartami k mKONTU Business atd.
A nakonec ještě musíme vybrat pouze transakce, které provedli registrovaní klienti.
Následně takto vybrané transakce seřadíme dle času autorizace a určíme výherní transakci.
Seznam transakcí bohužel zveřejnit nemůžeme, protože jsou to důvěrná data. Můžeme samozřejmě zveřejnit seznam částek a časů autorizace, ale podle toho bohužel nepoznáte jaká transakce byla zrovna vaše. A jméno nebo číslo karty opravdu zveřejnit nemůžeme.
Honza

Ale Zdenku, tohle číslo, co má každý v IB, není tím denním pořadovým číslem transakce které je rozhodné pro připsání výhry. To co vidíte v IB je jen počet vašich vlastních transakcí! Např. na mém mKontu je to nyní 5406! Tipuju, že u Vás to bude méně.

to bourač: Proč tu matete lidi? Číslo transakce se jednoduše dovíte po přihlášení v historii transakcí -> detail transakce.

Protože cokoliv, co z banky za poslední dobu vyšlo, byla pouze kulišárna a zhoršování podmínek, i toto vypadá nevěryhodně a asi většina tomu nevěnuje pozornost (ať už právěm či neprávem). Kdyby to náhodou byla záležitost pozitivní, tak ztracená pověst se prostě špatně navrací. Každopádně zamlžíte na blogu jakékoli věcné diskuse k vlastní politice banky, ale protože stejně jakékoli i sebegeniálnější nápady klientů neznamenají pro m-ústředí nic, je to vše stejně m-jedno.

Rád bych aby se k tomu vyjádřil někdo z banky. Pokud by tomu bylo tak, že je to interní záležitost, neexistuje žádný notář co nad tím má dohled, tak si banka může udělat výhercem kohokoli a zmanipulovat celou soutěž. Pokud tomu tak není, zveřejněte jméno notáře co nad vším má dohled. V opačném případě je celá soutěž nevěrohodná!!!

nikde, jde o interní záležitost banky

Rád bych se zeptal kde zjistím číslo mé transakce když v obchodě zaplatím kartou?

Poslat zprávu

@ Honza: informace o soutěži můžete najít zde: http://www.mbank.cz/pruvo...

Co ty čísla znamenají se dočtu kde?

Přehledný ceník služeb bez ALE a bez KDYŽ by byl příjemnější pro všechny. Na tohle vám z vysoka ....

Začínáte být vtíravý jako Pitralon. Celá tato akce "Kartománie" by finančně pokryla toliko diskutovaný a klienty odrazující problém poplatků za 1.bezplatný výběr v měsíci!

Slušně tu v poslední době --- editováno vulgarita --- blog ...