zpátky

Druhé kolo Kartománie je tady. Získejte jeden ze 3 automobilů a atraktivní ceny od LG.

3d Plaťte kartou a vyhrávejte! Můžete získat jeden ze 3 automobilů, domácí kino LG nebo mobilní telefon LG.Vážení klienti,


první kolo Kartománie je za námi a FIAT 500 Cabrio bude již velmi brzy znát svého majitele.  Ve druhém kole, které bude probíhat v období od 4.10.2010 do 31.12.2010, vás ale čekají ještě atraktivnější ceny. Hlavní cenou budou 3 automobily. Sami hlasujte v anketě na našem webu a vyberte, o jaká auta budeme soutěžit.

Kino

mobil Do soutěže se započítávají veškeré platby kartou u obchodníků v hodnotě minimálně 100 Kč. Je možné platit platební kartou k osobnímu účtu mKONTO, platební kartou ke spořicímu účtu eMAX nebo kartou kreditní. Ze soutěže jsou vyloučeny platby na internetu.

K zapojení do soutěže je nutné se zaregistrovat. Odkaz na registraci je k dispozici zde.

O co hrajeme?

Denní soutěž
82x domácí kino LG 

Každý týden bude na stránkách mBank vyhlášeno 7 čísel. Každé číslo značí pořadí transakce, která ten daný den vyhraje.  Šanci na výhru tedy mají opravdu všechny transakce splňující kritéria soutěže, stačí jen provést ji v ten správný čas.

Tříměsíční soutěž

 3x automobil – dle vaší volby v anketě 
150x mobilní telefon LG

Kritéria pro zapojení do 3 měsíční soutěže:
Klient provede maximálně 5 výběrů z bankomatu platební kartou k mKONTU v období soutěže.
Klient v období soutěže provede min. 20 transakcí u obchodníka v min. výši 100 Kč nebo součet všech plateb u obchodníka bude vyšší než 8 000 Kč.

Je to opravdu jednoduché a spravedlivé. Každá platba má stejnou šanci vyhrát. A vaše šance na výhru můžete ovlivnit pouze vy počtem svých plateb.

Přejeme hodně úspěchů.

Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE.

Honza Valtera
Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže