zpátky

Druhé kolo Kartománie je tady. Získejte jeden ze 3 automobilů a atraktivní ceny od LG.

3d Plaťte kartou a vyhrávejte! Můžete získat jeden ze 3 automobilů, domácí kino LG nebo mobilní telefon LG.Vážení klienti,


první kolo Kartománie je za námi a FIAT 500 Cabrio bude již velmi brzy znát svého majitele.  Ve druhém kole, které bude probíhat v období od 4.10.2010 do 31.12.2010, vás ale čekají ještě atraktivnější ceny. Hlavní cenou budou 3 automobily. Sami hlasujte v anketě na našem webu a vyberte, o jaká auta budeme soutěžit.

Kino

mobil Do soutěže se započítávají veškeré platby kartou u obchodníků v hodnotě minimálně 100 Kč. Je možné platit platební kartou k osobnímu účtu mKONTO, platební kartou ke spořicímu účtu eMAX nebo kartou kreditní. Ze soutěže jsou vyloučeny platby na internetu.

K zapojení do soutěže je nutné se zaregistrovat. Odkaz na registraci je k dispozici zde.

O co hrajeme?

Denní soutěž
82x domácí kino LG 

Každý týden bude na stránkách mBank vyhlášeno 7 čísel. Každé číslo značí pořadí transakce, která ten daný den vyhraje.  Šanci na výhru tedy mají opravdu všechny transakce splňující kritéria soutěže, stačí jen provést ji v ten správný čas.

Tříměsíční soutěž

 3x automobil – dle vaší volby v anketě 
150x mobilní telefon LG

Kritéria pro zapojení do 3 měsíční soutěže:
Klient provede maximálně 5 výběrů z bankomatu platební kartou k mKONTU v období soutěže.
Klient v období soutěže provede min. 20 transakcí u obchodníka v min. výši 100 Kč nebo součet všech plateb u obchodníka bude vyšší než 8 000 Kč.

Je to opravdu jednoduché a spravedlivé. Každá platba má stejnou šanci vyhrát. A vaše šance na výhru můžete ovlivnit pouze vy počtem svých plateb.

Přejeme hodně úspěchů.

Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE.

Honza Valtera
Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (28)

Vložit komentář

Poslat zprávu

Výherce denních cen průběžně doplňujeme zde: http://www.mbank.cz/pruvo...
Výherci hlavní soutěže zatím vyhlášeni nebyli, v tuto chvíli pracujeme na vyhodnocení této části. Výherce zveřejníme pravděpodobně během 2 týdnů.
Honza

Najdu tady ještě někde seznam výherců Druhého kola Kartománie?

dobry den, kde se dozvime vysledky souteze , snad vam z toho nezkolaboval pocitac ,-)))

Poslat zprávu

@ ilča - 5 výběrů za celou dobu trvání soutěže. Tedy od 4.10. do 31.12.2010

Těch 5 výběrů z bankomatu má být za tři měsíce, nebo může být 5 výběrů každý měsíc?

Poslat zprávu

to MMiška:
omezeny jsou pouze výběry z bankomatu kartou k osobnímu účtu mKONTO. Kartou ke spořicímu účtu eMAX můžete vybírat z bankomatů bez omezení.
Honza

Ještě jeden dotaz ke kartománii---- píšete,že kartou k Mkontu může být max. 5 výběrů z bankomatu.... ale už nepíšete, jak to platí pro kartu k Emaxu?
V soutěži jsou obě karty... takže jak to je?
Znamená to,že počítáte výběry z bankomatu pouze ke kartě ,kterou mám k Mkontu?

Pokud bude mBank motivovat klienta k placení kartou tímto dobrovolným způsobem a vrátí se k třem bezplatným výběrům, uvědomí si, že dodatková karta slouží nezřídka rodině a manželé/partneři nemají zájem chovat se jakoby měli dva účty, ale chtějí společné podmínky pro dvě karty, možná se vrátím od konkurence a třeba i kartou začnu zase platit. Zatím ne.

ok, pravidla souteze celkem respektuji, ale nechapu tu posledni podminku ohledne kontrolni otazky... Dostat se do cisla vyvolenych aji tak neni jednoduchy, a strasne bych me s..lo kdyby kvuli nejake m-blbe otazce jako"kolik transakci probehlo dnes v m-banc?" jsem ztratila narok na vyhru.

@Iks - Sociální stratifikace společnosti je trošku složitější než socky a ti druzí.....ale budiž,když si to myslíš...A také je třeba podotknout,že tato banka se zprvu profilovala jako banka pro drobnou klientelu-tedy i socky se sockoidnímy názory..Ale v principu tu nejde o dohadování o tom,kdo na to má nebo nemá,ale o tom,že se z banky stává něco, na co sama poukazovala dříve jako ten "špatný" model a to zřejmě mnohé zákazníky a dřívější skalní příznivce mrzí-a já jsem například jedním z nich. A o tom diskuze je. Mnoho lidí,mnoho názorů.....

Fakt mě diskutující až na výjimky přesvědčují, že platí to, co říkal Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné: Vesmír, a lidská blbost. Jen tím Vesmírem si nejsem tak jistý. Vy co jenom nadáváte, táhněte už do háje, nikdo o Vaše sockoidní názory nestojí. Vy, co nadáváte na soutěž, nesoutěžte. Akorát ničíte diskusi, která má být o něčem, ne o ničem.

Jeste ze uz jsem u ING a sem se chodim jenom zasmat...

Poslat zprávu

20 plateb se musí provést během celého období soutěže, tedy od 4. 10. do 31. 12.
To samé platí pro max. 5 výběrů z bankomatů.
Honza

Těch 20 plateb se musí provést za měsíc ? nebo za tři měsíce ?????

A jeje zase pridany dalsi podminky, kdyby se alespon pocitaly platby po internetu... Ceniky zacinaji byt neprehledne, asi do konce roku skoncim taky u Fio:(

Aha, díky Zbijecko. Tahle soutěž je přehledná a srozumitelná jako aktuální ceník :) A s tím koncem soutěže jste se taky vytáhli. já fakt věřila, že chcete abychom udělali 20 plateb za cca 25 dní :) Evidentně už Vám skočím na všechno. Ach jo.

Velký současný mCirkus pokračuje ve svých dalších "originálních" mCirkusových představeních :-)))

Vyhrát na zimu kabriolet je super. V červnu by mohl být hlavní výhrou sněžný skútr.

Poslat zprávu

to Bagrik: Dobrý den, v našem systému máme čas, který je nazván čas autorizace transakce. Dle tohoto data vybíráme výherce. Zrovna jsem kontroloval jednu svoji provedenou platbu kartou a porovnával jsem čas, který je zaznamenán v našem systému a čas, který je vytištěn na účtence z terminálu. Byl tam rozdíl 4 vteřiny. Tedy v systému autorizace proběhla o 4 vteřiny dříve než jaký byl čas na účtence.
Pro naši soutěž je tedy směrodatný čas z našeho systému, ne čas, který je na účtence a od přesného času autorizace se může o několik vteřin lišit.
Honza

Zdravim, neslo by nejakosvetlit, jak to je presne s urcovanim casu transakce? Na mForu to nejak vysumelo a v pravidlech to vysvetleno neni.

Poslat zprávu

@ nonevim - soutěž bude probíhat do 31.12. Vloudil se překlep.

A konec soutěže je 30.10.(blog), nebo 31.12.(pravidla soutěže)?

Denní soutěž začíná až od 11. 10. 2010.

No a která transakce teda dneska vyhrává? A která včera? Nikde to nevidím. To mám prolézat celé stránky, abych to někde našla?

Jestli jste to nepochopili, tak si každý může vybrat - bankovních ústavů je tu kopa.Tak tady pořád nenadávejte a už jděte ke konkurenci... =)

Dnes jsem si bohužel musel otevřít další účet u Fio bank - a to vše díky vašim novým ceníkům:-((

Hmmm a co takhle zjednodušit ceník!!! Akorát ho nesmyslnýma podmínkama zbytečně zesložiťujete a mílovými kroky se blížíte zavedeným bankám. V ceníku už se pomalu ztrácím ....

Vy jste to asi správně nepochopili jak motivovat k placení kartama,že?? To se tu může člověk vypisovat do aleluja... njn....... Mě by jenom zajímalo, kdy zavedete pravidlo,že kdo chce přispívat do fóra, bude muset utratit tolik a tolik kartou..... Je to holt marný,je to marný,je to marný.......