zpátky

Změny v produktu mHYPOTÉKA

Vážení klienti,

Poznámka chtěli bychom Vás informovat, že od 15. července 2010 z naší nabídky stahujeme bilanční účet k mHYPOTÉCE - mBilans. Klienti, kteří ho v současnosti využívají, ho mohou využívat beze změny i nadále. Pokud máte zájem mBilans využívat, můžete si jej do tohoto data aktivovat prostřednictvím mLinky. Klienty, kteří mají možnost si mBilans aktivovat, budeme informovat prostřednictvím Internetového bankovnictví a e-mailu.
Produkt v současnosti podléhá analýze a v budoucnu může být představen v nové podobě. Pro klienty, kteří mají zájem o úvěr na bydlení, máme v nabídce produkt mHYPOTÉKA Light, jehož úroková sazba začíná na 3,7%. U produktu mHYPOTÉKA Light jsou samozřejmostí nulové poplatky za poskytnutí úvěru a vedení účtu.

Tým mBank

 

 

Kategorie:

Aktuality, Produkty

Komentáře (16)

Vložit komentář

Bohužel taktéž nechápu logiku manažerů této banky. My jsme stihli převést hypotéku k této bance a co nás zaujalo, bylo právě konto mBilans. Zatím jsme s tímto produktem velice spokojeni. Souhlasím, že mBilans bylo to, co jiné banky nemají a tímto se mohla mBanka vážně hrdě chlubit. Bohužel mám také pochybnosti o budoucnosti, jelikož podmínky se zhoršují až moc podezřele rychle. Budeme doufat, že se mylím a spokojenost zůstane i nadále. Co se týče účtů, tak úroky na spořících účtech jsou u jiných bank podstatně vyšší, takže tyto účty (eMax, eMAx+) nemají už žádný význam. Běžný účet zaváděním poplatků pomalu také ztrácí perspetivu, na trhu jsou i nadále jiné banky, které zatím poplatky nemají. Osobně si myslím, že u tak malé banky v ČR jako je mBank, která nemá pro klienty dostatečné zázemí tyto postupy ji postupně posílájí do záhuby. MBanko, byla jsi v minulosti konečně vzorem toho jak banky fungují v zahraničí. Nyní se dostáváš postupně se svými službami na úrověň stávajících bank a blížíš se bohužel k běžným praktikám nenasytných českých bank. Na začátku jsme my noví klienti do vás vkládali důvěru, že se může v ČR právě díky vaší bance něco změnit. Budoucnost a spokojenost klientů ve Vaší bance je pouze ve Vašich rukou, vážení manažeři!!!

Pokud mbilans neobnovi, tak u me mBank skoncila. Toto byl jeden z duvodu, proc jsem chtel zde refinancovat hypoteku. V tuto chvili se na to muzu vykaslat a zustavam u sve puvodni banky.

Kvůli mbilans mělo smysl si vzít Vaši hypotéku, založit si běžný účet a převést tam svoje operace. Ještě že jsem to stihnul za starých podmínek!

Jak chcete teď získávat zákazníky v konkurenci větších bank s velkou sítí poboček a bankomatů zdarma (nejen na 3 výběry měsíčně), když mbilans zrušíte, emax má směšné úroky a emaxPlus jste už taky poslali úrokově do kytiček?

Dle pokynů z banky a na základě její nabídky jsem si sehnal veškeré podklady k mHypotéce-mBilans.Když jsem došel do banky, že již vše mám, tak mi řekli, že tento produkt před týdnem zrušili.Děkuji pěkně, tento jejich šprým mě stál 3000,-Kč a ztrátu důvěry v tuto banku. Zajkládám účet jinde a s touto bankou končím.

To nevadí.
Tohle už je jen nepodstatná věc. Teď si beru hypotéku na koupi zajímavého domečku za slušnou cenu. Jako první jsem se podíval na mBanku. Začal jsem "check listem". V mBance neumí Čéééééésky? Nebo chtějí odradit klienta bez znalosti Angličtiny? No já umím, tak jsem pokračoval. Takových potvrzení, mnohá z nich duplicitní, jiná zbytečná - bez výpovědní hodnoty. Zato tam chyběly takové věci, že na jedné zkopírované A3 (daňové přiznání) musí být 4 razítka a podpisy Finančního úřadu.... Jedno nestačí.
No, udělal jsem si obrázek, že mBanka neví, co dělá a měla by chtít a dělat.
Načež jsem zjistil, samozřejmě neoficiálně, že bych hypotéku zde nedostal. Protože nikomu nic nedlužím a nedlužil jsem - nemám "úvěrovou historii". Navíc pracuji v oboru, který byl dán příkazem z Polska na černou listinu, kam nepůjčovat. Samozřejmě, nikdo neřekne a nepotvrdí, jestli ten seznam ještě platí...
Jelikož je nabídka nemovitosti zajímavá, také si nemohu dovolit akceptovat manýry mBnky, aby mě 30 dní tahali za nohu, nežli se konečně milostivě vyjádří.

Takže co je proti tomu nějaké zrušení mBilans? Nepodstatná maličkost.

Management banky zrejme nechape, ze mBilans je to jedine, co muze dat nekomu duvod si tu vzit hypoteku.

To tedy znamená, že jak jste se zaklínali, že mBilans nerušíte, jen dočasně pozastavujete, tak jste si vzali příklad v dočasném pobytu spřátelených vojsk? Jednotkou dočasnosti jste jmenovali jeden furt... Ach jo.
Takže až si budu pořizovat hypotéku, bude to stoprocentně jinde než u mBank. Škoda.

Nejhorší je,že na veškeré dotazy ohledně hypotéky a new sazebníku od 1.8.10 mě pracovníci pobočky řekli bud "nevím","mělo by to tak být"či "zdřejmě".odešel sem ještě více zmaten a značně rozčílen.Hnus

Tak jste v tuto chvíli tuctová banka. Navíc bez pořádných poboček. Žádná vysvětlovací kampaň k poplatkům k účtům. Můj bankéř mi není schopný odpovědět na e-mail 14 dní. Když jsem se dotázal na způsob splácení kreditky, dostal jsem jen všeobecný výcuc z pravidel banky. Na banku, která by měla fungovat téměř výhradně elektronicky... No doufám jen, že banka vydží, než mi vyprší fixace a pak už zbývá jen říci SBOHEM!!!!!

No to je velmi neprijemne. Prave kvuli mBilans jsem u mBank o hypoteku zadal. Stravil jsem ctrnact dni shanenim dokumentu, aby mi v pulce procesu rekli ze se mBilanc rusi. Prijde mi od banky silne nesolidni, ze tuto moznost mBilansu nedaji ani klentum kteri jiz zahajili proces zadosti o hypoteku. Pro nove bych to chapal, ale takto po pomerne dosti vydanych penezich i energii me to prijde jako podraz...

Znamená to, že když mi schválí hypotéku do 14. července včetně, tak mBilans ještě dostanu?

No kdyby ho měli v plánu později vrátit, tak by ho především vůbec nestahovali z trhu. Analýzu přece můžou udělat i bez toho. Takže maximálně za x měsíců představí fungl nový produkt s tvrzením, že se jedná o předělaný mBilans... Bude mít sice dost odlišné parametry, ale přilepí mu osvědčenou značku, aby se lépe prodával. Toť můj názor.

Jinak čekám, kdy už začne ta slibovaná vysvětlovací kampaň ohledně nových poplatků...

mBilans bola (a dufam, ze v buducnosti aj bude) jedina ozajstna konkurencna vyhoda oproti inym bankam. vsetko ostatne sa da za urcitiych okolnosti dostat aj inde...

takze mBank: spravte si analyzu a v auguste pls vratte mBilans spat :)

A to jsem se k mBance právě chystal převést hypotéku, právě kvuli mBilans... hmmm tak nic no ...

Jo snizovanim urokovych sazeb na eMaxu to zacalo, zvysovanim poplatku a omezovanim to pokracovalo, a ted jeste rusi mBillans. Prestavam rozumet tomu, o co se tahle banka vlastne na ceskem trhu snazi. Misto rozsirovani a zkvalitnovani sluzeb, ktere prinesla na nas trh, se zacina ztracet v sedi prumernosti. Uz to davno neni to co to bylo.

Aneb jak přijít na stejnou logiku jako v České spořitelně :-) Přátele nevěřte těm polákům! Za chvíli zruší vše a budou analyzovat, až dojdou k tomu, že čr byl špatný tah