zpátky

Soutěž Happy 7

Placení kartou se Vám teď vyplatí víc než kdykoliv předtím.
mBank pro Vás připravila soutěž HAPPY 7, ve které každý týden 7 nejlepších účastníků získá  777 Kč.

Happy 7 Stačí platit Vaší platební kartou, a za každý nákup sbírat body. Za každých 100 Kč zaplacených kartou u obchodníka získáte 1 bod. Za každou uskutečněnou platbu kartou nad 100 Kč u obchodníka dostanete dalších 5 bodů. A za každý nákup kartou nad 100 Kč na internetu získáte 1 bod na své virtuální konto. Je přitom jedno, jestli dáte přednost kartě debetní nebo kreditní, akce se vztahuje na všechny karty od mBank.


To ale není všechno.
Ten, kdo v období soutěže nasbírá nejvíce bodů, vyhraje naši hlavní cenu – vůz TOYOTA AYGO.

Happy 7 Čím častěji platíte kartou od mBank a nikoliv hotovostí, tím větší je Vaše šance na výhru. Nezapomeňte – vyhrát můžete každý týden!

Více informací o soutěži naleznete zde.

Pravidla soutěže ke stažení.

Držíme palce a přejeme příjemné nakupování.

mBank

Honza Valtera Honza Valtera / mBank
marketing
jan.valtera -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Soutěže

Komentáře (85)

Vložit komentář

Hm, tak to je teda dobrá soutěž:-D Jenom škoda, že to je pouze pro majetnější lidi, mě, jakožto studentovi těsně před státnicí, se asi jenom těžko podaří uskutečnit takový množství transakcí, za který bych dostal dostatečný množství bodů, abych měl jakoukoli šanci na výhru..:-D

Hm, tak to je teda dobrá soutěž:-D Jenom škoda, že to je pouze pro majetnější lidi, mě, jakožto studentovi těsně před státnicí, se asi jenom těžko podaří uskutečnit takový množství transakcí, za který bych dostal dostatečný množství bodů, abych měl jakoukoli šanci na výhru..:-D

Co ty bodiky. U vyhercuje je opravdu nezverejnite?

Souhlasím s názorem, že zvýšení úroků by bylo docela zajímavé, zejména oproti prapodivnému sbírání fiktivních bodů.
:)
A to opomíjím fakt, že důchodce žijící v malém městě, kde se na kartu dá maximálně dívat, musí projet x-km, aby se dostal do marketů, kde teprve může začít "utrácet"!

Nedostal jsem k účtu kartu. Čekám na ní už více jak měsíc.

Bez uvedeni dosazenych bodu u vyhercu si nikdo z nas nemuze zkontrolovat, zda je soutez regulerni. ;-)

To zase vyhraje nějaký podnikatel co ma transakce a vše ostatní a ne obyčejný človek co platí jen nákupy a sem tam něco přes net.Měly by jste vymyslet lepší systém na který dosáhnou i normální lidi co berou sotva 20 litrú.

Co vyhrají výherci, nemohou potom dostat ti, co mají u této banky spořící účty. Vydrží tahle banka aspoň do švestek?

Ke jménům výherců byste také měli uvést, kolik nasbírali bodů

Zdravíčko. Jakým způsobem bylo kontaktováno prvních 7 výherců? Zatím mi nic nedošlo :D

Dobrý den,

jen mi není jasné, když zaplatím v neděli v obchodě a zaúčtuje se mi to na účtě až v pondělí například, do kterého týdne platba spadá?

dobrý den, já bych ráda platila kreditní kartou, ale nemohu ji od vás získat, žádala jsem již několikrát,ale marně a nevím proč. Přeji hezký den nashledanou

dobrý den, já bych ráda platila kreditní kartou, ale nemohu ji od vás získat a nevím proč. Přeji hezký den Cupová

Opravdu parádní soutěž,čekal jsem kdy s něčím podobným vyleze i tato banka a opravdu jsem se dočkal,ale zatím co u konkurence mi vrací peníze z každého nákupu,tak tady mám šanci vyhrát auto,což je opravdu velmi pravděpodobné :-),děkuji radši zůstanu u jistoty konkurence než mít holuba na střeše!Apropo po snižování úrokových sazeb na spořících účtech je očekáváte někdy i zvýšit?Co si pamatuju,tak jste lidi lákali na 3% úrok ...

/ane Honzo Valtero... názorů jste si přečetl dost.. každý si o tom myslíme své, ale auto za to kdo "utratí víc" je opravdu nesmysl.. držím Vám palce za výdrž, že jste schopen ještě na tyhle reakce vůbec odpovídat. I když za plat na vašem postu bych možná také odpovídal. I když zase nemám reálnou představu jakou výplatu máte, určitě to nebyla narážka na její výši.. nezávidím vám ji. Jen prostě podmínky hry jsou fakt k ničemu..

a to chci dodat že používám jenom kartu mbank.. ale to mi nepomůže.. holt jsem se vyrovnal s tím, že fakt auto mít od mbank nebudu:-)))) do teď jsem žil i bez Ayga :-))

jestli se nepletu, musel bych utrácet jako pominutej.. a je jedno kde, hlavně utrácet.. no to je sice fajn, ale v tom případě je AYGO zase jenom pro prachatý nebo zadlužený :-((( takže styl soutěže opravdu nádhernej :-))

Jména výherců jsou tajná - jsou to přeci zaměstnanci MBank ne?
Jako pokus dobrý, vzhledem k tomu jaký zisk z plateb kartami mají mi přijde že si z lidí dělají akorát blázny. To už je na tom lépe i česká spořitelna a jejich bonus program. Tam je alespoň dárej jistý!!!

Prosím, kde se dají najít jména těch výherců. A bude tam i napsáno kolik získali bodů?

Iveta

Způsob získývání bodů je naprosto demotivující pro běžné uživatele karty. Výhry získá vždy ten kdo to nepotřebuje, kdo zaplatí kartou největší částky. Mělo by se provést slosování z těch, co kartou v daném období zaplatí, bez ohledu na částku, přičemž by se ocitl ve slosování tolikrát, kolikrát by kartou v daném období zaplatil. To by vedlo k zvýšení používání karet, přičemž by zachovalo možnost výhry i běžným uživatelům.

Poslat zprávu

Jména prvních výherců jsme právě oznámili na stránkách o soutěži.
Honza

Dělejte poctivou banku a kašlete na soutěže!
Stejně, kdyby mi přišel mejl, že jsem něco takového vyhrál, tak to vyhodim, jako desítky dalších spamů a hoaxů.
PH

Začínáte mi připomínat spíš kolotočáře než solidní banku s profesionálním přístupem. A začínám pochybovat i o své inteligenci, že jsem k Vám vůbec kdy vlezl...

Poslat zprávu

Dobrý den,
prvních 7 výherců již bylo informováno o výhře. Jejich jména zveřejníme dnes nebo zítra na našich stránkách. Nejdříve od nich musím obdržet potvrzení, že souhlasí s účastí v soutěži, abychom jejich jména mohli zveřejnit. Nyní máme potvrzení od 6 ze 7.
Výhra jim bude připsána na účet do 14 dnů.
Honza

Tady je vidět, proč museli snížit úroky. Chamtivým marketingem je národ zmixován do soutěží a každý se vidí, že je to právě on, co vyhraje.

podvod hmm, to je dobrý slovo nechce se mi znova studovat podmínky soutěže jak to je s těmi týdenními výherci kdy dostanou 777 připsáno?

Platím, platím, ale je to k ničemu, protože NIKDE neexistuje kontrola, kdo za uplynulý týden vyhrál. Jedná se tedy zcela jistě o podvod a žádných 777 Kč sedmi klientům nebude vyplaceno...Takovouhle soutěž si strčte ...

Také jsem pro zvýšení úroků, místo soutěžení. Jelikož nakupuji téměř vše přes internet a tedy využívám b. převody, nějaká soutěž mě nenaláká. A i kdyby ne, znám takové, kteří platí pracovní objednávky vlastní kartou a pak si to nechávají proplatit, takže zaplatí několikrát za den třeba přes ty dva tisíce... a my si tak můžeme těch svýt deset bodů týdně strčit za klobouk. Samozřejmě, že si uvědomuji, že tato motivační soutěž nebyla zamýšlena pro střední třídu... ale tak, nás je snad taky hodně, ne? Všichni v okolí mluví o nabídce ING a dalších, tak už jsem také na vážkách...

Vyserte se na soutěže a zvyšte úroky. Začínáte bejt pěkně N.A.H.O.V.N.O.BANKA" Začínám se za vás stydět, že ještě mám u vás peníze!

Třeba už auto má a těch obchoďáků třeba v Praze je mraky...tak to každej den objede.

Pěkné dopoledne! Jaký basy piva? Může spekulovat jak chce, ale víc než 18 bodů za jeden den nezíská. Ano sice je to zdarma, ale když si někdo udělá denně tři platby po 2000, tak má jistotu auta za celkových 120tic... :-)

Dnes psali v E-15 o managerech.
Nad mé očekávání mají firmy docela rozum. Z Lašákovy bandy, včetně jejich fuhrera, nedostal nabídku k další podobné činnosti nikdo.
Tedy s jednou vyjímkou: nějakého Řeháka vzala mBanka.

Je to vidět.

To je fakt hovadina. Jsem zvědav kolik bláznů tímto nesmyslem motivujete k nějaké činnosti. Rozumný člověk (rozumějte Váš klient - teda pokud už nezdrhnul jinam po opakovaném snížení úroků na eMaxu a eMax Plusu) takovou blbost pustí jedním uchem tam a druhým ven.

oni nechtějí získat peníze na spořící účty, to by přece zvedli úroky. oni chtěj procenta od obchodníků za platby kartama, drtivá většina plateb bude nejspíš do 2 tisíc Kč. Ale kvůli vidině 8 stovek a pofidérní možnosti vyhrát auto změní svoje zvyky tak maximálně pár naivků.... (viz dotazy tady okolo)

Tak nevím, jestli to není krok stranou. Od seriozní instituce bych očekával spíše profesionální a odborné řešení problémů konkrétního oboru. Podobně jako si nepůjdu zahrát kulečník na Stavební úřad nebo koupit zmrzlinu ke krejčímu, nevím, proč bych měl hrát nějakou „zábavnou“ soutěžní hru s bankou. Od banky očekávám, že bude co nejlépe pečovat o mé finanční prostředky a v rámci možností se snažit o jejich zhodnocení. Osobně bych dal přednost dořešení některých dlouhotrvajících nedostatků či slibů (viz jiná fóra) před plýtváním sil a prostředků na nějaké soutěže. Nezapomínejte, prosím, na svou původní specializaci – bankovnictví. Nevěřím, že tzv. „naštvané přeběhlíky“ (viz diskuze ohledně vícenásobného snížení úroků, současně doprovázené často pragmatickým přesunem finančních prostředků do jiné banky) získáte zpět na vidinu získání jednoho automobilu v nějaké soutěži. Nabízejte pouze velmi kvalitní či nadprůměrné bankovní služby a získáte více spokojených klientů, než když budete ztrácet čas a síly podobnými „rádoby lákadly“. Věřím, že mBanku si za svou zvolili převážně rozumní, moderně smýšlející lidé a to kvůli úplně jiným hodnotám, než možnosti si občas zahrát. Na to Vám asi skočí málokdo. Motto: „Ševče, drž se svého kopyta!“.

nikdo se přihlašovat nemusí, stačí vlastnit jakoukoliv platební kartu mBank a plaťit s ní

A JAK SE MOHU PRIHLASIT DO SOUTEZE, NEBO MI TO AKTIVUJETE SAMI??

na stvrzence

Kdde zjistím počet svýchzískaných bodů?

Kde zjistím, kolik mám bodů? děkuji

To zkusim. I mimo soutez to vypada jako hezky cash back :-) Upgrade by pak mohl byt koupit 3x1 basy v Kaufu, hned je vratit a cash si jit vzit na informace...

Tato soutěž se mi teda nelíbí - "nemám tolik peněz, abych mohla vyhrát TOYOTU AYGO".

basy vod piva? to vymyslel jeden borec na jednom spřáteleným finančnim webu: koupíš v lidlu prázdný basy vod piva (100Kč) - třeba řekni že máš doma hodně lahví - basy vodnes hned do kauflandu a nacpi je do automatu. Dostaneš prachy keš a eště body do soutěže. Jedinej kdo prodělává je lidl :D

Oki, diky za odpovedi. S tim rucnim scitanim a 2m mozna mate pravdu :) S tema basama od piva to nechapu, jaky je postup? :D

nechápeš. max částka, která se počítá je 2 tisíce.

Chapu to dobre, ze kdyz si nejakej podnikatel koupi auto za 3mil. (aniz by vedel o tom, ze nejaka soutez vubec probiha), tak k tomu vyhraje dalsi auto (kterym ani nebude jezdit)? Genialni!

jasně že se výsledky sčítaj ručně, nač by jinak byla lhůta 2 měsíce od ukončení soutěže po vyhlášení výsledku že? :-)

36: k čemu vám bude nějaká databáze s číslíčkama, když tam nebudou jména a nepoznáte čí je co? Českej marketingovej Honza nenamontuje polským programátorům do internetbankingu nic a kdyby si dali požadavek, tak soutěž začne možná za 2 roky....

Prosim vás, stejně to vyhrajou spekulannti s kreditkou, co budou pobáhat s basama od piva mezi dvěma obchoďáky, tak buďte rádi za bezplatný účet.

Re: 34 A Vy si myslite, ze ty body nekdo scita rucne? Pokud jsou nekde v DB, jde snad jen o zobrazeni. Opravdu, slozita to aplikace.

Vaše soutěž je nespravedlivá!! Jsem důchodkyně s nízkým důchodem, takže si nemohu nakupovat, jako lidé, s vyšším příjmem, nebo dokonce vícečlenná rodina. Ale i kdybych měla více peněz, nemám takovou spotřebu jako taková rodina. Těm se to pak soutěží. I já bych chtěla mít šanci!

Fakt si myslíte, že někdo bude dělat aplikaci kvůli dvouměsíční soutěži?

OK, tedy ani svoje bodiky nemohu nikde videt? Treba v inetbankingu po vikendove aktualizaci?

A co je na počtu bodů osobního?

Poslat zprávu

Dobrý den Radko,
již jednou jsem tu psal, že umístění počtu bodů všech účastníků soutěže na web není možné, protože se jedná o osobní údaje, které nesmíme zveřejňovat. Honza

Kontrolovat si to nemůžete, pište si to.

Re25: Dekuji za upresneni. Pak to prosim opravte v oficialnich podminkach, aby az pak vyhraju to auto, aby jste mi nerekli, ze za 100 jeste nic neni ;-) Zisk bodiku a pripadne poradi si prubezne kontrolovat muzu nekde? :D

dohromady na jedno jméno

chci se zeptat,pokud mám vydané karty-mkonto(debetní),maxkonto a kreditní kartu k mkontu, jestli se body počítají za každou kartu zvlášt ,nebo se sčítají dohromady.
děkuji

Soutěž pro potenciální sebevrahy :)
Dárek z mGarážovky - Toyta Aygo se zaseknutým plynem!

Poslat zprávu

Dobrý den Radko,
za částku 100 Kč již body získáte. Pokud tedy utratíte u obchodníka přesně 100 Kč, získáte celkem 6 bodů do naší soutěže.

Prosim, platba u obchodnika presne za 100Kc se zapocitava a nebo nezapocitava? V podminkach je platby nad 100Kc, nevim, zda neni zamysleno spis formulace min. za 100Kc.
Kde si zkontroluji aktualne ziskane body, spis pro kontroluúpochopeni systemu, zda zapocitava to co deklaruji podminky?

Jako pokus dobrý ale KK ING to jistí trtvale- pomalu ale jistě. Silně pochybuji o tom, že toto zvýší aktivitu karet které se jinak často nepoužívají. U zoufalců možná. Jinak společnost Garp také nebudí moc důvěru v OR je pouze nějaké konkurzem zlikvidovaná v 2005.

K 19: jistě my nemáme po ruce údaje, abychom se přesvědčovali. Ale v názoru o vysokých platbách v zahraničí se asi mýlíte. Ještě za časů blogera Adama bylo na téma zahraničních plateb sděleno, že tyto platby jsou zanedbatelné k objemu domácích plateb. Když jsem argumentoval, že používání m-karet je v zahraničí nevýhodné, proto se tam s nimi neutrácí, reakce již nebyla.

Aha, tak o tomhle je ta soutez. Ja jsem si rikal, co mi to dnes prislo za krasny prazdny email od mBank bez jedineho textu (aneb dalsi krasny priklad amaterismu) :).

Určitě, ono se to už za ty tři roky rozneslo.....Kdykoliv někde náhodou narazím na internetu na nějakou zmínku o mBank, tak nadávaj na kurzy.

údiv: ale jděte... myslíte, že někdo kromě vás a pár dalších chytráků z fóra řeší kurz na kartě? jestli si něčeho běžní zákazníci všimnou, tak jsou to výběry v zahraničí zdarma - a na kurz zapomenou. vsadil bych se s vámi, že objem plateb prováděných v zahraničí je ve srovnání s klienty jiných bank větší, ale nemám to jak dokázat a banky nám to jistě neprozradí. ale kdyby tohle byl takový problém, tak mBanka ten kurz dávno změní - jenže to by se připravila o příjemné zisky, na které přitom upozorní maximálně pár "údivů" na blogu :)

Poslat zprávu

Dobrý den Miki,
stránku, kde by bylo pořadí se jmény a počtem bodů bohužel spustit nemůžeme, protože se jedná o osobní údaje, které nejsme oprávněni zveřejňovat. Ale ta mechanika je velmi jednoduchá, tedy počet bodů si velmi jednoduše spočítáte sami.

prosím Vás a zjistím někde na internetu, kolik mám již bodů? děkuji

To už je lepší i bonusprogram od české spořitelny.

Mozna pokus dobrej, ale zustanu nadale u pro mne nejvyhodnejsi kreditky ING kde mam 1% ze vsech nakupu zpet...

Pokus dobrz, ale dekuji yustanu u ING kreditky...

Dobrý den,

chci se zeptat, kde uvidím stav toho virtuální konta, kde se budou střádat body.

Děkuji

staronové téma, ale přece: je úsměvné, že mBanka má zájem o používání svých karet. Na jiných vláknech jasně vyplynulo, že nejvyšší platby lze docílit v zahraničí, kde ale díky m-kurzům nikdo kartu nepoužívá (nebo zanedbatelně proti tomu, co by se dalo).

Já si tam napsal: http://uloz.to/4141275/be... a dneska mi volali z čísla 726***414 a dohodli jsme se na neúčtování poplatku za letošek (respektive připsání zpět v květnovém výpise). Je fakt, že mám větší obrat, v průměru okolo 12 tis.

Mě se ptali, proč to ruším. Řek sem jim, že nechcu platit 500Kč. Odpověď byla, že karta je jenom za 499Kč. Na fóru je i přepis hovoru..

Mě ho taky nenabízeli, já si o to řekl, že jestli mi ho neodpustěj, kartu zrušim. Proč by to měli každýmu nabízet? To by byli hloupí. Telekomáci ti taky daj slevu až když začnneš s převodem čísla.

Já sem měl u beneplus obrat cca 9000Kč měsíčně a poplatek mně při rušení zpátky nenabízeli.

PS: partnerská síť je na prd, podstatný je to 1% ze všech plateb.

Není podmíněno vedením účtu. Ha! Poplatek za druhý rok vedení jsem si dnes vyjednal - platit ho nebudu. Stačí jim zavolat/napsat na chat, že chceš kartu zrušit pokud ten poplatek budou chtít, a v následujícím telefonickém hovoru se dohodnout, že teda pro příští rok ti ho vrátěj, když se ti nelíbí (úplně ho zrušit nemůžou, ale tohle se dá opakovat každročně). Předpokládám ale, ž podmínkou pro tenhle krok je mít na kartě obrat tak, aby se to té bance vyplatilo i tak.

BENE+
Hned na první pohled: 499 Kč za vedení druhý a každý další rok.
To je 4200 Kč měsíčně, jen aby byl člověk na nule.

A vzhledem k tomu, že to je GECB, tak velmi opatrně... Není to podmíněné vedením účtu u nich? Ha?
A je hezké, že mají "partnerské obchody". Jenže na co? Agip dává 3%, to je téměř 1 Kč na litru. No dobrý, ale u normální pumpy mají litr o 3-5 Kč levnější.

Hmm to bych musel utrácet, jak zběsilej abych vyhrál drobný(pokud nepočítám auto;-).

Pozdě. Poté, co mi mBanka, či pošta, ztratila novou kartu, a poté to mBanka odmítla řešit, používám platební kartu od konkurence.
Pouze na výběry z bankomatu je mi mBanka dobrá, kde použivám nepoužívaný sestřin účet a její kartu. Když chci vybírat, tak tam pošlu peníze a hned vyberu.
Jestli se mBance takové chování vyplatí, to ať si řeší její vedení. Já jdu "cestou nejmenšího odporu".

Výše uvedenou týdenní výhru může účastník soutěže vyhrát
pouze jedenkrát po dobu trvání soutěže.

Maximální bodový zisk z jedné transakce je 25 bodů.
Příklad: transakce ve výši 2000 Kč - 5 bodů za transakci + 20 x 1 bod za částku
transakce).

Jako pokus dobrý, ale radši budu platit s BENE+ :)