zpátky

Slavte Den bez poplatků – už potřetí s mBank!

Už potřetí se mBank připojuje k oslavám Dne bez bankovních poplatků, který připadá na poslední únorový den (pro přesnost: 28. únor), letos tedy na neděli.Na všech otevřených mKioscích budou ten den noví klienti kromě bezpoplatkového konta přivítání taky praktickým termohrnkem. Ve stanici metra I.P.Pavlova se pak bude několik hodin procházet mBankovský Nuláček a upozorňovat na nesmyslnost některých bankovních poplatků. Před pár dny navíc mBank překonala hranici 300 000 klientů, proto bude pro nás neděle skutečně dnem svátečním.
http://media.mbank.eu/cs/pr/158799/mbank-a-den-bez-poplatku-z-i-p-pavlova-se-bude-metrem-jezdit-zdarma?changeLocale=CS

Pavla Renčínová Pavla Renčínová / mBank
tisková mluvčí
pavla.rencinova -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality, Volný čas

Komentáře (14)

Vložit komentář

S hrůzou jsem si všiml poplatku za výběr z bankomatu dodatkovou kartou .... PROČ ??? ??? ??? proč jste najednou zavedli na tuto kartu poplatek a nenechali jste to na třech výběrech za 0,- a další zpoplatněné ??? jsem zklamán .....

Však už to brzy nebude pravda. Žádné nulové poplatky. Budeme cálovat jako jinde. První krok: http://www.mbank.cz/dokum...

slavil bych, je fajn ze mbank drzi nulove poplatky za vedeni uctu, transakce, nastaveni a prenastaveni vseho mozneho i za 3 vybery z bankomatu .... ale mam obavy ... skutecne obavy kdyz vidim co jste udelali se sporicim uctem emax, nejdriv jste ho nahradili emaxem+ a ten jste v zapeti take naprosto zdecimovali, uplne jste sporici ucet znicili. snad totez neceka mkonto.

Zatim jsem s mBank spokojena

Nevidím důvod ,proč tady pořád drbete do Mbank účet má skvělý a co se týká spoření si dejte jinam a neřešte věci ,které jsou již dávno vyřešené.

tady jí máš na živo.... http://vimeo.com/7798849

Že máme hezkou tiskovou mluvčí v mBance.

Játy: od pondělí za 2,25%. Já si myslim, že je mBanka v současné situaci ráda, že jí odpadne zbytečný vklad.

to je dobrá PR akce rozdávat lístky na "krtka" chválím toho kdo to vymyslel! Pokud mBank vážně chce ještě další klienty tuto akci bych rozmazal nějak v médiích, určitě je to lepší reklama než nabízet klientům "my platíme Vám"

Ano, mBank mám od příštího měsíce (březen) JEN jako transferní banku: Výplata mi přijde do mBank, zaplatím co mám, a co zbyde převedu na ING konto. ING konto nemá omezení 150,- Kč za 2. a další výběr! Navíc ING konto je úročeno 2,5%... Narozdíl od eMax +...
Souhlasím: mBank zásadně nic nového nenabídne. Skutečnost, že jakýsi zoufalec se navlékne do čehosi od mBank je trapné!!! mBank by se měla snažit "doběhnout a předběhnout" ostatní banky. Leč se jí do toho nechce!

myslím samozřejmě toho chudáka navlečenýho do plyše za Nuláčka....

A začít může 150tikorunovým poplatkem za druhý převod v měsíci z emaxu plus :)

Výborně