zpátky

mPeníze podporují Úsměv pro život

mBank  se rozhodla podpořit  Úsměv pro život – charitativní projekt, který podporuje sbírku občanského sdružení Zdravotní klaun. Z příspěvku, který pošlete přes mPeníze, nezmizí (třeba na administrativu) ani koruna, jde celý na podporu vámi vybraného projektu.

Logo Úsměv pro životDo Úsměvu pro život se může zapojit každý, ať už publikováním svého vlastního úsměvu nebo finančním příspěvkem na jeden ze tří projektů zaměřených na děti, seniory nebo lékařský personál. Jak už jsem psala výše, když pošlete příspěvek přes mPeníze, je pro dárce i společnost Zdravotní klaun tato služba zadarmo a celá částka poputuje přímo na daný projekt.

Bohužel, ne vždy, když někam přispíváte, je to zvykem, a tak nás těší, že můžeme jako banka  pomoci a snížit tím náklady sbírky. Díky mPenězům je příspěvek bezpečný, jednoduchý a hlavně okamžitý, stačí jen vyplnit částku.

Váš dar může být navíc odměněn lákavou cenou přímo od majitele úsměvu, mezi kterými jsou i některé známé osobnosti. Brzy do galerie přibude i jeden nový úsměv od mBank.

Úsměv pro život je charitativní projekt společnosti B.Braun a filmu 2Bobule, který podporuje sbírku občanského sdružení Zdravotní Klaun. Partnery projektu jsou vedle mBank  Stream.cz, Bambule, Zelená hvězda a Seznam.cz.

  Ivana Hájíčková / mBank
mPeníze
ivana.hajickova -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality, Produkty