zpátky

mPeníze podporují Úsměv pro život

mBank  se rozhodla podpořit  Úsměv pro život – charitativní projekt, který podporuje sbírku občanského sdružení Zdravotní klaun. Z příspěvku, který pošlete přes mPeníze, nezmizí (třeba na administrativu) ani koruna, jde celý na podporu vámi vybraného projektu.

Logo Úsměv pro životDo Úsměvu pro život se může zapojit každý, ať už publikováním svého vlastního úsměvu nebo finančním příspěvkem na jeden ze tří projektů zaměřených na děti, seniory nebo lékařský personál. Jak už jsem psala výše, když pošlete příspěvek přes mPeníze, je pro dárce i společnost Zdravotní klaun tato služba zadarmo a celá částka poputuje přímo na daný projekt.

Bohužel, ne vždy, když někam přispíváte, je to zvykem, a tak nás těší, že můžeme jako banka  pomoci a snížit tím náklady sbírky. Díky mPenězům je příspěvek bezpečný, jednoduchý a hlavně okamžitý, stačí jen vyplnit částku.

Váš dar může být navíc odměněn lákavou cenou přímo od majitele úsměvu, mezi kterými jsou i některé známé osobnosti. Brzy do galerie přibude i jeden nový úsměv od mBank.

Úsměv pro život je charitativní projekt společnosti B.Braun a filmu 2Bobule, který podporuje sbírku občanského sdružení Zdravotní Klaun. Partnery projektu jsou vedle mBank  Stream.cz, Bambule, Zelená hvězda a Seznam.cz.

Ivana Hájíčková Ivana Hájíčková / mBank
mPeníze
ivana.hajickova -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality, Produkty

Komentáře (8)

Vložit komentář

mohu rict, ze zacinam byt silne alergicky na cokoli zacinajici na M, co ma co spolecneho s m-hypotekou. protoze neschopnost teto spolecnosti saha do nebe. 2,5 mesice nejsou schopni zareagovat na zadost notarske kancelare a to i pres upominky a posledni i s hrozbou pokuty!!! pricemz klinet (ja) jsem nekolikrat sam urgoval vyrizeni teto zadosti, diky ktere vazne vse potebne k vyrizeni decikeho rizeni, k dalsimu financovani nemovitosti atp. na m-hypo nepodam neznam ani jednu dobrou reakci, i notarska kancelar potvrdila, ze s ni maji neustale problemy. je sice krasne, ze mate nizky urok a male (nebo skoro zadne) poplatky, ale SERVIS = 0!!! pokud to nekdo u vas nestiha, tak tam prijmete nekoho dalsiho - to je snad logicke, ze spokojeni zakaznici generuji dalsi obchody, ale takhle si delat sakra odpornou vizitku, koukejte s tim neco delat nebo budu opet nucen jit udelat tam bordel a uz toho zacinam mit plne zuby... s takovymto servisem-neservisem jsem se nikde a nikdy nesetkal a to pracuji v oboru, kde s timto prichazim do denniho kontaktu!!! stacilo by zareagovat a domluvit nahradni termink, jak byva obvykle slusnosti, ale ani tu u vas nemate!!! sbohem, jakmile to bude vyrizeno budu refinancovat i za cenu vyssiho uroku, vydelavat vam za cenu toho, ze prijdu o nervy nenecham!!!

Poslat zprávu

Diskusní vlákno k tomuto tématu na mFóru: http://www.mbank.cz/forum...

V tomto případě mPenize podpořím a něco pošlu

Jediné smysluplné použití mpeněz, na jaké jsem dosud narazil....což je trochu škoda, zkuste to vnutit i jiným neziskovkám.

Občine Slovenska mohli používať samozrejmé vlastní RČ a stačil pas - nebolo treba mať prechodného či trvalého pobytu, tak ste to zrušili... a či to ešte bude fungovať?

Ako dlho ešte cudzinci budú potrebovať trvalý alebo prechodný pobyt na území České Republiky aby vybaviť účet?
Niekedy čítam že na budúci čas to všetko bude spojene, a sa bude dať vybaviť účet bez problémov, ale stále nič sa s tým nerobí alebo sa robi malo :-(

ověřeno, přes usmevprozivot.cz to funguje, zaplaceno pres mPenize

Poslat zprávu

Přes mPeníze lze přispět na webu projektu http://usmevprozivot.cz/. Na stránkách http://www.zdravotni-klau... se platba teprve plánuje.

Dobrý den
Zdravotní klaun je jedna z mála aktivit která se mi zamlouvá a nevylučuji případnou podporu z mé strany.
V tuto chvíli mne zajímá technický problém, byl jsem na webstránkách Zdravotního klauna, ale možnost poslat jim příspěvek prostřednictvím mPeněz jsem tam nenašel. Uvádějí účet v GE a v ČSOB.
Škoda že mB zatím zřizuje účty jen fyz. osobám a ne např alespoň neziskovkám.