zpátky

mPub Ostrava a jedno rozloučení

Jak jsme psali na mFóru, na konec srpna jsme naplánovali splnění jednoho starého slibu: mPub v Ostravě. Po prvním setkání tohoto druhu již více než před rokem v Praze se konal narozeninový mPub na podzim v Brně a nyní tedy přišla řada na třetí největší město v republice. Bude to pro nás příležitost potkat se s vámi, našimi Klienty, a také dojde na jedno loučení...

Nutno říci, že zatím se nám na výzvu zde na mFóru moc lidí nezaregistrovalo, ale předpokládáme, že když budete vědět přesný termín, místo i čas, tak bude zájem větší. Z centrály nás určitě přijede dost. Kdy a kam? No přeci 27. srpna ve Spolku - prý je to podle mnohých místo s nejlepší Plzní široko daleko, ale můžete si dát i točený Birell nebo kofolu, adresa je Nádražní 143/13 (kousek od Stodolní). Začátek plánujeme na 19:00, konec necháváme otevřený. Už jsme rezervovali nějaká místa - prosím, plánujete-li přijít, napište na info@cz.mbank.eu (ze svého registrovaného e-mailu, a uveďte, budete-li mít doprovod) - budete samozřejmě moci přijít i na poslední chvíli a bez rezervace, ale jednak nám ulehčíte organizaci, jednak přihlášení budou mít proti nepřihlášeným malý bonus :)

Bude to také asi poslední příležitost, jak se setkat se mnou v roli 1. bankovního blogera. Bylo to krásné, za uplynulých 23 měsíců jsem prošel obrovskou životní školou a ani na chvíli jsem nelitoval, že jsem se do tohoto neopakovatelného dobrodružství pustil. Ale poslední dobou jsem si uvědomoval, že mé domácí hřiště je internet, nikoliv bankovnictví - a když jsem si měl vybrat, zda se ponořit více do vnitřních procesů, nastavování produktů a podobně, nebo se vrátit k těžce definovatelné, ale o to zajímavější oblasti "webu 2.0", přednost dostala má původní specializace.

Velice si vážím možnosti podílet se na podle mého názoru neopakovatelném projektu, který byl v českých podmínkách skutečnou revolucí. Jistě jsme se nevyvarovali chyb - a samozřejmě ani já osobně - ale výsledek mluví sám za sebe: 250 tisíc Klientů, kteří platí jen minimální pokud vůbec nějaké poplatky za bankovní služby, otevřené diskusní fórum a blog, značka, kterou většina lidí vnímá pozitivně... Bylo mi potěšením trávit celé dny na fóru, a chtěl bych všem poděkovat za to, že z něj vytvořili místo, které nemá na českém internetu obdoby.

Ochota a vstřícnost mých kolegů, jak v Praze na centrále, tak v Polsku, vynikající tým lidí, kde jsem se mohl kdykoliv ptát na cokoliv - to je prostředí, na které dlouho nezapomenu. Ačkoliv odcházím jako zaměstnanec - rozhodně zůstávám příznivcem, a proto mě i nadále budete moci potkávat třeba na mFóru - protože i když k 31.8. končím, od 1.9. má mRada nového člena.

Těšíme se tedy v Ostravě na viděnou a doufáme, že nebudeme sedět ve Spolku sami!

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Komentáře (21)

Vložit komentář

Vse nej... Polaku je stejne dost a vsude, dalsi se uz urcite najde.

Vsak presne jak rikam, byl jedinej, kterej tu aspon jakz takz dodrzoval nejakou tu vstricnost, otevrenost a ferovost.
;-)

Editujeme, abysme nevypadali, že editujeme? Hezký :)

Poslat zprávu

Poslední tři příspěvky jsme vyeditovali, jelikož byly napsané tak, aby vyvolaly dojem, že mBank cenzuruje jednotlivé příspěvky. Snažíme se o objektivní diskuzi, ale takovéto příspěvky mohou mnohé diskutující odradit a stejně jako urážky a vulgarity to sem nepatří.

Díky za pochopení

Tomáš

Adame diky za vsechno

> Nutno říci, že zatím se nám na výzvu zde na mFóru moc lidí nezaregistrovalo

Vono je votázka, esli lidi eště maj zájem vo něco takovýho, když se tu nic neděje, žádný nový produkty nepřibejvaj a hlavně nikdo nečeká, že by přibejvaly... všechno jsme si už vyjasnili tady na mFóru... takže asi tak nějak nejni vo čem kecat a na co se ptát, že jo...
Proto se asi ani nedivím, že leckdo chce ze stojatejch a smrdutejch vod vypadnout někam na čerstvej vzduch... a jako jedinýmu, kterej tu aspoň jakž takž dodržoval nějakou tu vstřícnost, otevřenost a férovost, tam přeju hodně štěstí.

Adame děkuju za mFórum !!! a držím palce v dalších projektech!

Ohledně odchodu A. Zbiejczuka z mBank se můžete take vyjádřit i na http://mankety.zde.cz hlasováním v jedné z anket na toto téma.

#8
ne 1. bankovni bloggerka :))

--- editováno cenzura ---

Také přeji mnoho štěstí. Ne vždy jsme se shodli(?), ale snaha byla.

--- editováno offtopic ---

Adam banku tak trochu přenášel http://slon.navajo.cz/ ale aspoň si ho budeme dlouho pamatovat :) Přeji sloní výdrž na dalších štacích v životě...

To je mi fakt líto. Na Adama se dalo spolehnout. Když mu člověk napsal svůj problém na e-mail, vždy rychle a dobře poradil. Přeji každopádně mnoho úspěchů v životě i práci...
A ještě otázečka. Kdo bude novým - 2. bankovním blogerem??

ventil: bylo to 23 měsíců, tedy téměř dva roky :)

Přeju hodně štěstí!

Dobrá práca, som mimoriadne spokojný s mbank. Želám spokojnosť a veľa úspechov do budúcna.

Adam asi nedokázal zvládat moderování mFóra a tak raději z mBank odchází. Jinak myslím, že docela dobře dokázal mnohým klientům pomoct při řešení různých mBankovních problémů a proto v této oblasti asi bude dost chybět. Snad jako nový mRadní a nadále diskutér mFóra se bude dostatečně angažovat v pomáhání řešení problémů klientů i když už jako pouhý klient a ne zaměstnanec mBank bude mít k tomu asi omezené možnosti.

kolik dalsich jeste konci? :/

Překvapuje mně jen časný termín (neuběhl ani rok), ale jinak naprosto chápu. Předpokládám, že i těch několik měsíců na vyzkoušení "nové řeky" stačilo. O tom, že se ti zkušenosti z bankovního prostředí budou hodit ve specializaci rozhodně nepochybuji. Přeji další takovéto povedené projekty.

Oops to je docela škoda. Díky moc za všechnu pomoc.