zpátky

mPub Ostrava a jedno rozloučení

Jak jsme psali na mFóru, na konec srpna jsme naplánovali splnění jednoho starého slibu: mPub v Ostravě. Po prvním setkání tohoto druhu již více než před rokem v Praze se konal narozeninový mPub na podzim v Brně a nyní tedy přišla řada na třetí největší město v republice. Bude to pro nás příležitost potkat se s vámi, našimi Klienty, a také dojde na jedno loučení...

Nutno říci, že zatím se nám na výzvu zde na mFóru moc lidí nezaregistrovalo, ale předpokládáme, že když budete vědět přesný termín, místo i čas, tak bude zájem větší. Z centrály nás určitě přijede dost. Kdy a kam? No přeci 27. srpna ve Spolku - prý je to podle mnohých místo s nejlepší Plzní široko daleko, ale můžete si dát i točený Birell nebo kofolu, adresa je Nádražní 143/13 (kousek od Stodolní). Začátek plánujeme na 19:00, konec necháváme otevřený. Už jsme rezervovali nějaká místa - prosím, plánujete-li přijít, napište na info@cz.mbank.eu (ze svého registrovaného e-mailu, a uveďte, budete-li mít doprovod) - budete samozřejmě moci přijít i na poslední chvíli a bez rezervace, ale jednak nám ulehčíte organizaci, jednak přihlášení budou mít proti nepřihlášeným malý bonus :)

Bude to také asi poslední příležitost, jak se setkat se mnou v roli 1. bankovního blogera. Bylo to krásné, za uplynulých 23 měsíců jsem prošel obrovskou životní školou a ani na chvíli jsem nelitoval, že jsem se do tohoto neopakovatelného dobrodružství pustil. Ale poslední dobou jsem si uvědomoval, že mé domácí hřiště je internet, nikoliv bankovnictví - a když jsem si měl vybrat, zda se ponořit více do vnitřních procesů, nastavování produktů a podobně, nebo se vrátit k těžce definovatelné, ale o to zajímavější oblasti "webu 2.0", přednost dostala má původní specializace.

Velice si vážím možnosti podílet se na podle mého názoru neopakovatelném projektu, který byl v českých podmínkách skutečnou revolucí. Jistě jsme se nevyvarovali chyb - a samozřejmě ani já osobně - ale výsledek mluví sám za sebe: 250 tisíc Klientů, kteří platí jen minimální pokud vůbec nějaké poplatky za bankovní služby, otevřené diskusní fórum a blog, značka, kterou většina lidí vnímá pozitivně... Bylo mi potěšením trávit celé dny na fóru, a chtěl bych všem poděkovat za to, že z něj vytvořili místo, které nemá na českém internetu obdoby.

Ochota a vstřícnost mých kolegů, jak v Praze na centrále, tak v Polsku, vynikající tým lidí, kde jsem se mohl kdykoliv ptát na cokoliv - to je prostředí, na které dlouho nezapomenu. Ačkoliv odcházím jako zaměstnanec - rozhodně zůstávám příznivcem, a proto mě i nadále budete moci potkávat třeba na mFóru - protože i když k 31.8. končím, od 1.9. má mRada nového člena.

Těšíme se tedy v Ostravě na viděnou a doufáme, že nebudeme sedět ve Spolku sami!

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu