zpátky

Plánovaná odstávka systémů mBank 31. července

Vážení Klienti,
chtěli bychom vás upozornit, že z důvodu plánovaných úprav vnitřních systémů mBank nebude dostupné v noci 31. července (ze čtvrtka na pátek) od 0:00 do 1:30 Internetové bankovnictví mBank a systém žádostí o produkty mBank. Transakce platebními kartami budou standardně autorizovány. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Ačkoliv většina úprav nemá přímý vliv na to, co jako Klienti vidíte v Internetovém bankovnictví, budou opraveny i některé drobné chyby, které se objevily po červnových změnách, konkrétně chybějící jméno v PDF potvrzeních generovaných z Internetového bankovnictví, nebo to, že se kurzor na stránce Přihlášení do IB neobjevoval v políčku ID a několik podobných - nicméně většina změn nemá viditelný charakter.

Adam Zbiejczuk Adam Zbiejczuk / mBank
1. bankovní bloger v ČR
adam.zbiejczuk -zavináč- cz.mbank.eu

Kategorie:

Aktuality

Komentáře (9)

Vložit komentář

--- editováno offtopic ---

dal bych ruku do ohně za to že to tam Adam měl původně napsané jinak, že to dopsal průběžně - to už jsem viděl, taky jsem viděl blog který byl za chvíli úplně smazán.
No nic hlavně že už to jede!

soustřeď se a čti ještě jednou

žeby kurzor?

no kdyby karty během odstávky jely takle i příště, bylo by to dobré.. uvidíme, co se stane s tím zalamováním.

no skoro zase nic nového........

Na tuto změnu je to asi tentokrát pozdě, ale líbila by se mi jedna změna v tom, co jako klienti vidíme v IB: Odstranění šedých čar mezi názvem účtu, předdefinovaného příjemce apod. a rychlými volbami. Takhle je tam těch čar podle mého názoru moc a je to nepřehledné.

Většina změn je neviditelná :-( a jsou vůbec nějaké? Třeba fondy?

Už zase :-( , no já naštěstí do IB v noci nelezu ;-)