zpátky

Zlatá koruna - mKONTO dostalo od Finanční akademie zlato, mBUSINESS a IB stříbra

mKONTO zvítězilo mezi odborníky v hodnocení osobních účtů, mBUSINESS Konto a Internetové bankovnictví - to jsou dvě stříbra pro mBank.

"Je to za námi.“ Ne, není to překlep. Ano, přesně takto začíná předchozí blog mého kolegy Honzy Horáka. Řeč ale není o mFestivalu, ale o Zlaté koruně. Soutěži, která tento týden plnila stránky většiny deníků a finančních nebo zpravodajských webů. V mBank se dá shrnout jediným slovem – úspěch. Minulý týden jsem se na tomto místě chlubila stříbrem v Ceně veřejnosti, a tak už se nemůžu dočkat, že vám povím pokračování.

Kdo si po mé otázce tipnul, že skóre čtyř ocenění udržíme i letos, měl pravdu. Ze Zlaté koruny jsme si znovu odnesli čtyři medaile. mKONTO obhájilo svou pozici nejlepšího účtu na trhu – Finanční akademie mu přiřkla zlato mezi všemi bankovními účty v České republice. Pro nás je to neskutečná radost a dobrý pocit, že mKONTO opakovaně vítězí ve všech podobných srovnáních. Zkrátka ovšem nepřišel ani podnikatelský účet mBUSINESS Konto. I přesto, že je jakýmsi bankovním benjamínkem, protože jej nabízíme teprve osm měsíců, porotě se líbil natolik, že ho postavila až na stříbrný piedestal. Stejně jako naše internetové bankovnictví.

Závěrečný večer Zlaté koruny byla vůbec zajímavá podívaná. Moderoval Marek Eben, přišel se podívat novopečený ministr financí Eduard Janota, po podiu se promenádovaly lepé dívky v blyštivých šatech. Ze všeho nejvíc jsme si ale užívali tváře našich konkurentů. Mluvily jasně a srozumitelně... Jsme rádi, že nám pomáháte dosahovat dalších úspěchů a že s námi společně měníte české bankovní prostředí.

Pavla Renčínová Pavla Renčínová / mBank
tisková mluvčí
pavla.rencinova -zavináč- cz.mbank.eu