zpátky

Zlatá koruna - mKONTO dostalo od Finanční akademie zlato, mBUSINESS a IB stříbra

mKONTO zvítězilo mezi odborníky v hodnocení osobních účtů, mBUSINESS Konto a Internetové bankovnictví - to jsou dvě stříbra pro mBank.

"Je to za námi.“ Ne, není to překlep. Ano, přesně takto začíná předchozí blog mého kolegy Honzy Horáka. Řeč ale není o mFestivalu, ale o Zlaté koruně. Soutěži, která tento týden plnila stránky většiny deníků a finančních nebo zpravodajských webů. V mBank se dá shrnout jediným slovem – úspěch. Minulý týden jsem se na tomto místě chlubila stříbrem v Ceně veřejnosti, a tak už se nemůžu dočkat, že vám povím pokračování.

Kdo si po mé otázce tipnul, že skóre čtyř ocenění udržíme i letos, měl pravdu. Ze Zlaté koruny jsme si znovu odnesli čtyři medaile. mKONTO obhájilo svou pozici nejlepšího účtu na trhu – Finanční akademie mu přiřkla zlato mezi všemi bankovními účty v České republice. Pro nás je to neskutečná radost a dobrý pocit, že mKONTO opakovaně vítězí ve všech podobných srovnáních. Zkrátka ovšem nepřišel ani podnikatelský účet mBUSINESS Konto. I přesto, že je jakýmsi bankovním benjamínkem, protože jej nabízíme teprve osm měsíců, porotě se líbil natolik, že ho postavila až na stříbrný piedestal. Stejně jako naše internetové bankovnictví.

Závěrečný večer Zlaté koruny byla vůbec zajímavá podívaná. Moderoval Marek Eben, přišel se podívat novopečený ministr financí Eduard Janota, po podiu se promenádovaly lepé dívky v blyštivých šatech. Ze všeho nejvíc jsme si ale užívali tváře našich konkurentů. Mluvily jasně a srozumitelně... Jsme rádi, že nám pomáháte dosahovat dalších úspěchů a že s námi společně měníte české bankovní prostředí.

Pavla Renčínová Pavla Renčínová / mBank
tisková mluvčí
pavla.rencinova -zavináč- cz.mbank.eu

Komentáře (9)

Vložit komentář

Pokud se chcete zasmát a zapochybovat, tak čas 25:15 http://www.ct24.cz/vysila...
Beztak je to akce soukromé firmy a pořadatel soutěže Zlatá koruna pan Dr. Doležal poněkud nezvládá :-)

Mě to bylo jasné že to musí vyhrát, zatím se totiž žádná banka nemůže "bezplatnému" systému vyrovnat. Jinak gratuluji a taky jsem pro mKonto hlasovala ;)

Gratuluji mBance a jsem velice rád, že jsem jejím klientem od listopadu 2007 děkuji!!!

Ačkoliv máte stále co před sebou k plné nabídce služeb vzhledem k ostatním bankám, tak stávající nabídka je nepřekonatelná a je za to právoplatně oceněna.

Jsem velice rád, že tu jste - pokračujte dobrým směrem a pevně věřím, že se nám "spolupráce" vyplatí.
Děkuji mBanko

Gratuluji mBank k úspěchu!!! Jen ještě platební styk se zahraničím kdyby uměla a "klient-friendly" poplatkovou politikou zatočila s těmi vydřidušskými poplatky v jiných bankách...

Jsme rádi, že nám pomáháte dosahovat dalších úspěchů a že s námi společně měníte české bankovní prostředí.

Ale že už bylo na čase!

Gratuluji!!! Teď ještě nezpychnout, neusnout na vavřínu a dále vylepšovat služby mBanky.

co dodat, začíná to být nuda mít nejlepší konto v ČR :-)

Blahopřeji!! Čekal jsem to. mKonto je bezkonkurenční... :-)